Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość =-FEISAR-=

LOLOZOR!!! Na innych forach ludzie wyrażają się pozytywnie, ale wielkitatuś i tak wie lepiej. Ośmieszasz się chłopcze. Różnicy na Fuji też pewnie nie widzisz. Ehhh ci fanboje Forzy.

Edytowane przez =-FEISAR-=
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

LOLOZOR!!! Na innych forach ludzie wyrażają się pozytywnie, ale wielkitatuś i tak wie lepiej. Ośmieszasz się chłopcze. Różnicy na Fuji też pewnie nie widzisz. Ehhh ci fanboje Forzy.

 

tak feisar patrząc na twoje posty w tym temacie jak dzielnie walczysz z co drugą osobą i plujesz jadem na pewno masz racje...

Nic nie pisze o Fuji więc nie pieprz głupot, pisze o N-ringu.

 

Ośmieszasz się ty ze swoją reputacją i drugim kontem feisar na które dostałeś bana, no i do tego twoje piękne posty do innych użytkowników :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Weź dzieciaku zamilcz. Ja tu wklejam filmik z poprawione N-ringu i wole poczytać opinie ludzi, którzy maja jakieś pojęcie o takich grach, a nie patrzeć jak fanbojek Forzy lamentuje bo GT5 zaczyna pięknieć. Na innym forum jeden z fanów Forzy przyznał że N-ring wygląda teraz świetnie. Tobie to przez gardło nie przejdzie, bo nie możesz znieść że ostatni argument fanbojów FM upada.

 

PS. Argument z rep powtarzasz już któryś raz. Pomijając fakt, że to żalosne z twojej strony, dodam iż na forum "konsolowisko" mam najwyższy rep ze wszystkich. Aczkolwiek centralnie mam to w tyle, jednak żebyś przestał już o tym pierdzielić po prostu cię uświadamiam.

Edytowane przez =-FEISAR-=
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

nic nie upada feisar, już raz przegrałeś bitwę o krzaki i widzę że po raz kolejny zaliczasz faila.

 

 

Teraz grzecznie przeproś i zmykaj. Pewnie napiszesz że kolory i jaskrawość nie te ale jak pisałeś stronę-dwie wcześniej o Fuji to wina ustawień w TV.

 

PS. argumentu z reputacją po raz pierwszy użyłem więc znowu kłamiesz ale to normalne dla mega fanboya GT/Sony czyli feisara.

Tego argumentu używają też inne osoby w tym temacie na ciebie i mają rację chłopaki bo działa :)

Ty to Boban czy jak mu tam z konsolowiska to faktycznie możesz być dumny, hohoo. Nic tylko gratulować :good:

 

PS2. przestań obrażać mnie bo znowu bana dostaniesz

Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Próbujesz odwrócić kota ogonem? Zmiażdżyłem cię filmikami z tymi krzakami na Suzuce i teraz płaczesz, że zapodałeś EPIC FAILA. Twierdziłeś że screeny były retuszowane a ja ci pokazałem zdjęciami i filmikiem że krzaki na Suzuce w tym miejscu wyglądają dokładnie tak jak na screenach, które uważałeś za photoshopowane. Nie uda ci się odwrócić uwagi od faktu że zostałem wtedy zniszczony przez argumenty i musiałeś uciekać. Teraz powracasz i wysnuwasz kolejne bzdurne argumenty.

 

PS. Wiesz gdzie mam repa i całe te bany? Domyśl sie "bystrzaku". Jedynie śmieszy mnie to ze taki fanboj jak ty, który za każdym razem tutaj wbija wylewając płacze jak pojawi się filmik pokazujący piękniejące GT5 nie dostaje bana za ciągłe troloowanie. Poczytaj inne fora to zobaczysz co ludzie piszą o N-ringu z ostatniego buildu. Spotkałem tylko jeden głos, który mówi że N-ring nic się nie zmienił i jest to twój głos. Zastanów się więc nad tym jak bredzisz.

Edytowane przez =-FEISAR-=
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

@feisar - twój post pełen głupot i bajek już pomijam milczeniem bo z tobą nie warto dyskutować....tylko skoro masz w du...reputacje i bany to można ciebie zgłosić do moderacji o posiadanie multi konta/obrażanie innych graczy ? to = ban na IP chcesz?

 

Kiedy będzie premiera w Japonii? kwiecień aktualny?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

LOL! A zgłaszaj sobie komu chcesz. Rozbawiłeś mnie tylko tym i przekonałeś w 100% z kim mam do czynienia. Jak masz do mnie jeszcze jakieś sapanie to pisz na PW.

 

Proponuję skupić się na nowych wieściach i komentować samo GT5.

 

Są podejrzenia, że na tym screenie widnieje jakiś odłamek auta, lub wyrwana ziemia. Fajny byłoby gdyby takie bajery zaaplikowali w GT5.

 

fujidebris2.jpg

 

Tu artykuł na ten temat.

 

http://www.gtplanet.net/gran-turismo-5s-improved-textures-flying-debris/

Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Też podejrzewałem, że to kwiatek. Jednak kwiatek na wewnętrznej stronie zakrętu? Tym bardziej, że na screenach które sam dawałeś widać iż na Fuji w tych miejscach jest poniszczona ziemia.

Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Feisar...paradoksalnie to Ty jestes osaba najczesciej wspominajaca o FM w tym temacie....Ty masz jakies kompleksy czy co? :lol:

 

Tyle że ja nie wchodzę non stop do tematu o FM3 i nie wytykam w kółko jakiś błędów grze. Ot taka subtelna różnica. Szkoda że nie zauważyłeś.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

nie wchodzę - czas teraźniejszy, owszem

wchodziłem - czas przeszły, jak najbardziej. przy okazji wrzucając jakieś preparowane screeny i wmawiając innym że one są prawdziwe a nie to co gracze sami widzą na swoich monitorach.

 

Ot taka subtelna różnica. Szkoda że nie zauważyłeś.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

to trzeba być naprawdę konkretnym czarnobylskim mutantem żeby to na jednej ręce zliczyć.

od czasów dema aż po premierę praktycznie codziennie jakieś swoje brednie wrzucałeś więc sam lepszy nie byłeś.

zresztą problem przejrzeć historię postów przez profil albo być hardcorem i cały temat FM3 przekopać? w necie nic nie ginie więc daruj sobie wykręty.

Edytowane przez Colin84
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

wow, co za riposta na mistrzowskim poziomie, idę się zamknąć w sobie. sam próbujesz odwrócić kota ogonem i w żałosny sposób wyjść z tego z twarzą.

w düpie mam kto ile postów i gdzie wypisywał, co to jakiś konkurs statystyk? po prostu dowalasz się do innych a sam trollowałeś na maxa w temacie FM3, zapominając że wielu już Tobie pisało staropolskie - wypyerdalaj.

Tyle ode mnie. Czekaj na te swoje magiczne GT, żyj nadal w świecie stworzonym przez PD gdzie Kaz jest głownym alfonsem a cała reszta to istne złoo. Kurna zachowujesz się jak jakiś pierniczony talib co wypowiedział jihad FM bo to innowiercy. Frustracje wyładuj na siłowni albo na pluszaku, lepiej się poczujesz.

Pozdro dla ogarniętych w tym temacie.

Edytowane przez Colin84
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

FM3 jest na tak wysokim poziomie, że nie daje widocznie spać (i normalnie funkcjonować) niektórym fanbojom GT5. Zresztą jak PD na E3 odwiedza T10, to chyba coś w tym jest. Gdyby FM3 była średnia czy nawet tylko dobra, to część osób nie zaprzątała by sobie nią głowy. A tak Feisar, w co drugim poście próbuje wytknąc FM3 błędy, jeszcze żeby to kogoś interesowało - w temacie o GT5 :ermm:

 

 

Niewielu ich juz tu zostalo, tych ogarnietych.

Reszta (pipi)i o kwiatkach na poboczu co w sumie bekowe jest.

Pragnę zauważyć, że dokładnie takie opinie i pie.przenie było w temacie Killzone 2, ponad 200 str.

 

Musiałem spędzić kilka godzin, by przeczytać, kilka faktów i suchych informacji, przedzierając się przez posty, dotyczące wojen fanbojskich i głupot typu: "jak powinny wybuchać beczki gazem"

 

Wyluzujcie :potter:

 

 

P.S. O ile antyfani lub nawet osoby nie mające styczności z Halo, wmawiają sobie "kiepskie laserki blasterki, suszarki, kolorowe krasnale" to tak przy Forzie, fani GT5 mają znacznie trudniejsze zadanie. :whistling:

Edytowane przez Jordan23Carolina
Odnośnik do komentarza

Feisar...paradoksalnie to Ty jestes osaba najczesciej wspominajaca o FM w tym temacie....Ty masz jakies kompleksy czy co? :lol:

 

Tyle że ja nie wchodzę non stop do tematu o FM3 i nie wytykam w kółko jakiś błędów grze. Ot taka subtelna różnica. Szkoda że nie zauważyłeś.

Tyle że to jest temat o GT5...nie o FM3 bądź wojnie konsolowej więc pisanie uwag na temat GT5 jest tu jak najbardziej na miejscu (w przeciwieństwie do wtrącania konkurencji przy kazdej nadającej się okazji). Przecież tu nie chodzi o to by przyklaskiwac PD za to ze są...błędy należy wytykac...Polyphony trzyma rękę na pulsie i bierze sobie narzekania graczy do serca i stara się spełnić oczekiwania (m.in. stąd ciagłe obsuwy).

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

to trzeba być naprawdę konkretnym czarnobylskim mutantem żeby to na jednej ręce zliczyć.

 

świetny tekst +1 :D

 

Feisara radzę olać...nie można z nim normalnie dyskutować tylko jak ktoś coś zarzuci GT to on wyskakuje z mieczem i dzielnie walczy przy tym wrzucając wszystkim graczom...żenada.

 

Co do tego że tu zaglądają ludzie co grają w FM to różnica polega na tym że ich ta gra interesuje w przeciwieństwie do Feisara i dwóch innych ananasów którzy specjalnie bombardowali temat FM jakimiś fotami made by sonyfanboys.

 

@magik - twój ostatni post w 100% racja

 

 

Kiedy jest premiera gt5 w Japonii?

Edytowane przez bigdaddy
Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Feisar...paradoksalnie to Ty jestes osaba najczesciej wspominajaca o FM w tym temacie....Ty masz jakies kompleksy czy co? :lol:

 

Tyle że ja nie wchodzę non stop do tematu o FM3 i nie wytykam w kółko jakiś błędów grze. Ot taka subtelna różnica. Szkoda że nie zauważyłeś.

Tyle że to jest temat o GT5...nie o FM3 bądź wojnie konsolowej więc pisanie uwag na temat GT5 jest tu jak najbardziej na miejscu (w przeciwieństwie do wtrącania konkurencji przy kazdej nadającej się okazji). Przecież tu nie chodzi o to by przyklaskiwac PD za to ze są...błędy należy wytykac...Polyphony trzyma rękę na pulsie i bierze sobie narzekania graczy do serca i stara się spełnić oczekiwania (m.in. stąd ciagłe obsuwy).

 

Nikt tu nie pisze o przytakiwaniu ani nie zabrania pisania uwag pod adresem PD. Chyba nie rozumiesz czego dotyczy cały ten spór. Otóż wrzuciłem filmik z N-ringu na którym ewidentnie widać iż trasa jest poprawiona względem poprzednich materiałów. Nagle wbił Wielkitatuś i szumnie stwierdza że to bzdury.

 

Także Magik postaraj się odróżnić wytykanie błędów od zwykłego flame'u i bredni.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...