Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

ROAD real race tracks

------------------------------------------------------------------------------

 

Belgium

? Circuit de Spa-Francorchamps

? Circuit Zolder

 

China

? Shanghai International Circuit

 

France

? Circuit de la Sarthe (Le Mans)

- long with chicanes

- long without chicanes

? Circuit de Nevers (Magny-Cours)

 

Germany

? Hockenheimring

? Nürburgring

- Nordschleife

- GP track

 

Italy

? Autodromo Nazionale Monza

? Autodromo Enzo e Dino Ferrari (Imola)

 

Japan

? Fuji Speedway

- 80's

- 90's

- F configuration

- GT configuration

? Suzuka Circuit

- GP Circuit

- East

- West

? Twin Ring Motegi

- Road Course

- East Short Course

- West Short Course

- Super Speedway

? Tsukuba Circuit

 

Monaco

? Circuit de Monaco

 

Portugal

? Autódromo do Estoril

 

Spain

? Circuito Permanente de Jerez

? Circuit Ricardo Tormo (Valencia)

 

UK

? Brands Hatch

? Silverstone Circuit

? Top Gear Test Track

 

USA

? Daytona International Speedway

- Road Course

- Superspeedway

? Mazda Raceway Laguna Seca

? Indianapolis Motor Speedway

- Rectangular Oval Track

- Grand Prix Road Course

? Infineon Raceway

- Sport Car Course

- Stock Car Course

 

 

ROAD fictional race tracks in real locations

-------------------------------------------------------------------------------

 

China

? Hong Kong

 

France

? Paris, George V

? Paris, Opera

 

Italy

? Citta di Aria (Assisi)

? Costa di Amalfi (Capri)

 

Japan

? Tokyo, Route 246

 

Korea

? Seoul

 

Spain

? Madrid

 

Switzerland

? Eiger Nordwand (Kleine Scheidegg, Bern)

- Short

- Long

 

UK

? London

- Short

- Long

 

USA

? El Capitan (Yosemite National Park, California)

? Las Vegas Drag Strip

? New York

? Seattle

 

 

ROAD fictional race tracks

-------------------------------------------------------------------------------

 

? High Speed Ring

? Apricot Hill

? Autumn Ring

? Deep Forest Raceway

? Grand Valley Speedway

- East Section

- Speedway

? Midfield Raceway

? Driving Park

- Beginner Course

- Motorland

- Test Course

? Trial Mountain

? Clubman Stage Route 5

? Special Stage Route 5

? Special Stage Route 11

 

 

RALLY fictional race tracks in real locations

-------------------------------------------------------------------------------

 

France

? Chamonix

 

French Polynesia

? Tahiti

 

Italy

? Tuscany

 

Switzerland

? Swiss Alps

 

USA

? Cathedral Rocks (Yosemite National Park, California)

? Grand Canyon

 

 

RALLY fictional race tracks

-------------------------------------------------------------------------------

 

? Ice Arena

 

Nie zwracajcie uwagi na te znaki zapytania, to wina kopiowania.

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza

Co się wszyscy potną przez to, że podali datę premiery dalszą niż się człowiek spodziewał?? Ludzie wyluzujcie - na tym, że data premiery jest dalsza niż bliższa PD robi same sobie szkodę, a nie nam. To w ich interesie leży, żeby wydać grę spełniającą oczekiwania i śmiem twierdzić, że na razie robią postępy w dobrym kierunku - choćby porównac fizykę kolizji z dema na GS z tą z Prologa (+plus dodanie zniszczeń).

 

@MajorZero: no humor od razu się poprawił :)

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

MajorZero64: Na pierwszym screenie wygląda jak wypisz wymaluj "plastikowa" Forza 3 :)

 

Jeszcze coś chciałem powiedzieć, zauważyliście że po trochu, po parę miesięcy przesuwają premierę, zbliżamy się do okresu świątecznego to znowu przesunęli o parę miesięcy, bo fani te parę miesięcy wytrzymają jak im powiemy, że wyjdzie, nie chcę krakać ale możliwe, ze jak znowu się zbliży do premiery to znowu o parę miesięcy przesuną.

 

Mam nadzieję, że to dla Was będzie już ostateczna data.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

Z Gran Turismo jest jak z PESem. Nie trzeba byc tylko fanem piłki nożnej, żeby grac w PES, trzeba byc jeszcze fanem PESa.

I tutaj widzę głównie fanatyków Gran Turismo, nie fanów motoryzacji czy wyścigów

Odnośnik do komentarza

No to dostałem właśnie porządnego strzała w twarz. PS3 kupiłem w dniu premiery, licząc, że GT5 wyjdzie możliwie jak najszybciej. Czekałem, czekałem, aż w końcu teraz poziom mojego wkur.wienia osiągnął apogeum.

Na to, że GT5 ukarze się w europie w marcu 2010 niema żadnych szans, poczekamy sobie co najmniej do końca przyszłego roku, a to dla mnie stanowczo za długo.

A tak się teraz dla mnie składa, że stoję właśnie przed ponownym zakupem konsoli i nie jestem już taki pewien, że kupię PS3.

Gdyby PD podali datę marzec 2010 już dawno, nie miał bym o nic żalu, ale to ciągłe zwodzenie Graczy za nos jest po prostu nie fair.

Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Ja wolę wierzyć dla IGN i Kaza (który na TGS powiedział wyraźnie 20 tras i 70 ich wariantów) niż tobie.

 

HyHy trochę to śmieszne co napisałeś, bo gdyby im wierzyć to powinniśmy dostać GT5 już w tym roku. :P

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Mam nadzieję, że to dla Was będzie już ostateczna data.

 

No do tej pory jest to pierwsza oficjalna data więc nie wiem o co to halo? Oczywiście ludzie muszą narzekać bo nie byliby Polakami :P

 

A kto powiedział, że GT5 wyjdzie niedługo po GTPSP ? Jakiś Polak ? ;) Wiesz o co mi chodzi, Sony w tym roku narobiło smaka na GT5 2009 zamiast 2010.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że to dla Was będzie już ostateczna data.

 

No do tej pory jest to pierwsza oficjalna data więc nie wiem o co to halo? Oczywiście ludzie muszą narzekać bo nie byliby Polakami :P

 

A kto powiedział, że GT5 wyjdzie niedługo po GTPSP ? Jakiś Polak ? ;) Wiesz o co mi chodzi, Sony w tym roku narobiło smaka na GT5 2009 zamiast 2010.

 

Ano narobiło smaka - przyznaję rację, (w dużej mierze było to nahajpowane przez samych graczy) ale mówimy o oficjalnych zapowiedziach, a nie o oólnikowych: "wydamy gt5 niedługo po wersji na psp".

Odnośnik do komentarza

W porównaniu do 5 lat te pół roku to może już nie jest dużo... problem w ty, że prawie na pewno gra wyjdzie później niż w marcu (szczególnie w Europie).

 

E: @ MajorZero64

 

W czym niby nie mam racji? Bo zarówno IGN jak i polygamia pisze o 20 trasach w 70 wariantach (tyle, że polygamia napisała 20 lokacji i 70 tras).

 

Lokacje to np. Fuji gdzie trasy (wg. nazewnictwa polygamii) to:

- F configuration

- GT configuration

Kolejna lokacja to np Suzuka Circuit:

- GP Circuit

- East

- West

 

Jeśli dla ciebie to są 4 pełnoprawne trasy to brawo...

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Obstawiam czerwiec, z reguły tak GT wychodziło u nas. Trzy miesiące po premierze w KKW.

 

Zresztą w samym GT5P było aż 6 tras.

 

Polyphony Digital's Kazunori Yamauchi revealed model details on the highly anti(pipi)ated Gran Turismo 5 for PlayStation 3. During Sony's Tokyo Game Show 2009 press conference, the following modes and features were revealed:

 

* GT Mode: World Map, My Garage, Car Dealer, Tuning Shop, Championship Race, and License Test.

* Online: Open Lobby, Text/Voice Chat, Private Room, Online Photo Album, Online Replay Album, and you can export replays to YouTube.

* Photo Mode: Photo Drive, Photo Stage.

* GT TV: Improved UI, export of videos to PSP, and progressive downloading.

 

While everyone expects a new Gran Turismo game to have improved graphics and physics (don't worry, they're there), the connectivity of GT5 is really interesting. I know loads of gamers that will be thrilled to upload their exploits to YouTube or transfer them to their PSPs to show off their driving skills. The new additions are super interesting and really round out the overall offering.

 

What do you think of these modes? Anything in particular strike you?

 

g4tv

Odnośnik do komentarza

Mnie dziwi postawa MajorZero64 który za wszelką cene próbuje usprawiedliwić PD. Ludzie są na nich w(pipi)ieni bo po takich komentarzu, że mogą wydać gre w każdym momencie ludzie oczekują po 5 latach czekania i obietnic jak najszybszej daty premiery !!! Bo za rok we wrześniu jak gra wyjdzie w Europie to już nie będzie tak powalała. Zgodze sie że samochody z wyglądu biją wszystko ale dalej poruszają sie jak kartony, i ciągle jadą jak po sznurku. NIe maja jeszcze dobrych zniszczeń.

I śmieszą mnie komentarze "ooo cienie są lepsze to napewno najnowszy bulid". Gra powinna być pokazana po pierwsze na jakieś innej trasie bo od pół roku ta sama i po drugie nie w postaci filmiku skupiającym sie na wyglądzie auta. Po tym co pokazali z GT psp coraz bardziej śmiem twierdzić że GT5 bedzie kupą gó.wna którą ludzie łykną jak młode pelikany.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Emet zrób 70 wariacji na temat 20 torów to dam ci piątaka.

 

Mnie dziwi postawa MajorZero64 który za wszelką cene próbuje usprawiedliwić PD. Ludzie są na nich w(pipi)ieni bo po takich komentarzu, że mogą wydać gre w każdym momencie ludzie oczekują po 5 latach czekania i obietnic jak najszybszej daty premiery !!! Bo za rok we wrześniu jak gra wyjdzie w Europie to już nie będzie tak powalała. Zgodze sie że samochody z wyglądu biją wszystko ale dalej poruszają sie jak kartony, i ciągle jadą jak po sznurku. NIe maja jeszcze dobrych zniszczeń.

I śmieszą mnie komentarze "ooo cienie są lepsze to napewno najnowszy bulid". Gra powinna być pokazana po pierwsze na jakieś innej trasie bo od pół roku ta sama i po drugie nie w postaci filmiku skupiającym sie na wyglądzie auta. Po tym co pokazali z GT psp coraz bardziej śmiem twierdzić że GT5 bedzie kupą gó.wna którą ludzie łykną jak młode pelikany.

 

Sam siebie zadziwiam.

Odnośnik do komentarza

Emet zrób 70 wariacji na temat 20 torów to dam ci piątaka.

I jeszcze co może? <_<

 

Nie wiem czemu za wszelką cenę chcesz przekręcać fakty wciskając kit sobie i innym? Myślisz, że jak będziesz ciągle powtarzać "70 tras" to z 20 rzeczywiscie się tyle zrobi?

 

Zapytam jeszcze inaczej...

Jeśli 70 to wg. ciebie liczba tras, to czym jest te 20 lokacji?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...