Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tam się miewa GT5 ? jak znam życie to poza lepsza grafika i większą ilością fur niż w GT4 nic ciekawego w nim nie ujrzymy. Dostaniemy jakieś naprawdę szybkie fury a nie 80 Skyline'ów czy Citroena GT ? Nawet nie wspominam o prawdziwej fizyce, zmiennych warunkach pogodowych, online z prawdziwego zdarzenia. Zaskoczcie mnie czymś bo dawno nie słyszałem nowych wieści o gt5.

Odnośnik do komentarza
Jak tam się miewa GT5 ? jak znam życie to poza lepsza grafika i większą ilością fur niż w GT4 nic ciekawego w nim nie ujrzymy. Dostaniemy jakieś naprawdę szybkie fury a nie 80 Skyline'ów czy Citroena GT ? Nawet nie wspominam o prawdziwej fizyce, zmiennych warunkach pogodowych, online z prawdziwego zdarzenia. Zaskoczcie mnie czymś bo dawno nie słyszałem nowych wieści o gt5.

My też nie :)

Odnośnik do komentarza

A co do hamowania silnikiem, bo też kiedyś się nad tym zastanawiałem czemu to nie działa w GT... ktoś mi to tłumaczył w ten sposób, że te fury mają tak wysokie obroty, że hamowanie s. nie wchodzi w grę. Prawda to czy nie, nie wiem, ale podaje pod dyskusje :)

Odnośnik do komentarza
A co do hamowania silnikiem, bo też kiedyś się nad tym zastanawiałem czemu to nie działa w GT... ktoś mi to tłumaczył w ten sposób, że te fury mają tak wysokie obroty, że hamowanie s. nie wchodzi w grę. Prawda to czy nie, nie wiem, ale podaje pod dyskusje :)

 

to Cie ten ktoś ściemnił albo się nie zna.

Przy wysokich obrotach właśnie byś najbardziej zauważył jak silnik hamuje :)

Odnośnik do komentarza

Wrzucę swoje 3 grosze odnośnie GT5 (a generalnie jednej kwestii), i tak niewielu to przeczyta ale większość będzie miała jakieś ale :ermm:

 

Nie mam PS3, choć GT5P sprawdzałem w centrum handlowym (całkiem eleganckie stanowisko przy okazji) - ale nie o prologu tu chciałem skrobnąć

A więc, nieźle wku*wiarą mnie ludziki ciśnieniujący się na OBOWIĄZKOWE zniszczenia (final GT5). Z obowiązkowym do poprawy, spapranym systemem kolizji się zgadzam ale tym którzy zamiast jazdy bardziej kręci rozbijanie aut i podziwianie tego co z nich zostało polecam powrót do podwórkowej piaskownicy i niszczenie babek/zamków. Cobyśmy się dobrze zrozumieli, nie jest tak że nie chce doświadczyć zniszczeń w nowej produkcji Poly. Ba, uważam nawet że gra wyścigowa (symulacja? bez przesady) na 'obecne' konsole winna posiadać zniszczenia, względem tego, że poprostu ich brak jej nie przystoi. Z drugiej strony nie mam zamiaru obcinać jednego punktu z oceny generalnej za brak modelu zniszczeń

Na dobrą sprawę GT celuje w różne gusta za jednym zamachem, a jak wiadomo nie każdy cieszył by się ze zniszczenia 370Z w pierwszym zakręcie :lol:

 

No to na tyle, spodziewam się teraz paru postów których autorzy delikatnie mówiąc mają 'inny pogląd na pewne sprawy' ale jestem na nie gotów

Odnośnik do komentarza

Odpowiem tak :

Kolizje, stłuczki, uszkodzenia samochodów, urwane spoilery itd....są niedłączną częścią wyscigów w których biorą udział ludzie o wiele bardziej "Pro" niż najwieksi Grantourismowi wyjadacze ;)

Myślisz że oni jeżdzą po to żeby porozbijać auta? Niech Kubica wraca do piaskownicy i niszczy zamki, a nie rozwala BMW :)

W chwili obecnej brak zniszczeń świadczy raczej o nieco dziwnym (leniwym) podejściu autorów do gry,która nazywają Real Driving Symulator" ( "bo chcemy pokazać piękno samochodów"-ha, ha, pozwalamy sobie wciskać takie kity ? )

Odnośnik do komentarza
Adi dobrze prawi. Co to wyzwanie jechać na czas po torze ulicznym na granicy, gdy nie możemy się rozbić ?

Dokładnie, w wielu przypadkach do uzyskania lepszego czasu bardziej opłaca się walnąć w bandę, nie mówiąc juz właśnie o tym że zupełnie inaczej jezdzi się ze świadomością że nie możemy sobie na wszystko pozwolić.

Odnośnik do komentarza

Przyznam się, że brak uszkodzeń do momentu pojawienia się opcji online nie przeszkadzał mi i jego aplikacja najzwyczajniej w świecie wydawała się zbędna.

Ale widząc kretyński system kar zaaplikowany w GT5P, kolesi, którzy hamują wykorzystują mój zad, wiele bym dał za widok eksplodującej chłodnicy przeciwnika w moim wstecznym lusterku po takim dohamowaniu.

Nie widzę innego rozwiązania powyższego problemu jak wprowadzenie uszkodzeń na tyle realnych, aby wyeliminować to śmieszne blokowanie prędkości.

 

Generalnie nie spinam się na online w GT5P, wiadomo, że w ferworze walki i ja nie jestem święty…, ale miałem kilka nieprzyjemnych sytuacji związanych z moim pochodzeniem ( dopisek PL) czasami ewidentnie było widać zmasowany atak ze strony Niemców oraz chłopaków z wysp w takiej sytuacji chciałbym robiąc ostatnie okrążenie widzieć dymiące wraki przeciwnika w trawie.

 

Ale nie mam pojęcia czy Polyphony zajmujący się ostatnio GTacademy, lansowaniem się na targach motoryzacyjnych i agresywnym marketingiem znajdzie czas na rozwój swojego „dziecka”

Zastanawiam się czy jest to jeszcze pasja Kazunori Yamauch, czy trzepanie kasy i odcinanie kuponów.

 

Tak czy siak jako szczerze oddany fan tej produkcji – wierzę, że wszystko będzie dobrze i w przyszłym roku mile będziemy zaskoczeni czego sobie i wam życzę.

 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak w przypadku zachowania komputerowych przeciwników jest w GT5 (jazda po sznurku, uderzenia, wypychanie) ale wprowadzenie systemu zniszczeń wiąże się z poprawą zachować tychże panów. A wiadomo Poly najwyraźniej uważa, że ściganie się z bandą (ile ich może być w GT5, 16? :o) półgłówków za przeciwników graczom powinno odpowiadać

Odnośnik do komentarza

Najbardziej wkurzajace jest to w multi.Ja przestałem grać po sieci, bo co z tego że jeżdzisz technicznie jak ktoś z tyłu bezkarnie wali w Ciebie na zakręcie wypychajac na trawę lub bandę. On sobie tym pomaga, a ty mozesz w większości przypadków odpuścic dalszą rywalizację.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

w dodatku zniszczenia mogly by dodać nowy bajer do podrasowywania - kupowalo by sie elementy wzmiacniajace samochod kosztem wagi (predkosci i przyspieszenia) , nie mam na mysli pancerza w stylu carmageddona tylko jakies relane rzeczy

 

 

skoro mowa o zniszczeniach są jakiekolwiek informacje kiedy mają sie pojawic? czy pojawi sie ten dodatek do prologa ze zniszczeniami? albo kiedy bedzie pelna wersja? bo juz mineła kupa czasu i jakos dupa :P

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Najbardziej wkurzajace jest to w multi.Ja przestałem grać po sieci, bo co z tego że jeżdzisz technicznie jak ktoś z tyłu bezkarnie wali w Ciebie na zakręcie wypychajac na trawę lub bandę. On sobie tym pomaga, a ty mozesz w większości przypadków odpuścic dalszą rywalizację.

 

Faktycznie. To jest strasznie irytujące, jadę sobie spokojnie, buch i po mnie. Koledzy pojechali daleko. Zraziło mnie to do online i chyba pozostanę przy driftach i time trialach.

Odnośnik do komentarza

Po napisaniu posta w temacie o Ferrari Challenge zajrzalem z ciekawosci na ranking online (nie odpalalem prologa od dosc dawna - troszke sie znudzil...) - w rankingu spore zmiany - spadlem na 9 miejsce :( widze, ze chlopaki z forum "oficjalnego"? scigaja sie w tym tygodniu na Eiger Skylinem - pewnie jeszcze spadne :P

 

Widac tez, ze portugalczycy sie jakos ostro wzieli za GT5P - ciekawe czemu tak pozno ?;)

 

Ciekawe jakie trophies bedzie mialo GT5 ? trza poszukac na GTP czy cos o tym juz wspominaja.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...