Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

W niedzielny wieczór autokar z piłkarzami Realu Madryt w środku został obrzucony kamieniami przez najbardziej zagorzałych sympatyków FC Barcelony.

 

Jedna z szyb została wybita, ale żadnemu z zawodników Królewskich nic się nie stało, chociaż tuż obok niej siedzieli Raul Albiol i Alvaro Arbeloa. Ucierpiał za to ochroniarz, który został trafiony w głowę i plecy.

 

 

(goal.com/it)

 

Więcej, niż klub! :lol:

 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
W niedzielny wieczór autokar z piłkarzami Realu Madryt w środku został obrzucony kamieniami przez najbardziej zagorzałych sympatyków FC Barcelony.

 

Jedna z szyb została wybita, ale żadnemu z zawodników Królewskich nic się nie stało, chociaż tuż obok niej siedzieli Raul Albiol i Alvaro Arbeloa. Ucierpiał za to ochroniarz, który został trafiony w głowę i plecy.

 

 

(goal.com/it)

 

Więcej, niż klub! :lol:

Ale nie wiem czym się tak ekscytujesz?

Któryś z zawodników barcelony rzucał tym kamieniem?

Zawsze mnie bawią takie dziecinne docinki.

Odnośnik do komentarza

Ach, tradycje tradycjami, ale przy obecnej formie Realu i Barcelony nie ma chyba meczu piłkarskiego w całej rundzie jesiennej, który byłby mocniej obsadzony. Natomiast czy widowisko będzie lepsze od największych derbów angielskich czy niemieckich, to już trudniej przewidzieć. Barcelona w tym sezonie strzela więcej goli, niż kiedykolwiek, chociaż głównie za sprawą jeszcze skuteczniejszego niż zazwyczaj Messiego. Real gra ostatnio chyba najładniejszą piłkę w Europie (bo kto inny?) i obecnie, kiedy każdy z zawodników defensywy Barcy gra chimerycznie, wydaje się, że mają szanse wreszcie powalczyć o zwycięstwo.

 

Real do tej pory tracił punkty tylko na wyjeździe - jednak po 4-0 w Amsterdamie można uznać, że nie można ich skreślać pod tym względem. Co do Barcelony, to widzę inną prawidłowość - traci punkty tylko wtedy, kiedy nie chce im się grać (i to zazwyczaj u siebie). Katalończycy ciągle wydają się zmęczeni, ale jak zaczną grać swoje, to się robi miazga. Nie wierzę Mourinho, że przygotowuje się do tego meczu jak do każdego innego. On zna Barcelonę jak mało kto i wie, jak ją przystopować. Wie, że o remis na Camp Nou jest trudniej, niż o 6-1 z Deportivo La Coruna.

 

Jaki wynik typować? Nie mam pojęcia. 1X mimo wszystko wydaje się minimalnie bardziej prawdopodobne.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mourinho mam nadzieję, że ośmieszy dzisiaj tych płaczków, którzy są tacy nieporadni jak sędzia im nie chce pomóc.

Zrobmy Tak,

Jesli Barca dzisiaj wygra do odszczekasz swoje lamenty na temat pomocy sedziow (bezpodstawne)

a jak wygra Real to bede go wielbil do konca sezonu

 

Deal?

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

ept_sports_sow_experts-871507150-1272496436.jpg?ym0UlDDDbfcZqYp0

 

To było godne zachowanie klubu :)

Masz lekko zryty łeb,co mają z tym wspólnego piłkarze i co to ma do dzisiejszego meczu?

Rozumiem,że sfrustrowani jesteście brakiem jakichkolwiek sukcesów swojej drużyny przez ostatnie lata(zwłaszcza międzynarodowych),ale to nie powód by tak żałośnie prowokować.

:turned:

 

Czy ja napisałem gdzieś ,że chodzi mi o piłkarzy? Barcelona to chyba nie sami piłkarze c'nie? Zarząd czy inni pracownicy także się w niego wliczają no nie? W końcu więcej niż klub :P

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Mourinho mam nadzieję, że ośmieszy dzisiaj tych płaczków, którzy są tacy nieporadni jak sędzia im nie chce pomóc.

Zrobmy Tak,

Jesli Barca dzisiaj wygra do odszczekasz swoje lamenty na temat pomocy sedziow (bezpodstawne)

a jak wygra Real to bede go wielbil do konca sezonu

 

Deal?

 

Ale jakie bezpodstawne, Messi jak się tylko zderzy w powietrzu z komarem, albo rzuci nim podmuch wiatru, natychmiast już w locie zerka na sędziego, czy pokaże rywalom kartkę, albo da wolnego/karnego.

 

 

ogqozo najładniej gra Tottenham, ile już meczów wygrali jako pierwsi przegrywając w tym sezonie.

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

Mourinho mam nadzieję, że ośmieszy dzisiaj tych płaczków, którzy są tacy nieporadni jak sędzia im nie chce pomóc.

Zrobmy Tak,

Jesli Barca dzisiaj wygra do odszczekasz swoje lamenty na temat pomocy sedziow (bezpodstawne)

a jak wygra Real to bede go wielbil do konca sezonu

 

Deal?

 

Ale jakie bezpodstawne, Messi jak się tylko zderzy w powietrzu z komarem, albo rzuci nim podmuch wiatru, natychmiast już w locie zerka na sędziego, czy pokaże rywalom kartkę, albo da wolnego/karnego.

 

 

ogqozo najładniej gra Tottenham, ile już meczów wygrali jako pierwsi przegrywając w tym sezonie.

Wiec o Ronaldo to juz szkoda gadac ;0

 

Zgadzam sie Tottenham gra piekna pilke. Co tydzien ogladam ich mecze i porpostu Pieknie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...