Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno? Polska strona działa, możliwe, że info dadzą po ogłoszeniu przybliżonej premiery w EU. IMO na razie to wygląda tak jakby tylko gra miała wyjść w Japonii, ponieważ data premiery w innych regionach nie jest podana. Inaczej mówiąc obecnie nie wiadomo kiedy GT5 u nas wyjdzie.

Odnośnik do komentarza

Z tego co widać to wszystkie najważniejsze tytuły Sony są lokalizowane. Myślę że GT5 również będzie. To w końcu jedna z najbardziej oczekiwanych gier.

 

To jest najlepiej sprzedający się tytuł na PlayStation (ekskluzywny).

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj dopiero dorwałem GT5:P i zdążyłem przejechać tylko 1 wyścig. Bez podłączania kierownicy, tak zwyczajnie na padzie. I muszę stwierdzić, że nie martwię się o pełną wersję.

Nie mam w sumie żadnego logicznego argumentu - jedynie porównanie do innych tytułów i sentyment do serii. Dla mnie Gran Turismo to gra magiczna. Samo oglądanie samochodów, muzyka w menu, jego design i cała masa pierdół sprawia mi więcej frajdy niż wszystkie racery razem wzięte. Model jazdy? Idealny. Grafika? Dla mnie ważna jest przejrzystość. Jak odpaliłem najnowszego NFS'a, to złapałem się za głowę. Ciężko to w sumie wyjaśnić, ale ch.uja tam widać. Pomijając już rozdzielczość, wszystko jest niewyraźnie i zakryte jakimiś filtrami czy innymi badziewiami.

Jasne, jest parę irytujących rzeczy, ale w większości zostaną zapewne poprawione. A nawet jeśli nie, to nie będę rozpaczał nad piskiem opon albo nad tym, że M3 wychodząc z zakrętu zawija dupę za mało/za mocno w porównaniu do rzeczywistości.

Nie jest to odkrywcza opinia, ale skoro "demo" zostawiło mnie z uczuciem spełnienia, to w marcu/kwietniu/maju zostanę wysłany do innej galaktyki  :potter:

Odnośnik do komentarza

To informacja od osoby z Sony. Mozna znalezc na oficjalnym forum playstation. Niestety GT5 nie zasili listy zlokalizowanych tytulow.. Szkoda.. i w ogole dziwne bo to jeden z najwazniejszych tytulow na PS3.

 

Dziwne.... Ale tak naprawdę co mają tam tłumaczyć? "Car", "Garage", "Time" "Car Dealer", itp? : :P

Edytowane przez Lukas_AT
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

To informacja od osoby z Sony. Mozna znalezc na oficjalnym forum playstation. Niestety GT5 nie zasili listy zlokalizowanych tytulow.. Szkoda.. i w ogole dziwne bo to jeden z najwazniejszych tytulow na PS3.

Oni (Sony) nawet nie widzieli jeszcze gotowej gry w ruchu, a co dopiero mówić o jej lokalizacji. W ogóle komunikacja Polyphony - Sony kuleje, że nie wspomnę o tym jak jeszcze przed TGS Sony zarzekało, że jedna z najważniejszych gier dla PS3 będzie mieć premierę jeszcze w tym roku. Jak się to skończyło nie muszę przypominać. Nawet marcowa premiera wydaje się trudna do osiągnięcia, chyba że wzorem Bayonetty wypuszczą grę z blokadą regionalną, aby poprawić wszelkie niedoróbki i w późniejszym terminie udostępnić reszcie świata. Nie wiem, równie dobrze można by zamknąć ten topic na pół roku, chyba, że chcą nas jeszcze karmić prerenderowanymi filmikami przez następne pół roku.

Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

To informacja od osoby z Sony. Mozna znalezc na oficjalnym forum playstation. Niestety GT5 nie zasili listy zlokalizowanych tytulow.. Szkoda.. i w ogole dziwne bo to jeden z najwazniejszych tytulow na PS3.

 

Dziwne.... Ale tak naprawdę co mają tam tłumaczyć? "Car", "Garage", "Time" "Car Dealer", itp? : :P

 

Proponuję sprawdzic lokalizację Forza 2. Jest sporo rzeczy do tłumaczenia: historie producentów, dokładny opis części samochodowych itp.

Odnośnik do komentarza

Na minus gry przyczynia się:

 

Brak polonizacji

Brak zniszczeń w większości samochodów

Opóźnienie gry

 

Na plus:

 

Ilość samochodów

Oryginalne trasy serii Poliphony

Jakość wizualna

 

Dalej sądzę, że forza będzie pogromcą, zwłaszcza, że ponoć kierownica FANATEC jest bardzo dobrej jakości. Nie wiem nie testowałem.

 

Nich ktoś będzie tak życzliwy i udostępni GT:HD moje G25 się marnuje :(

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie ma co narzekać na zniszczenia. Oglądałem jakiś filmik crashowy z FM3. Szału nie ma :/ coś tam się rysuje. Coś odpadnie. Ale i tak buda jest cała. Dachowanie też nienaturalnie wyglądało. I auta na dachu "płynęły" .Jak dla mnie to z obecnych konsol to chyba GRID wypada najlepiej.

 

Po obejrzeniu tej kompilacji crash'y z FM3 ręce mi opadły, bo niestety to jedna wielka parodia modelu zniszczeń. Najgorsze, że to co zobaczymy w GT5(na modelach seryjnych) raczej będzie na podobnym poziomie :confused: Mam tylko nadzieję ze PD zastosuje lepsze sample dźwięków towarzyszące kolizjom, bo wpadające na siebie auta w FM3 brzmią jak kontenery na śmieci i nie odnosi się wrażenia, że samochód został mocniej uszkodzony.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...