Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

ja znowu gdzieś znalazłem taką plotę:

-październik 2009 - Uncharted2

-listopad 2009- Ratchet

-grudzień2009- GT5

-marzec 2010 GoW3

-maj 2010 Heavy Rain

 

Ja bym się nie pogniewał na takie daty choć uczciwie uważam,że GT5 nie wyjdzie w tym roku.Pewnie będziemy musieli czekać do TGS na jakieś pierwsze konkretne informacje i pierwszy gameplay i demo z pełnej wersji.

hehe...ja bym U2 przesunal na wrzesiem, MAG na pazdziernik..i robi sie ciekawa koncowka...GT5 wyjdzie na swieta, (pipi)na obnizke czy tam slima i lud sie rzuci...do grudnia jeszcze 6 miesiecy...to chyba wystarczajaco dlugo aby zrobic ostatnie szlify przy grze...badzmy dobrej mysli :P

Odnośnik do komentarza

To prawda nWo, oficjalnie mówi się, że są to tylko 73 zakręty, jednak niektórzy liczą każdy mały łuk i wtedy wychodzi dwa razy więcej. Dawniej północna i południowa pętla (wybudowana w 1927 roku) miała 17,6 mil długości (28,3km), czyli więcej niż teraz i wtedy, gdy ktoś policzył wszystkie zakręty wyszło, że było ich aż 172. Także trochę się zagalopowałem bo ten Nordschleife co jest w wielu grach ma o wiele mniej zakrętów.

 

http://www.sportrider.com/features/146_080...eife/index.html

Odnośnik do komentarza

Co nie zmienia faktu, że tor jest bardzo ciekawy i zawiera w sobie mix różnych "zakrętowych pułapek". Chciałbym się takkiedyś wybrać autem/motorem. Na pewno kiedyś się uda. Póki co wolałbym wsadzić swój tyłek w dobrze dopieszczone R34 ( które sam dopieszczę :D ) chwycić pada i gogogogooooo.....GT5 :)

Odnośnik do komentarza

Hej.. mam wielka prosbe do kogos. kto sciagnal kiedy DEMO GT5: Prologue z japonskiego PSS, zeby pozwoilil mi je sciagnac.

O polskie konto PSN bym nie prosil ale JP to co innego... Kto mnie zna ten wie, ze nie ma absolutnie zadnej obawy, ze moglbym w jakikolwiek sposob zaszkodzic osobie, ktora by mi te konto uzyczyla...

Jesli ktos zgodzi sie spelnic moja prosbe niech da mi znac na PM lub PSN.

 

E: Nieaktualne. Ktos juz mi pomogl (thx jeszcze raz :) )

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
Gdyby takie detale i AA były podczas wyścigu to bym chyba oszalał ze szczęścia. Może w następnej generacji?

 

Tyle, że GT5 prologue nie posiada żadnego trybu Foto, więc te screeny złapane zostały bezpośrednio z gry (z replaya). W samym wyścigu nie byłbyś w stanie ujrzeć takich detali z oddalonej kamery więc może i faktycznie w samej grze nie będzie aż takich detali, ale i tak daje radę ;)

Edytowane przez nightrunner
Odnośnik do komentarza

przecież to jest z repleya zrobione foty. Widać tunel na odbiciu, więc to jakiś deepforest albo grand valley rozbudowane albo coś;D Panowie z polyphony zrobili to po prostu. Takie detale są w gierce ;) Inna sprawa, że nie wszystkie fury będą tak zrobione;) vide GT4. Ale i tak auta porażają jakością. Pzdr

Edytowane przez Re
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...