Skocz do zawartości

Serie A


Rekomendowane odpowiedzi

Nieźle by było jakby grali z kimś innym niż Sampdoria (no i Milan :lol: ). Sampa grając w przewadze 2 zawodników boi się wpuścić trzeciego napastnika by zaatakować. Nawet nie potrafili oddać jakiegoś groźnego strzału na bramkę Cesara. Inter by musiał grać w 7, żeby przegrali, ale wtedy jest chyba walkower. No nic, dobre i to. Jutro Roma wygrywa z Catanią i będzie tracić już tylko 5 punktów do Interu.

Odnośnik do komentarza

Turas a ktoś to gdzieś tu napisał? Każdy klub we Włoszech tak gra łącznie z Juventusem i po raz kolejny mówię, że takie przytyki ze strony ich kibiców są żenujące. Ciesz się, że Juventus w końcu wygrał bez pokazowych wywrotek Del Piero w (lub przed) polem karnym.

 

Roma odrobiła 2 pkty a Milan wygrywa z Bari 1-0

 

a.. no i warto odnotować, że Fiorentina w końcu wygrała. Trzeba im życzyć formy, żeby ograli Bayern

Edytowane przez Ludwa07
Odnośnik do komentarza

nie wiem jak kibic juventusu moze pisac takie rzeczy. o ile sie nie myle to juventus zdegradowano do nizszej ligii w zwiazku z oszustwami oraz odebrano im niezasluzone mistrzostwo.

 

to jest dopiero patologia.

 

Proszę.

 

@Ludwa07

 

Chciałem tylko napisać co sądzę. Każdy ma prawo do własnego zdania. Ja napisałem tylko co myśle. Nie starałem się przekonać nikogo na siłę. Kibicuj sobie dalej Interowi. Mnie to nie obchodzi. Nie mam zamiaru się kłócić ani udowadniać niczego. Po prostu tak myśle i tak zostanie.

Edytowane przez Turas
Odnośnik do komentarza

Żałosne płacze ? ad czym miałbym płakać? Nad liderowaniem Interu w tabeli? I to niby ja nie ogarniam.. No to po kolei żebyś zrozumiał: Przeczytaj sobie post numer 844. Dałem tylko do zrozumienia, że nie na miejscu jest twierdzenie o cwaniactwie i chamstwie Interu z punktu widzenia kibica Juventusu, którego gracze nie zachowują się lepiej a których sobie za(pipi)iście usprawiedliwiasz ( Del Piero) bo symulacja to symulacja i chu.j a to, że Balotelli macha rękami do sędziego jest mniej szkodliwe niż to, że Del Piero wymusza karne zmieniające wynik meczu. No ale spoko dla Ciebie jest usprawiedliwiony co jest po prostu śmieszne.

Wyraźnie napisałem, że jeśli zawodnik "powalony" po starciu w polu karny od razu wstaje i nie domaga się żadnej reakcji, to nie jest to żadna symulacja. Mógł się zwyczajnie przewrócic, potrkanc, stracic rownowage w starciu z silniejszym rywalem, etc. A jeśli chodzi o Balotelliego, to on jest typowym przykładem symulanta, ktory się umyslnie przewraca w polu karnym (i w innych strefach boiska), udaje wielce poszkodowanego, a potem biegnie z pretensjami do arbitra.

 

Jednak jest roznica i wlasnie o tym pisze ;)

 

Kolejną rzeczą jest to, że nigdzie nie napisałem, że błędy się nie zdarzają tylko, że piłkarze juventusu też są zachowują się chamsko i cwaniacko ale jakoś nie dałeś rady tego wyczytać. I uderzanie, że piszą to z pozycji kibica drużyny która zwyciężała przez pomyłki sędziów jest o tyle śmieszne, że Ty piszesz to z pozycji kibica drużyny spłukanej do serie B za korupcję (a w zeszłym sezonie sędziowie mylili się też na korzyść Juventusu tak gwoli przypomnienia - mecz z Violą).

Ale ja nigdzie nie napisalem, ze w Juventusie nie ma pilkarzy grających ostro i bezpardonowo. Owszem są - Chiellni grywał do niedawna strasznie agreyswnie, Melo. To jest normalne i nigdzie się tego nie wypierałem. Masz racje także co do meczu z Violą w zeszlym sezonie. I do tego zmierzam - błędy się zdarzają w obie strony, więć nie ma co plakac i odgrywac wiecznie poszkodowanego.

 

 

No i ostatnia rzecz: widzę, że nie masz co powiedzieć na temat interwencji kolejnego symbolu klubu któremu kibicujesz to wyciągnąłeś bójkę. Wszystko spoko ale co miało to pokazać? Puściły im nerwy - zachowanie karygodne i ukarane , z tym, że zapomniałeś wspomnieć jak to zawodnik Valencii złamał Burdisso nos . Zadziwia mnie Twoja wybiórcza pamięć - zapomniałeś już jak Buffon wyskoczył do Thiago Motty w Derby d'Italia ? Albo Melo jak przepychał się z Gattuso w jakimś meczu przedsezonowym? Pewnie znów wyskoczysz mi z tym, że płaczę, co jest naprawdę śmieszne, bo ja tylko po raz kolejny mówię, że zawodnicy Juventusu są równie chamscy i cwaniaccy co zawodnicy Interu i żeby skończyć pitolenie jacy to oni są honorowi i cacy.

A faul Buffona był zimną i cwaniacką kalkulacją i aż się dziwię, też go nie rozgrzeszyłeś bo w końcu nie machał rękami przy protestowaniu.

Chłopie, wyciągasz najpierw jakies rzeczy, przypominasz o czerwonych kartkach Buffona (ni z gruchy ni z pietruchy), o agresywnej grze, o bledach arbitrów. Potem gdy staram Ci się udowodnic (po to wrzucilem link do tego filmu), ze tak się w futbolu po prostu zdarza i nie ma po co wypominac tego rywalom, gdy samemu się ma wiele za uszami, Ty wyciagasz jakieś kolejne historie. Chcesz się licytowac, która druzyna gra ostrzej? Do czego Ty zmierzasz? Naprawde, ciężko Cie zrozumiec ;) Edytowane przez jakee
Odnośnik do komentarza

Del Piero fiknął kozła i nie zbierał się żeby walczyć o piłkę tylko czekał na gwizdek arbitra a to dalej cwaniactwo. Sam zacząłeś wyciagać takie rzeczy wyciągając mecze sprzed sezonu czy dwóch. No doszedłeś w końcu do tego co tu piszę od paru postów, że w obu drużynach się zdarzają takie rzeczy a pisałem to bo zauważyłem demonizowanie Interu i tyle.

 

Newsy: Inter prawdopodobnie kupił Ranocchię, który przejdzie jakoś za sezon lub dwa, Julio Cesar miał wypadek i może nie zagrać przeciw Chelsea (to by była tragedia biorąc pod uwagę jakiego babola puscił Toldo przeciw Juve w CI), Mourinho zawieszony na 3 tygodnie za gesty w stosunku do arbitrów (a kartki słuszne były) no i piłkarze Bolonii oskarżają Del Piero o przyjęcie piłki rękę przed bramą na 2-1 no i Adriano celuje w powrót do serie A najpewniej do Romy.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Na powtórce nie widać nic prócz tego, że DP przyjął piłkę w okolicach tułowia. O ręce trąbią piłkarze Bolonii co raczej dziwne nie jest bo przegrali :P Ale szczerze mówiąc nie wygląda to na rękę

 

Lega Calcio prócz Samuela i Cordoby (czerwone), Mourinho(głupie gesty) postanowiła pozbawić Inter Cambiasso i Muntariego (po 2 mecze). W ogóle kary Lega Calcio to debilizm: przesadzają lekko

Edytowane przez Ludwa07
Odnośnik do komentarza

Lega Calcio przychylnie do Interu nastawiona nigdy nie była. O ile kara dla Mourinho jest słuszna to zawieszenie Cambiasso za "próbę bójki w tunelu" wydaje się śmieszne bo za próbę bójki na boisku nie daje się nawet czerwonych zazwyczaj. Zastanawia mnie tylko czemu oni nie wklejają za niesportowe zachowania podczas meczu kar zawodnikom innych zespołów bo Pozzi też powinien coś takiego dostać. Niestety dla LC Inter pewnie i tak zdobędzie Scudetto ;] W sumie to nawet są pozytywy bo mecz od początku powinien zagrać Mariga i mam nadzieję, że szanse wykorzysta .

Odnośnik do komentarza

Del Piero fiknął kozła i nie zbierał się żeby walczyć o piłkę tylko czekał na gwizdek arbitra a to dalej cwaniactwo. Sam zacząłeś wyciagać takie rzeczy wyciągając mecze sprzed sezonu czy dwóch. No doszedłeś w końcu do tego co tu piszę od paru postów, że w obu drużynach się zdarzają takie rzeczy a pisałem to bo zauważyłem demonizowanie Interu i tyle.

Ale jeśli akurat mówisz o meczu z Genuą, to tam faul był (albo "mógł być", bo powtorki niewiele wyjasniają) - z tym, że wyraźnie przed polem karnym. Wyciągnąłem parę spraw na początku jako przykład, że wszędzie się tak dzieje - a nie tylko w "imperium wszelkiego zła" jakim jest Juve.

 

O to, ze jesteście teraz w takiej sytuacji medialnej powinieneś mieć pretensje do Mourinho :) Od dłuższego czasu ostro przesadza i to jasne, że w końcu przebrała się miarka.

 

Odnośnie Ranocchii - bardzo dobry obrońca, o świetnych warunkach fizycznych, teraz leczy niestety poważny uraz. Jednak dopóki nie będzie oficjalnego potwierdzenia nie napalałby się specjalnie na ten transfer. 15 milionów to także niemała kwota. I życzę szczerze powodzenia Interowi z LM - choć wolałbym żeby po raz kolejny ktoś utarł nosa Mourinho w europejskich rozgrywkach, to porażka strasznie pogrążyłaby całą Serie A. Niby Viola ma jeszcze szanse awansu, ale patrząc na grę Bayernu to będzie bardzo ciężkie zadanie. Fajnie byłoby gdyby chociaż 1 (a najlepiej 2) drużyna awansowała dalej. Jeśli Juventus, Roma, Inter, Milan i Fiorentina kiepsko zagrają w dalszej części rozgrywek pucharowych, może się tak zdarzyć, ze za dwa lata tylko trzy drużyny z Italii będą miały prawo startu w LM. A tego lepiej za wszelką cenę uniknąć.

Edytowane przez jakee
Odnośnik do komentarza

No niestety z tymi prawem do startu w LM to prawda - trzeba trzymać kciuki za wszystkie druzyny z serie A. Chelsea nie jest w najwyższej formie ale w tym sezonie Inter już pokazał, że w LM dostają jakiego paraliżu i nawet tak doświadczeni zawodnicy jak Lucio czy Samuel kiksują, strzelają sobie samobóje i ogólnie kopią się w czoła - czegoś takiego się chyba boję najbardziej

Odnośnik do komentarza

No niestety z tymi prawem do startu w LM to prawda - trzeba trzymać kciuki za wszystkie druzyny z serie A. Chelsea nie jest w najwyższej formie ale w tym sezonie Inter już pokazał, że w LM dostają jakiego paraliżu i nawet tak doświadczeni zawodnicy jak Lucio czy Samuel kiksują, strzelają sobie samobóje i ogólnie kopią się w czoła - czegoś takiego się chyba boję najbardziej

Pamiętam jak Juventus w zeszlym sezonie grał z Chelsea w 1/8 i bardzo niewiele brakło do awansu. Gdyby Essien nie strzelił gola po niesamowitym rykoszecie na 1:1, tuz przed przerwa, roznie mogloby sie skonczyc. Inter ma lepszy skład, niz Juve rok temu, ma dobrego trenera, mogą sobie poradzic. Wazne, zeby nie stracili gola u siebie. 1:0 to bedzie bardzo dobry wynik.

 

Potrzeba Italii punktów do rankingu, wiec liczę na zwycięstwo.

Odnośnik do komentarza

Milan nie odpuścił i wygrał a szkoda. Następny mecz to będzie miazga - bez 2 środkowych obrońców, Chivu kontuzja, Cambiasso - zawieszenie. Roma i Milan będą mieć szansę na odrobienie punktów pewnie ;/

 

Ale jaja :

 

Sampdoria Genua stanęła w obronie Estebana Cambiasso, który zdaniem obserwatorów FIGC w przerwie meczu próbował uderzyć zawodnika Doriani, Daniele Gastaldello. Władze ekipy z Luigi Ferraris zapewniają, że taka sytuacja w ogóle nie miała miejsca.

 

Działacze Sampdorii wystosowali pismo, w którym wyjaśnili, że Esteban Cambiasso nie brał udziału w żadnej przepychance w tunelu stadionu San Siro, a tym samym nie może być mowy o próbie uderzenia piłkarza z Genui.

 

Argentyńczyk został zawieszony na dwie kolejki, odwołanie Interu nie przyniosło rezultatu.

Edytowane przez Ludwa07
Odnośnik do komentarza

Wicelider tabeli, ale to chyba jedyne pocieszenie mając na uwadze że rewanż z ManU na Old Trafford, a i wynik pierwszego meczu nieciekawy. W tym sezonie odwrotnie niż w poprzednich walka w lidze, kosztem gry w pucharach. Trudno.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...