Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szprota

Kupić plakat za 100 zł i trzymać go w szafie. To po co Ci to w takim razie O.o

 

co ma wisieć i się zniszczyć?(bo istnieje tak możliwość),a tak pozatym to za bardzo nie mam gdzie ich wieszać bo na wszystkich(prawie) ścianach w domu są panele ;). kolekcjonuje stare plakaty Barçy i tyle.

 

a zapomnialbym rzeczy zwiazanych z Barça mam jeszcze 2 pary skarpetek,frotka i pokrowiec na telefon :D

 

każdy z nas ma jakieś "zboczenia" ;)

Edytowane przez LionelPL
Odnośnik do komentarza

Dajcie już spokój, Real wygrał zasłużenie, nie mam co do tego wątpliwości. Byli lepsi i koniec. Nie chce mi się bawić w rozprawianie o sytuacjach w których ktoś tam symulował, ktoś grał na czas, ktoś kartki nie obejrzał itd. REAL BYŁ LEPSZY i w zadzie mam tytuł, REAL BYŁ LEPSZY OD BARCELONY NA CAMP NOU!

 

ps.Tello ty pierdoło wolowata, urwij sobie nogę następnym razem przed meczem! Dlaczego ON Pep? Na TAKI mecz?!

 

trochę mi lepiej....

 

 

 

 

 

 

 

nie, jednak nie

Odnośnik do komentarza

 

 

ps.Tello ty pierdoło wolowata, urwij sobie nogę następnym razem przed meczem! Dlaczego ON Pep? Na TAKI mecz?!

 

 

 

3/4 kibiców Realu pewnie tak myslalo dlaczego Contrao gra tutaj po tym jak w Monachium nawet chlopak od pilek go kiwal xD

Odnośnik do komentarza

@szpic: Gdzie noga zawodnika za murzynem? Choćbym nie wiem jak ustawił pod kątem kamerę, to wystawiona noga nie zniknie, a na obrazku już tak. Pomijam, że większości na tym obrazku brakuje kończyn, ale to przecież normalne.

 

Tu normalny obrazek, który pokazuje pozycje piłkarzy w tamtej sytuacji:

 

2z4wlg5.jpg

 

A i przypomnę tylko, że wcześniej żółtą dostał Sergio za to że Ronaldo wywrócił się o powietrze, gdyby nie to, to by nie było tej akcji i nie byłoby gola.

Odnośnik do komentarza

@szpic: Gdzie noga zawodnika za murzynem? Choćbym nie wiem jak ustawił pod kątem kamerę, to wystawiona noga nie zniknie, a na obrazku już tak. Pomijam, że większości na tym obrazku brakuje kończyn, ale to przecież normalne.

 

Tu normalny obrazek, który pokazuje pozycje piłkarzy w tamtej sytuacji:

 

2z4wlg5.jpg

 

A i przypomnę tylko, że wcześniej żółtą dostał Sergio za to że Ronaldo wywrócił się o powietrze, gdyby nie to, to by nie było tej akcji i nie byłoby gola.

mam ci narysowac ze w tym ujeciu nogi obroncy Barcy i 2 napastników realu sa w lini ?

Odnośnik do komentarza

Linię spalonego wyznaczają wszystkie części ciała położone najbliżej bramki poza rękami. Jeśli mamy się trzymać tak dokładnie przepisów, to bramka została uznana prawidłowo. Naprawdę nie doszukujcie się spisków, sędziowanie w El Classico stało na dobrym poziomie. Tam tylko jakieś niepotrzebne kartki z obu stron czasem były, ale ogólnie do prowadzenia tych zawodów doczepić się nie można.

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza

Jeśli byłaby za murzynem, to ten zawodnik musiałby nagle stanąć ku.rwa na baczność, żeby schować tego kulasa co jest na moim obrazku. Serio, jak mówiłem że nie wiem pod jakim kątem by musiała być kamera, żeby tej wystawionej nogi tam nie było.

 

A pozycja osi ciała jeśli faktycznie wyznacza spalonego, to też jest spalony.

Odnośnik do komentarza

Pier.dolenie o tym spalonym jest bezsensowne.Wszyscy wczoraj widzieli mecz, wygrana Realu zasłużona, ja tam spalonego się nie dopatrzyłem,mimo,że mnóstwo powtórek widziałem, sędzia też generalnie jak na standardy PD spisał się bardzo dobrze,a szukanie na siłę jakichś powodów do porażki Barcelony mija się z celem i jest daremne.

Jestem fanem Barcy,ale jak widzę posty tutaj co niektórych,to mi się słabo robi,jakby ludzie nie potrafili przyjąć do wiadomości tego wyniku.

Gratulacje jeszcze raz dla Realu,a Barca? Przynajmniej będą mieli jakąś motywację w przyszłym sezonie,bo determinacja piłkarzy Realu była ogromna,a w grze Barcy jej nie widziałem,pomijając już debilne decyzje Guardioli.

To był pierwszy mecz od dawna,gdzie widziałem tyle niecelnych podań Iniesty i Xaviego,tak dużo ich strat i generalnie ich bezradność.Barcelonie zdecydowanie przydałby się Villa,ewidentnie było widać ,że brak im typowego napastnika.

Mecz sam w sobie był bardzo dobry i emocjonujący,dużo ciekawszy od spotkania z Chelsea.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Masakra co się w ostatnich 10 minutach działo.

 

Na luzie mogłobyć z 5:2 dla Realu. Tak zrezygnowanej Barcy jak w końćówce w erze Guardioli nie widziałem o__O

 

 

A no i piękne to było jak CR7 uciszył cały stadion :D

 

 

 

cris_2.jpg

 

Nie chce wiedzieć co by się działo po takim wjeździe Pepe w Messiego

Edytowane przez Codename
Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

Mocno mnie zdziwił skład Barçy i formacja. Tello i Alcantara zamiast Fabregasa i Sancheza/Pedro.

 

Jeszcze wczoraj główni konstruktorzy Barcy Iniesta i Xavi zagrali bardzo slabe spotkanie.

 

Nie ma co płakać na rozlanym mlekiem. Barça była wczoraj słabszym zespołem od Realu.

Odnośnik do komentarza

wygrana Realu zasłużona,

nie powtarzajcie tego bluznierstwa bo zaraz ktos tu zacznie bany rozdawac za takie cos :ph34r:

ekspert polsatu

Wojciech Kowalczyk

 

jest zalosny xD

 

ogolnie z jego tekstu wynika ze Real wygral bo Barca im na to pozwolila bo olali lige aby skupic sie na CL.

A Real zagral niewiele lepiej niz Barca a Iker gral rownie slabo jak Valdes :D

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Podstawowe grzechy Barcelony to słaba postawa Iniesty i Xaviego(rozgrywanie lepiej Messiemu wychodziło,a on nie powinien się tym zajmować i nie mogę do końca zgodzić się z tym,że zagrał słabo),wypuszczenie w takim meczu Tello przez Pepa i indywidualne błędy(to co zrobił Puyol przy 1 golu to masakra).Real zagrał to co potrafi najlepiej,szybkie kontry z wykorzystaniem koksa Ronaldo,którego nikt nie jest w stanie dogonić,gdy ten się rozpędzi.Niestety,ale kiedy Alves zajmował się graniem na skrzydle,Puyol i Mascherano nie mieli szans wygrać pojedynku biegowego z jakimkolwiek graczem z ataku Realu.W przyszłym sezonie będzie podobnie jeśli nie kupią choć jednego dobrego obrońcy(czy to na środek czy na lewą flankę - T.Silva,lub Bale by się dobrze sprawdzili).

Nie sądzę jednak,że to nastąpi (brak funduszy).

Zobaczymy co wymyślą i jestem ciekaw co po tym sezonie zrobi Pep,czy naprawdę odejdzie,czy też zostanie.

@szpic

Tego z tym Ikerem to raczej nie widziałem w jego wpisie

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Przecież Barcelona nie może wygrywać wiecznie!

W ostatnich 3 latach 3x z rzędu mistrzostwo Hiszpanii, do tego 2x wygrana w LM - kiedyś musi przyjść kryzys.

Trzymam kciuki za wtorkowy mecz z Chelsea, może wyciągną i wejdą do finału. Życzę każdej innej drużynie osiągnięcia tego co Barca przez ostatnie kilka lat.

 

Valdes po tym sezonie to jest do odstrzału, najsłabszy punkt całego zespołu.

Edytowane przez Neox
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...