Skocz do zawartości

Serie A


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wszyscy jestesmy Borubarami.

No i Boruc bronil przez caly mecz genialnie. Wyciagnal z 3, 4 pilki, ktorych po prostu nie mial prawa obronic.

 

Jest zwyciestwo, ale szkoda nerwowej koncowki, bo juz po pierwszej polowie powinno byc 3:0. Teraz dwa bardzo trudne mecze przed Stara Dama. Wyjazdy - do Mediolanu na mecz z Interem i do Neapolu.

 

Potem maja jeszcze Palermo i Lazio. Zaczyna sie trudna seria dla Juventusu. Po 27 listopada Milan juz na luzaku ich wyprzedzi.

 

 

 

Allegri znalazl sie w pierwszej piatce kandydatow na trenera roku w Europie. Jak najbardziej zasluzenie. Tylko nie wiem co tam robi Capello (moze nagroda za to, ze z takim slabym zespolem awansowal do ME?).

Odnośnik do komentarza

 

Potem maja jeszcze Palermo i Lazio. Zaczyna sie trudna seria dla Juventusu. Po 27 listopada Milan juz na luzaku ich wyprzedzi.

 

To jest bardzo mozliwe, jednak prawda jest taka, ze predzej czy pozniej "ktos" wyprzedzi w tabeli Juventus. Nie wiem czy to bedzie Milan, ale to mocno prawdopodobne. Nie mamy w tej chwili druzyny na mistrza po prostu. Niech bedzie w tym roku LM i tyle. Wtedy moze za rok powalczymy o scudetto.

 

Patrze wlasnie na Milan i Nocerino wyszedl strzal zycia ; d W pierwszej polowie Giovinco jeszcze cos gral, probowal krecic, w drugiej juz zupelnie zgasl. On powinien grac blizej srodka boiska jako ofensywny pomocnik albo lewoskrzydlowy, a nie w ataku.

Odnośnik do komentarza

 

Nastepny mecz z Parma, kolejne 3 punkty do dopisania.

 

<ok>

 

 

2 punkty do lidera. Najpozniej po polowie spotkan bedzie pierwsze miejsce. Z trudnych rywali zostala juz tylko Roma. Nie ma co byc zbytnio kurtuazyjnym przy okazji meczu z Interem, ze niby derby i wszystko moze sie zdarzyc. MIlan spusci im taki wpie,rdol, ze hoho.

 

 

Wszystko gra tylko plusa zamienie na bana dla ciebie, moze wreszcie ten temat nie bedzie stajnia opowiesci science-fiction.

 

Wrzucilem ci juz bana od 14 maja (dzien po ostatniej kolejce). No bo wiesz, potem jeszcze zapomne, a oczywistym jest, ze to ja mam racje i wygram zaklad.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Gdyby nie Boruc to Viola by schodzila do przerwy z wynikiem 3:0 w plecy. A po 90 minutach to by sie skonczylo co najmniej z 5:1. Oczywiscie, mozna sie czepiac semantyki, mozna posilkowac sie skrotami z YT i krzyczec "ha Boruc wcale nie bronil swietnie bo popelnil blad przy bramkce Bonucciego", ale po cholere? Ani nie udowodnisz swojej racji, bo nie ogladales meczu, ani nie przekonasz tych, co widzieli to spotkanie.

 

Przejrzyj sobie oceny po tym spotkaniu na anglojezycznych, albo wloskojezycznych portalach. Boruc albo jest najlepiej ocenianym graczem Violki, albo znajduje sie tuz za Joveticiem (ewentulanie jeszcze Gamberinim - vide goal.com).

Odnośnik do komentarza

Gdyby nie Boruc to Viola by schodzila do przerwy z wynikiem 3:0 w plecy. A po 90 minutach to by sie skonczylo co najmniej z 5:1. Oczywiscie, mozna sie czepiac semantyki, mozna posilkowac sie skrotami z YT i krzyczec "ha Boruc wcale nie bronil swietnie bo popelnil blad przy bramkce Bonucciego", ale po cholere?

 

Jesteś śmieszny. Gdybyś napisał "Boruc bronił świetnie", to bym w ogóle tego nie komentował i dobrze o tym wiesz. Ale musisz przekręcać nie wiadomo po co. Wrzuciłem skrót na YT bo to łatwiejsze niż wrzucanie całego meczu. Mało, ale wystarcza, żeby obśmiać tezę o genialnym bronieniu cały mecz. Nie myślałem, że można się tego czepić.

 

 

 

Ani nie udowodnisz swojej racji, bo nie ogladales meczu, ani nie przekonasz tych, co widzieli to spotkanie.

 

Ja już udowodniłem swoją rację. Czy ta obrona była genialna? Nie. Czy była w tym meczu? Tak. Czy więc Boruc bronił genialnie cały mecz? Odpowiedź chyba prosta. Nie sądzę, żeby ktokolwiek, kto widział ten mecz, się kłócił. No ale kibice mają taką tendencję do deifikowania bramkarzy rywali, cały czas to w necie widzę, klasyczny błąd atrybucji.

 

 

 

Przejrzyj sobie oceny po tym spotkaniu na anglojezycznych, albo wloskojezycznych portalach. Boruc albo jest najlepiej ocenianym graczem Violki, albo znajduje sie tuz za Joveticiem (ewentulanie jeszcze Gamberinim - vide goal.com).

 

I może jeszcze ci oceniający piszą, że bronił genialnie cały mecz? Ja tam widzę oceny w stylu 6-7/10, czyli dobrze, a nie genialnie. No ale może jakieś złe przeglądam.

Edytowane przez ogqozo
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Milan juz na szczycie.

 

Nie trwało to jakoś specjalnie długo.

 

 

 

 

Nie no, bądźmy szczerzy, fanowskie teksty wielkiego pola do popisu nie mają, bo Milan i tak jest faworytem do mistrzostwa. Wygrali w zeszłym sezonie, a teraz mają lepszy skład. Jeśli wygrają, to nie będzie jakieś wielkie zaskoczenie.

 

Na ten moment wydaje się, że ACM i Juve rozstrzygną to między sobą, bo mają po prostu najlepszych piłkarzy w tej słabej lidze. Inter oddał do Rosji swojego najważniejszego zawodnika, a Napoli i Udinese to mimo wszystko biedne kluby, muszące liczyć na nieustannie dobrą formę kluczowych napastników, a nie szeroką kadrę.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Jesteś śmieszny. Gdybyś napisał "Boruc bronił świetnie", to bym w ogóle tego nie komentował i dobrze o tym wiesz. Ale musisz przekręcać nie wiadomo po co.

Ty masz jakies problemy ze soba? Doczepiles sie, ze napisalem, ze Boruc bronil "genialnie" a nie "swietnie", naprawde nie masz, co robic? A meczu jak nie ogladales, tak nie ogladales dalej.

 

A co do dzisiejszego meczu. Juventus lepszy, chociaz trzeba przyznac, ze Stara Dama grala juz duzo glebiej i oddala sporo pola Interowi. Fajnie zagrala jednak obrona, Barzagli, Chiellini, takze Lichtsteiner. Nastepny mecz bedzie jednak chyba jeszcze trudniejszy. Napoli na swoim terenie jest niesamowicie grozne.

 

A Milan gra z Catania, ktora napsula krwi chyba wszystkim dobrym zespolom w tym sezonie - sam jestem ciekaw czy urwa punkty Mediolanczykom ; )

Edytowane przez jakee
Odnośnik do komentarza

Ty masz jakies problemy ze soba? Doczepiles sie, ze napisalem, ze Boruc bronil "genialnie" a nie "swietnie",naprawde nie masz, co robic?

 

Nie, nie doczepiłem się do tego. Keep trying.

 

Ja tylko wspomniałem, że skoro zawalił gola, to nie bronił genialnie cały mecz. Albo nie wiesz, co znaczy słowo "cały", albo, hm... masz jakieś problemy ze sobą.

 

Boruc zawalił gola, więc nie bronił genialnie cały mecz i tyle. Tak podstawowa logika, że nie myślałem, że ktokolwiek tu się nie zgodzi, a co dopiero kłócić jak ty. Nie wiem, czemu się tak desperacko trzymasz czegoś, czego się po prostu nie da obronić. Brakuje tylko, żebyś stwierdził, że oglądane z trybuny VIP na stadionie w Turynie to wypuszczenie piłki przed siebie rzeczywiście było genialne. No dobra, skoro tak uważasz. Moim zdaniem nie było i tak to zostanie.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...