Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak ciebie, ale mnie nie cieszy to, ze za trasy, ktore powinny byc w standardzie bedzie trzeba dodatkowo placic.

Szczegolnie biorac pod uwagr fakt, ze od premiery GT4 minie niedlugo 5 lat, a wiekszosc tras zostala praktycznie zywcem z niego wyjeta (pozmeniali niektore tekstury i zmienili/dodali jakies po(pipi)kowate obiekty).

Odnośnik do komentarza

Oczywiscie, ze tak. Lepsze tekstury asfaltu i niektorych drzew, wiekszy kontrast , do tego HDR i... na chwile obecna wydaje sie, ze to tyle. Oczywiscie jak bede mogl sam zagrac na tej trasie zrobie dokladne porownanie w trybie photo (lapne te same fragmenty w GT4 i w GT5) dla siebie i dla ciebie ;)

Kto wie... moze okaze sie, ze to ty miales racje :P (oby...)

Odnośnik do komentarza

Emet jak może sie zmienić coś innego jak tekstury i ogólny wygląd toru.Oczekujesz jakiejs niespodzianki?^^

 

Jak polyphony bedzie sprzedawalo trasy przez store, to mozna nazwac ich zlodziejami.

 

Gorzej jak wrzuca do wersji standard 10 torow ovalnych do Nascar^^, a reszta wariacje jazdy pod prad.

Edytowane przez mario-x
Odnośnik do komentarza
GT5 Release?

KY "The game is still under development but its release is not too far, it will be after the PSP GT release and, very probably, it will be a simultaneous world release"

 

What about the game features that were published on the official japanese site, 1000 cars, 80 tracks and YouTube download?

KY "We would like to wait to publish them, but what you read on the site is true."

 

Is there something new in the single player mode

KY "If you look at the PSP version, you'll see that the game is very different from the previous Gran Turismo versions. The 5th episode will have many similar features to the PSP version"

 

How the damages will influence the gameplay?

KY "The damages are not only visible, they will affect the driving style.

It depends on the player, some players will like it, others will not"

 

Will we have Nascar and WRC championships in the game or just the cars?

KY "There will be real Nascar races in the game. Nascar had necessary to be included in the game. Regarding WRC championship we have been trying to add it to series since long ago. Now we got it."

 

At the end KY confirmed 1080p and 60 fps.

 

GTP

 

http://multiplayer.it/video/gran-turismo-5...piattaforma=ps3

 

GT Mode zapowiada się ciekawie.

Odnośnik do komentarza
GT5 Release?

KY "The game is still under development but its release is not too far, it will be after the PSP GT release and, very probably, it will be a simultaneous world release"

 

What about the game features that were published on the official japanese site, 1000 cars, 80 tracks and YouTube download?

KY "We would like to wait to publish them, but what you read on the site is true."

 

Is there something new in the single player mode

KY "If you look at the PSP version, you'll see that the game is very different from the previous Gran Turismo versions. The 5th episode will have many similar features to the PSP version"

 

How the damages will influence the gameplay?

KY "The damages are not only visible, they will affect the driving style.

It depends on the player, some players will like it, others will not"

 

Will we have Nascar and WRC championships in the game or just the cars?

KY "There will be real Nascar races in the game. Nascar had necessary to be included in the game. Regarding WRC championship we have been trying to add it to series since long ago. Now we got it."

 

At the end KY confirmed 1080p and 60 fps.

 

To cieszy, oj bardzo cieszy.

 

Odnośnik do komentarza

nie no jeśli chodzi o oprawę A/V to Forza3 w chwili obecnej chyba przegania to co zaprezentowało GT5P i demo GT5.1080p i 60fps wobec tego to nie bajer a podstawa(F3 też ma tak chodzić).Nie no na TGS muszą zakozaczyć bo nigdy seria Polyphony nie była tak zagrożona pod każdym względem przez konkurencję.

Odnośnik do komentarza

Ficuś, a Forza 3 to nie przypadkiem upscalowane 720p? Na prawdę, ja wam radzę poczekać na oficjalne gameplaye, a nie opieranie się na filmikach z kamery i obrazkach z Photoshopa. Straszny ten temat się staje.

 

EDIT: Jedni mówią, że GT5 zgniecie Forzę 3 inni, że Forza 3 zgniecie GT5, a żadna gra jeszcze nie wyszła.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

A ja Ci radze nie faworyzować GT5 tak jak to w tej chwili robisz. Konkurencja w tej chwili wypada lepiej a GT w tej chwili nie powala z nóg jak kiedyś. Bo teraz Japońska Branża "konsolowa" jest w odwrocie i to widać gołym okiem.

 

Jedno jest pewne że 24 września GT5 musi pobić konkurencje, bo jeśli nie to będzie "WIELKA" kompromitacja mając na uwadze 5 lat produkcji tej gry.

Odnośnik do komentarza

Chyba źle mnie zrozumiałeś. Ludzie opierają się zarówno w przypadku Forzy jak i GT na materiałach z netu, które w żadnym stopni nie pokazują finalnej gry i piszą różne rzeczy.

 

Japońskie gry w odwrocie? Sukces Wii i DS, FFXIII, The Last Guardian... W ogóle ta generacja się jeszcze nie rozkręciła, a "zachodnia" myśl konsolowa też jeszcze nic takiego nie pokazała.

Odnośnik do komentarza

Forza już nikomu nie zagraża, bo to Gran Turismo wraz z wyjściem pierwszej części Forzy przestało praktycznie dzierżyć palmę pierwszeństwa i tym samym mieć cokolwiek do powiedzenia w kwestii "Real Driving Simulator". W sumie już w GT4 to hasło śmiesznie brzmiało, patrząc na konkurencję. Forza 3 to już będzie kolejna część kopana słabszego. Smutne, zwłaszcza że tyle przesiedziało się nad GT3 i mam do tej serii wielki szacunek, ale inaczej po prostu nie mogę tego napisać.

Odnośnik do komentarza

Nie zapominajmy o tym, że materiałów z GT5 jest hmm... mało? Jeden trailer + kilkanaście filmików z przejazdu po jednej trasie jednym samochodem, i do tego w beznadziejnej jakości. Więc porównywanie GT5 i FM3 jest trochę nie na miejscu. Zaczekajmy chociaż na jakieś sensowne opinie na temat dema z Gamescom, bo a nóż dowiemy się czegoś ciekawego.

24 września poznamy kto został zwycięzcą...

 

Ja obstawiam remis bo mnie osobiście ani GT 5 ( może trochę licencją na WRC) ani FM3 niczym specjalnie nie zaskoczyło, że się tak wyrażę obie są siebie warte ;)

Odnośnik do komentarza

Srać ludzie grafike. Kuźwa noooo. Liczy sę gameplay i miodność;) Beznadzieja porównywać gry pod względem grafy czy w ogóle do czegoś innego. Okaże się gdy będzię pełne GT5. Tych 5 lat na pewno nie przebimbali, więc się okaże i wtedy będą sądy, bo F3 co to jest??? Poczekajmy na wszystko grywalne. ;) I jak się okaże że Forza kopie dupsko wszystkiemu co się pokazało, wtedy będziem chylić czoła. A teraz nie ma co porównywać i gdakać:D:D:D PEWNE JEST JEDNO skoro EA z Fifą potrafią dojść do na prawdę niezłego poziomu, to wszystko jest możliwe.

Edytowane przez Re
Odnośnik do komentarza

swiat sie zmienia i pedzi do przodu, kiedys krolowal ISS i GT a teraz na szczycie jest Fifa i... zobaczymy ktora scigalka.

jakos w 1998r nie myslalem grajac w GT1 ze ta gra jest do bani i nie pasuje do niej "The Real Driving Simulator". Wtedy ta gra bila na leb wszysko co widzialem do tej pory. Razem z Destruction Derby. Teraz z perspektywy czasu moge tak myslec ale nie wtedy.

 

Nie wiem jak inni, ale ja czesto porownuje ze soba samochody w podobnych cenach i mocach wrzucajac je na trase i scigajac sie z cieniem lub porownujac czasy. Tez tak macie?

Czasami mozna dojsc do ciekawych wnioskow...

Odnośnik do komentarza

Taa t3xz a jakie ty masz materiały a propoGT5. Hahaha. Daj spokój. Jak GT5 wyjdzie i wtedy okaże się, że jest licho, wtedy można powiedzieć, że Forza is the King. A teraz?? Co masz same gdybania, słabej jakości wyścig na jednej trasie, spekulacje, brak dokłądnych info co i jak. Ściemy i zapewnienia oraz obiecanki. Po premierze można dyskutować, albo i zwyczajnie przyznać racje, że król jest jeden i nie jest to GT, ale na prawdę puki Polyphony nie odsłoni wszystkich kart nie ma co jęczyć :D Zobaczymy jak przyjdzie czas na pełną grę, którą wsadzi do paszczy PS3 recenzent, a nie znowu jakieś przygotowane specjalnie na standy demo-ducho wersje. Hai i pzdr.

 

PS. W całej mojej wypowiedzi morał powinien wynikać taki, żeby się zdystansować. Nie wiem czy jesteś fanboyem Forzy czy co, ale dopóki pełne GT5 się nie pojawi nie ma co do czegokolwiek porównywać. Po premierze MGS2 wiem, że wszystko jest możliwe, a materiał promocyjne można sobie wsadzić:D

Edytowane przez Re
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...