Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie pogrubionego: jeśli to prawda to Polyphony Digital & GT5 EPIC WIN ! (wpływ temperatury opon na zachowanie auta z prawdziwego zdarzenia).

 

Niech jeszcze poprawią fizykę opon i force feedback to będzie idealnie.

@ pawel_k i FEISAR :)

 

- zaimplementowali cos ala tire flex, co pozwala na deformacje kol przez nagrzewanie, w celu przygotowaniu gry na przyszla implementacje F1 [nie wiadomo czy w GT 5 czy 6, nie maja zgody wszystkich F1 teamow jeszcze], za to na 100% system pojawi sie w GT 5 - bedzie rowniez wybor roznych mieszanek kol pod dana nawierzchnie i bedzie mialo to oczywisicie wplyw na jazde

Czyli będziemy mieć bolidy F1 w grze. Na pewno nie tegoroczne czy przyszłoroczne bo Codemasters wykupiło licencję na wyłączność, ale zawsze miło będzie pojeździć jakimś starym Ferrari czy Brabham'em z 1300 konnym silnikiem BMW (1,5 l. pojemności)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czemu nikt nie wspominał, ale w Gran Turismo PSP jest pewna nowość w serii na którą czekały miliony - ślady po oponach, bez żadnych półśrodków. Po prostu wyraźne miejsca hamowania czy tańczenia przy poślizgach. Co prawda to tylko PSP i wygląda to jak wygląda, ale naturalnym wydaje się, że przeniosą to do dużej wersji.

Odnośnik do komentarza

Już wiemy co Kaz robił przez 5 lat....

 

GT5 staje się coraz lepsze z tygodnia na tydzień, bolidy F1 będą na pewno miłym bonusem, chciałbym zobaczyć np. Honde Ayrtona Senny, o bolidach z początku historii F1 nie wspomnę...

 

co do ost to faktycznie muzyka jest za(pipi)ista, nawet sobie zassałem utwór z openingu GTpsp :whistling: d'n'b powinien być obowiązkowym gatunkiem muzycznym w racerach.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czemu nikt nie wspominał, ale w Gran Turismo PSP jest pewna nowość w serii na którą czekały miliony - ślady po oponach, bez żadnych półśrodków. Po prostu wyraźne miejsca hamowania czy tańczenia przy poślizgach. Co prawda to tylko PSP i wygląda to jak wygląda, ale naturalnym wydaje się, że przeniosą to do dużej wersji.

Jestes tego pewien? Masz jakis filmik lub cos? Widzialem sporo filmikow z GT PSP i na zadnym nie widac sladow po oponach...

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że ta gra będzie miała jakiś tryb "noob friendly". Ciśnienie i temperatura opon wpływająca na jazdę? Przegięcie. Tuning wizualny wpływający na aerodynamikę? Przegięcie. Jak będzie jeden guziczek typu "ustaw optymalnie" to będę happy ;)

 

Gra musi być przystępna dla wszystkich graczy więc o to się nie bój.

Odnośnik do komentarza
*

Gameblog - Translated by Annalise Pierce

We promised you some information about Gran Turismo 5 that we obtained first hand when we met with Kazunori Yamauchi, the father of Gran Turismo. The embargo has now officially lifted, so we can finally tell you about them. And as you will see, there are many items that hitherto, have never been released...

 

European Release Date: near March 2010 / announcement imminent

Race day...and night

Finally being able to race in the rain

Tire wear: refined loss of traction

A garage of 950 vehicles

20 locations around the world

70 variations of circuits

New vehicle physics

Damage by deformation of each part of the car...depending on the speed and direction of impact

Upload your replays on YouTube

GT TV Exports Enhanced + videos from the PS3 to the PSP

From the day of launch : The ability to upload hundreds of vehicles obtained in GT on PSP...to your garage in Gran Turismo 5

 

See you soon for our interview with Kazunori Yamauchi

 

gameblog.fr Tłumaczenie forum GTPlanet

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza
wykopali by sobie grób gdyby 50 minut człowiek musiał spędzać w set upach a 4 minuty na torze. żal pisać.
- ale tak to się właśnie w sportach motorowych odbywa :D.

 

A tak poważnie to na pewno każdy znajdzie sobie coś dla siebie. Raz, że pewnie będą 2 rodzaje fizyki a dwa, że pewnie autka kupione na standardowych setupach będą jeździć "w miarę". Zresztą wszędzie tak jest, np. w "dowolnej kopanej" możesz albo sobie zagrać coś na szybko, albo siedzieć na ustawianiem składu, taktyki itp. A poza tym nie sądzę, żeby ktoś kto lubi wyścigi nie lubiał sobie coś tam pogrzebać albo był zupełnym laikiem. Może zrobią też tak jak jest w SHIFT - quick tuning z podstawami i advanced z dogłębnym grzebaniem w śrubkach :D.

 

@up - Brzmi niesamowicie :D,

From the day of launch : The ability to upload hundreds of vehicles obtained in GT on PSP...to your garage in Gran Turismo 5
- Dla mnie dość przeciętne rozwiązanie, taki gruby headstart dla osób, które zagrają w GTPSP (gram i ja :D). Ja sobie raczej zacznę powolutku od początku ciesząc się każdą częścią w Corolli czy innym Civicu :D Edytowane przez Gerath
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czemu nikt nie wspominał, ale w Gran Turismo PSP jest pewna nowość w serii na którą czekały miliony - ślady po oponach, bez żadnych półśrodków. Po prostu wyraźne miejsca hamowania czy tańczenia przy poślizgach. Co prawda to tylko PSP i wygląda to jak wygląda, ale naturalnym wydaje się, że przeniosą to do dużej wersji.

Jestes tego pewien? Masz jakis filmik lub cos? Widzialem sporo filmikow z GT PSP i na zadnym nie widac sladow po oponach...

Załadowałem Laguna Seca i pierwsze co rzuciło mi się w oczy po kilku okrążeniach to ślady opon na asfalcie. Teraz widzę, że cwaniaki z Polyphony po prostu wrzucili dodatkową teksturę na asfalt imitującą ślady po oponach. Dodatkową teksturę, nie tą która jest praktycznie w każdym poprzednim GT w formie ciemniejszych śladów hamowania. Kto ma GTPSP niech obada, niech ich szlag.

Odnośnik do komentarza

 

z tego co zrozumiałem to oglądali filmik z nowymi uszkodzeniami/deformacjami i mówili że są podekscytowani czy jakoś tak. Tylko ten filmik był dostępny dla jakiś tam magazynów chyba

 

Pokaża własnie ten filmik co oni "oglądali"? Bo jestem ciekaw właśnie tych nowych zniszczeń :DddDDDddDDDDD

Edytowane przez Merson
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...