Skocz do zawartości

Serie A


Rekomendowane odpowiedzi

Weekendowa kolejka zapowiada się świetnie. Drużyny z pierwszej szóstki grają między sobą, do tego 2 z tych meczów to klasyki Calcio. Mamy mecz 1 z 4 ekipą Inter - Milan, 2 z 3 Lazio - Napoli i 5 z 6 Juventus - Roma. Będzie się działo.

Czyli będzie standard jak na wielkie klasyki serie A - w sumie ze 4 bramki, pare czerwonych, jakies karne z kapelusza.

To chyba pomyliłeś z primera division. W tamtym sezonie Roma - Juventus 1:3, Juventus - Roma 1:2, Milan-Inter 0:4, Inter-Milan 2:0. Za to Barca - Real 1:0 i Real - Barca 0:2, dziękuję dobranoc.

Duzo sie nie pomylilem, 5 bramek, czerwona i 2 karne.

Odnośnik do komentarza

5 bramek w trzech meczach, wow, normalnie eksplozja zaje'bistości. W całej tej kolejce z 20. drużyn Serie A aż 3 (trzy) strzeliły więcej niż jednego gola, masakra. Chciałem obejrzeć Inter-Milan, ale wyłączyłem po połowie, bo nie dało się tego oglądać, flaki z olejem. Najciekawszy mecz z udziałem włoskiej drużyny, jaki widziałem od czasu odejścia Mourinho, to Juventus-Lech, a i to głównie z powodu gry Lecha. Mam nadzieję, że Palermo wejdzie do czołówki, bo Milan i Inter to obecnie futbolowa tandeta.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

a druzyn na poziomie jest dwa razy mniej

Dwa razy mniej od zera to ile? Uczestniczyłeś w składce kibicowskiej na sędziego, który pozwolił Milanowi zdobyć ten upragniony JEDEN PUNKT w dwumeczu z Realem Madryt, czy Silvio wyłożył wszystko z własnej kieszeni?

 

A Ibrahimović nie pierwszy raz pokazuje, że czasami zapomina, czy jest w danym momencie na boisku piłki nożnej, czy na pokazie karate. Z kolei Materazzi dokonał w tym meczu niemożliwego - sprawił, że obrońcy Milanu wyglądali w porównaniu na solidną, trudną do oszukania grupę. Ech, chyba czas na emeryturę...

 

Nie wiem, jakie metody treningowe stosuje Benitez, ale w tym tempie to za trzy miesiące nie będzie już miał ani jednego zdrowego piłkarza i wtedy się dopiero zacznie tracenie punktów.

Odnośnik do komentarza

No, mam nadzieję że Beniteza spotka wreszcie zasłużona kara za Stambuł, gdzie przypadkiem (ale jednak) przyjechał jednym autobusem z zawodnikami Liverpoolu na finał LM. A potem świętował zwycięstwo, które sobie niezasłużenie przypisał. Co widać z resztą po jego wynikach w tak słabej lidze jak Serie A z tak mocnym zespołem jak Inter :thumbsup:. Zboczyłem z tematu. Liczę że wywalą Beniteza, chociaż szkoda - tak pięknie pogrzebał rywali i zatrudni go wicelider Kazachskiej ekstraklasy (co wcale nie wydaje się nierealne).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...