Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co mądrego w tym stwierdzeniu.

Pepe może mówić co chce,a Mou mu przytakiwać,ale każdy widział,że Pepe patrzył na ziemię bo jedną nogą nie trafił,więc zrobił mały kroczek by trafić,cały czas patrząc na dłoń Messiego.To nie jest kwestia tego czy się komu wierzy czy nie,bo o ile rasizmu tak łatwo się nie udowodni(no chyba,że jest wyraźne nagranie) tak w tej sytuacji nagranie mówi wszystko.

Odnośnik do komentarza

Mocno masz skrzywioną percepcję.

Pooglądaj ligę angielską trochę.

 

ok, swego czasu oglądałem jej sporo

http://www.youtube.com/watch?v=UrNafgTYYZQ

 

obu prawie zabił, jednemu urywając nogę, drugiemu głowę

 

Co do wypowiedzi Mou, to jak każda jego wypowiedź, ciekawa, a to ze względu na to, że on chyba w każdej odwołuje się do Barcelony i innych klubów, szukając usprawiedliwienia dla swoich piłkarzy czy własnego zachowania (palec w oku). Jak w końcu Pepe złamie komuś nogę, to facet pewnie wypomni, że Sergio kiedyś nazwał drugiego piłkarza małpą i to też było niemiłe.

 

Właśnie najciekwasza w całej sytuacji jest reakcja Barcelony, która zwyczajnie milczy, nie trąbi, nie szczeka, no ale oni ten mecz wygrali i doskonalne wiedzą, że nikt,, nie zwraca uwagi na krzywdę jaka spotyka zwycięzców( co już było wielokrotnie przerabiane), tylko zawsze szuka się usprawiedliwienia dla przegranych, a że w tym spotkaniu jedyną krzywdą jaka spotkała Real był przesadny teatr Messiego w sytuacji z gifa (wiem ,wiem w Anglii tak nie robią... fantaści), to i piany z czego toczyć nie ma, chociaż jak widać wielu próbuje.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Mou się ośmiesza, traci resztki wiarygodności. Jego Madryt nie potrafi przegrywać, do winny także się nie umie przyznać. Ani tu, ani w przypadku Tito. Smutny wizerunek królewskiego klubu dżentelmenów.

 

Pepe, jak gdyby nigdy nic, zwyczajnie powołany na mecz. Wszystko jest ok, to było niezamierzone. Barca siedzi cicho, federacja ani piśnie. Za tydzień-dwa już będzie po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Pepe, jak gdyby nigdy nic, zwyczajnie powołany na mecz. Wszystko jest ok, to było niezamierzone. Barca siedzi cicho, federacja ani piśnie. Za tydzień-dwa już będzie po sprawie.

 

A czego ty sie spodziewales komisjli śledczej z Macierewiczem?

I dobrze niech gra w rewanzu na CN na 101% tez zagra.

 

Messi za te symulki moze tez powinien posiedziec ze dwa mecze na ławeczce co? :lol:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Mocno masz skrzywioną percepcję.

Pooglądaj ligę angielską trochę.

 

ok, swego czasu oglądałem jej sporo

http://www.youtube.com/watch?v=UrNafgTYYZQ

 

obu prawie zabił, jednemu urywając nogę, drugiemu głowę

 

Zapomniałem dodać, żebyś nie wrzucał filmików z Premiership, bo z każdej ligi da się znaleźć takie przykłady. Zresztą Robben nadal w niemieckiej lubi przyaktorzyć.

Rzecz w tym, że poziom teatrzyków piłkarzy obu ekip osiągnął w GD poziom absurdu. Nieprawdą jest, że 99% piłkarzy zachowałoby się jak Messi przy takim kuksańcu Fabio. Zacznij oglądać inne mecz niż Barcy, przekonasz się.

Odnośnik do komentarza

Oglądam, chociaż coraz mniej (brak czasu), 99% to przesada, ale naprawdę rzadko kiedy taki kuksaniec jest zostawiany bez odpowiedzi i to nie ważne w jakiej lidze . Z resztą, nie pamiętam, żeby Messi chwytał się za twarz oprócz tej sytuacji ( a mecze Barcy oglądam akurat regularnie i może w ciągu ostatnich kilku lat jest to jego 2 taka nadinterpretacja w podobnej sytuacji) i dlatego wstawiłem filmik z PL, gdzie z okazji jednej akcji dwóch wojowników odstawiło teatr, tylko że to jest podobno wyjątek od reguły, więc zakładam, że w przypadku Leo to jest akurat reguła? Właśnie o to chodzi w tych wszystkich gifach z Sergio, że powstały z 2-3 sytuacji których był głównym aktorem i teraz są powtarzane w nieskończoność przy każdej okazji, żeby coś "udowdnić". Fakt, zgadzam się, że CZASAMI ktoś z Barcy odwali teatrzyk, ale w którym klubie tego nie uświadczymy? W Chelsea? W Man Utd? Właśnie dlatego, że oglądam regularnie występy Katalończyków, to wiem, że takie sytuacje są raczej wyjątkowe, tak jak GD pod tym względem ;)

 

Acha i jeszcze komentarz Guardioli co do sytuacji z Pepe : To nie moja sprawa. Pepe powiedział, że zrobił to nieumyślnie. W końcu to on powinien wiedzieć najlepiej, jak było rzeczywiście

Ile jeszcze wody upłynie, zanim Gurardiola przestanie wypowiadać się jak dorsosły facet, a zacznie tłumaczyć jak mała dziewczynka?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Messi co chwila udowadnia jakim małym jest chujkiem, zaczynał od symulowania po zderzeniu z del Horno w meczu z Chelsea, a później niewiele lepiej: opluje kogoś, strzeli ręką kopnie w madryckie trybuny piłkę, która opuściła boisko. Klasa. Oczywiście katalońska propaganda robi swoje i złotego chłopca prawie wyniosła na ołtarze.

 

2-3 sytuacje gdzie Sergio zachowuje się jak piz.da to wystarczająca ilość, żeby nazwać go piz.dą czyż nie? Ile takich wybryków potrzebujesz, żebyś zmienił zdanie? 10? 47? Jeżeli w ślady Busquetsa idą Dani Alves, Pedro, Mascherano, którzy grają (niespodzianka) w Barcelonie to wybacz, że taka opinia panuje o tym klubie.

 

Możesz wrzucić kolejny filmik z ligi angielskiej gdzie zawodnik po nieczystym wślizgu od tyłu tarza się po murawie, z mojej strony EOT. Idę obejrzeć trochę normalnego futbolu.

  • Plusik 4
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Właśnie wymieniłeś chyba wszystko co najgorsze odwalił Messi w ciągu jakichś 6 lat od kiedy jest topowym piłakrzem, kawał (pipi)ka, nie ma co :good:

Ile takich wybryków potrzebuję? Dokładnie to więcej niż w wypadku drużyny ( no i jej piłakrzy), której kibicujesz :) Wybacz, ale Krystyna w całej swojej karierze kładzie na łopatki pod tym względem nie tylko Sergio, ale przynajmniej pół składu obecnej Barcelony. Naraz.

Wiesz, to jest tak jak z tą powszechną wśród internautów opinią, że Barcelonie sprzyjają sędziowie, co potwierdzają w kazdym kolejnym meczu ( czyli w tym momencie 1 do 6 w których to sędzia pomaga rywalom)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Naraz?

 

Wkleiłem chyba z 20 linkow z ostatniej rundy w La Liga z symulka FCB i nie wiem czy to przypadkiem nie jest juz wiecej niz wybrykow aktorskich Ronaldo przez cała kariere

 

 

Czerwone kartki ok bo Messi nie ma takiej mocy zeby komus skwasic nosek ale kategoria aktorstwo jest wyłacznie specjalnoscią FCB mimo nieudolnych prob dołączenia do niej Pepe :C

Odnośnik do komentarza

Właśnie wymieniłeś chyba wszystko co najgorsze odwalił Messi w ciągu jakichś 6 lat od kiedy jest topowym piłakrzem, kawał (pipi)ka, nie ma co :good:

Ile takich wybryków potrzebuję? Dokładnie to więcej niż w wypadku drużyny ( no i jej piłakrzy), której kibicujesz :) Wybacz, ale Krystyna w całej swojej karierze kładzie na łopatki pod tym względem nie tylko Sergio, ale przynajmniej pół składu obecnej Barcelony. Naraz.

Wiesz, to jest tak jak z tą powszechną wśród internautów opinią, że Barcelonie sprzyjają sędziowie, co potwierdzają w kazdym kolejnym meczu ( czyli w tym momencie 1 do 6 w których to sędzia pomaga rywalom)

Nurkowanie nurkowaniem,ale kopanie w kibiców piłką,strzelanie ręką czy plucie w innych to raczej nie stylu Krystyny.

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=BbHi8va2zNc

Kopnięcie w trybuny było faktycznie chamskie, ale można to uznać za chwilową bezmyślność niż celowe działanie, zwłaszcza, że zrobił to jeden raz. Gol ręką? Czym to się różni np. od strzelenia gola ze spalonego? Tak na serio, czym to się różni? Panowie, ja wiem ,że on nie gra w białym trykocie, ale Messi się raczej jakoś krnąbrnością na tle większości topowych piłlarzy nie wyróżnia (Rooney, Krystyna...)

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj rewanż copa del rey Barcelona - Real a nikt sie nie wypowiada ? Jaki wynik typujecie ?

 

co do składu Barcy nie wiem, a co do Realu : słowa Mu :

 

"Nie zamierzam podać swojej wyjściowej 11. Wciąż zastanawiam się nad niektórymi pozycjami oraz nadal nie wiem jakiego systemu użyję. Ostatnio również aż do samego końca miałem spore wątpliwości, głównie poprzez kontuzje w zespole. Tak samo będzie jutro. Dlatego nie mam zamiaru niczego mówić."

 

Mysle ze teamy wyjda jak w pierwszym spotkaniu.

Odnośnik do komentarza

A co tu komentować ? Frustracja Realu przełoży się na faule. Zresztą nie rozumiem Realu w pierwszym meczu jak tylko stracili gola to jak by powietrze z nich uszło i się poddali, więc pewnie teraz będzie tak samo.

A z innej beczki potwierdzają się gdzieś plotki że trener Realu odchodzi w lipcu ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...