Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

To jest cholera dziwaczne. Tyle już było spotkań z developerem, a nikt nie jest w stanie powiedzieć jak sprawa wygląda.

 

Ja jednak bardziej nastawiam się na wersję PSXE bo to głównie ją od dawna słyszymy, z gadką o 40 lokacjach wyskoczyli jak Filip z konopi więc jest bardziej prawdopodobne, że to jakaś pomyłka.

Odnośnik do komentarza

Boże nawet nie wiem na jakim portalu "chyba na jakimś o tematyce ściśle związanej z wyścigami komputerowymi i na konsole "czytałem że tylko samochody premium będą miały zniszczenia a reszta nie i to były potwierdzone informacje która padła z ust producentów.

A co do tras to tam mówiono o 20 trasach z 70 różnymi wariacjami.

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Na razie powinniśmy się opierać tylko i wyłącznie na oficjalnej stronie gry. Pogodę, edytor oraz liczbę tras możemy póki co włożyć między bajki.

 

?Yes. For GT5, there are two collector?s editions. One is the game plus some added content and collectibles, which (has already been announced), while the other is in a really big package with a lot of paraphernalia that goes beyond the game. It?s all car-related, but I?m unaware of the exact contents.?

 

Limitka czwórki

 

PA.19349.001.jpg

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Ja wiem, że otoczenie jest w sumie zbędne, ale te drzewa chamsko kopiowane obok siebie wyglądają śmiesznie.

No masz rację, ale powiedzmy sobie szczerze - kogo tak naprawdę te drzewa obchodzą? Ja już je dawno temu odpuściłem i nie znaczy to, że mi nie przeszkadzają, ale w rzeczywistości nie ma co na nie zwracać uwagi, skoro będziemy je mijać średnio ponad 100 km/h ;)

 

Innymi słowy - Polyphony Digital ma w (pipi)e drzewa.

Odnośnik do komentarza

W tej grze ma być świetny model zniszczeń, fotorealistyczna grafika (jak na razie z tego jak gra się prezentuje to jest jedna z nielicznych, zaslugujaca na miano fotorealistycznej) i CUDOWNY i REALISTYCZNY model jazdy na kierownicy :D Ma pieknie sie sterowac DF GT bo nie lubie wywalac kasy w bloto :P

 

No i jak dla mnie bardzo wazny element - Top Gear. Bede mogl porownac sie ze Stigiem na torze Girsow. Nosz, bajka...

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...