Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie spokojnie, każdy z was jest fanem GT więc po co te napinki?

Zrozumiałbym dyskusję między wami a bi.....y którego posty składające się z dwóch sylab nic nie wnoszą do tematu.

Emet zamiast głębokich analiz zagraj w coś, bo się nerwowo wykończysz:)shift pozwoli przeczekać do premiery - co by o nim nie pisali jest niezły.

Odnośnik do komentarza

Śmieszy mnie porównywanie grafiki GT5 vs F3, bo tak na dobra sprawę co to wam da, że GT będzie miało lepsze auta a Forza trasy ?? Grafika powinna być na drugim planie, liczy się przede wszystkim model jazdy i fun jaki daje gra. Jeżeli GT będzie miało drętwy model jazdy a gra będzie katorgą to co mi dadzą te super modele samochodów ? Tak samo jak w Forzy on line będzie kulało i będę czekał godzinę aż mi kogoś znajdzie to co mi po 60 fps'ach czy pięknych trasach ?

Popatrzcie na rzeczy, które są bardzo istotne dla gier tego typu nie nie grafikę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Obejrzcie sobie filmiki z topicu o Forzy gdzie pokazane są zniszczenia. Grafika jest mega konkretna, tak samo oświetlenie. To pokazane przez Emeta to jakieś wyjątkowe słabe fotki, w słabej jakości. Jutro demo to nawstawiam Wam porównań ;)

 

 

Przeczytałeś nazwę tematu?

 

723.jpg

 

Shieeeeeeeeeeeeeeet.

 

Odliczanie. http://www.timeanddate.com/counters/customcounter.html?month=9&day=24&year=2009&hour=11&min=0&sec=0&p0=248

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Pewnie, że tak. Skoro Wy możecie tutaj jeździć po Forzie to czemu ja nie mogę Wam odpisać ? Mówiąc o te porównania chodziło mi raczej o robienie fotek, wstawianie, ktoś zrobi analogiczną w GT5. Samochody w GT5 są lepsze, ale oczywiście GT musi być dużo lepsze, jednak jest tylko troszkę lepsze. Pewnie jakieś słabe wózki będą sporo brzydsze niż prezentowane flagowe modele. Nie wiem po co te uszczypliwości wszelkie. Czekamy na TGS.

Odnośnik do komentarza

Pewnie, że tak. Skoro Wy możecie tutaj jeździć po Forzie to czemu ja nie mogę Wam odpisać ? Mówiąc o te porównania chodziło mi raczej o robienie fotek, wstawianie, ktoś zrobi analogiczną w GT5. Samochody w GT5 są lepsze, ale oczywiście GT musi być dużo lepsze, jednak jest tylko troszkę lepsze. Pewnie jakieś słabe wózki będą sporo brzydsze niż prezentowane flagowe modele. Nie wiem po co te uszczypliwości wszelkie. Czekamy na TGS.

 

 

Masz problemy chyba. Też co niektórym zwracałem uwagę by tu syfu nie robili.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Pewnie, że tak. Skoro Wy możecie tutaj jeździć po Forzie to czemu ja nie mogę Wam odpisać ? Mówiąc o te porównania chodziło mi raczej o robienie fotek, wstawianie, ktoś zrobi analogiczną w GT5. Samochody w GT5 są lepsze, ale oczywiście GT musi być dużo lepsze, jednak jest tylko troszkę lepsze. Pewnie jakieś słabe wózki będą sporo brzydsze niż prezentowane flagowe modele. Nie wiem po co te uszczypliwości wszelkie. Czekamy na TGS.

 

dokładnie, jutro sobie odpalę fm3 i gt5p i porównam :D Sądzę że mit o super grafice GT polegnie....albo mit o super grafice fm3 okaże się renderami jak to mawiają posiadacze ps3 i tak naprawdę dostaniemy fm2 z widokiem z kokpitu.

 

Porównanie ferrerek bez szału, od razu widać które to gra a które to real.

Odnośnik do komentarza

Jutro czwartek, nie ukrywam że miło by było jak by PD wrzuciło (po podaniu daty wydania gry) jakieś demo na PSS.

Np. ten gameplay z gamescom bądź ten który jutro zaprezentują (o ile takowy mają zamiar zaprezentować w ogóle)

 

Aha, wszystkie forumowe wróżki które siedzą w tym temacie i już wiedzą co będzie lepsze (mając do dyspozycji jak do tej pory kilka screenów i filmików) chciałem serdecznie pozdrowić ! :D

Z fusów wróżycie te swoje teorie? :D

Odnośnik do komentarza

jutro sobie odpalę fm3 i gt5p i porównam :D Sądzę że mit o super grafice GT polegnie....

Dla mnie polegl wraz z pierwszym kontaktem z gra. Owszem, na replayach wyglada to wysmienicie (auta/oswietlenie), jednak podczas samej gry czar pryska...wychodzi na wierzch flickering oraz biedne trasy....no ale dzieki zubozonym trasom mamy 16 pojazdow na trasie...cos za cos.

Obecnie jesli chodzi o grafike to numerem 1 dla mnie jest Shift (mowie o grze -najlepiej z perspektywy pierwszej osoby- a nie replayach)

Odnośnik do komentarza

Ostatnio testowałem se Forza 2 Vs GT5p i muszę powiedzieć ze fajnie się jeździ wózkami w F2...ale grafika ma daleko do GT5p

 

GT5 i F3 będą zakupione wiec tez się przekonam która lepsza według mnie a nie to co inni piszą na internecie

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza

Pewnie, że tak. Skoro Wy możecie tutaj jeździć po Forzie to czemu ja nie mogę Wam odpisać ? Mówiąc o te porównania chodziło mi raczej o robienie fotek, wstawianie, ktoś zrobi analogiczną w GT5. Samochody w GT5 są lepsze, ale oczywiście GT musi być dużo lepsze, jednak jest tylko troszkę lepsze. Pewnie jakieś słabe wózki będą sporo brzydsze niż prezentowane flagowe modele. Nie wiem po co te uszczypliwości wszelkie. Czekamy na TGS.

 

 

Masz problemy chyba. Też co niektórym zwracałem uwagę by tu syfu nie robili.

 

Weź się odczep geeez,

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Masowe samobójstwa za sprawą premiery GT5 potwierdzone! O nie potrzeba poczekać 3 msc dłużej, co ja będę robił przez ten czas, życie straciło sens. Moja opinia po przeczytaniu komentarzy na serwisach i forach całego świata. Ludzie nie mają co z życiem zrobić chyba i dodatkowo się nagrzali, ja tam poczekam, daje to nadzieje na dostarczenie produktu, który nie będzie wypuszczany na siłę na święta. Ja spokojnie czekam.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Do porównywania sobie jeszcze poczekacie. GT5 wychodzi w marcu 2010, potwierdzono na TGS, są jeszcze wątpliwości czy to przypadkiem nie jest data dla Japonii i czy gra w pozostałych regionach nie wyjdzie jeszcze później. Twórcy stwierdzili, że gra jest ukończona w 65%.

 

Tak jak już pisałem wiele razy, zapewnienia Sony i ich popleczników są (pipi) warte, chociaż z drugiej strony biorąc pod uwagę czas developingu tego tytułu to faktycznie stwierdzenie "niedługo po GTPSP" = parę miesięcy :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...