Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to czytałem to odnosiłem wrażenie że ten Pan szykuje grunt pod przesunięcie znów premiery na 2011 r. :whistling:

 

Jeszcze jedno nie wiem jak wy ale ja co chwilę słyszę tylko przechwałki producentów, i mam tego dosyć tylko jaka nasza gra jest NAJ. Dajcie fakty w postaci prawdziwego DEMA a nie te propagandowe (pipi) :verymad:

Odnośnik do komentarza

Premiery raczej już nie przełożą. Całe to gadanie o PS4 ma tylko jeden cel, wytłumaczyć dlaczego nie udało się zrealizować wszystkich rzeczy, na które czekali fani.

W końcu, żeby mieć ślady opon z których Polyphony byłoby zadowolone potrzeba jeszcze więcej mocy. Założę się, że gdyby ten element miał się pojawić w GT, robiliby zdjęcia i skanowali autentyczne ślady opon w zależności od marki i zużycia, temperatury i wilgotności powietrza, rodzaju powierzchni etc.. Cholerni perfekcjoniści...

Odnośnik do komentarza

Premiery raczej już nie przełożą. Całe to gadanie o PS4 ma tylko jeden cel, wytłumaczyć dlaczego nie udało się zrealizować wszystkich rzeczy, na które czekali fani.

W końcu, żeby mieć ślady opon z których Polyphony byłoby zadowolone potrzeba jeszcze więcej mocy. Założę się, że gdyby ten element miał się pojawić w GT, robiliby zdjęcia i skanowali autentyczne ślady opon w zależności od marki i zużycia, temperatury i wilgotności powietrza, rodzaju powierzchni etc.. Cholerni perfekcjoniści...

Ale z drugiej strony jest to bardzo dobre. Sa rzeczy, ktore olewaja jak np. wspominane wczesniej drzewa w tle. Sa rzeczy na ktorych im zalezy i po nich spodziewam sie perfekcyjnego wykonania (te 200 samochodow Premium ma byc naprawde identycznych w stosunku do pierwowzorów i blacha ma się giąć jak prawdziwa!). Co jak co, ale Polyphony Digital i japonski rynek samochodow (i nie tylko) ida ze soba w parze ;). Ci ludzie naprawdę znają się na samochodach.

 

Innymi słowy, o GT5 jestem już spokojny.

Odnośnik do komentarza

Z tą blachą to bym się wstrzymał... imo nie będzie nic więcej ponad to, co było zaprezentowane w zeszłym roku (czyli wgniecenia, odpadający zderzak i drzwi).

 

Ja po GT5 oczekuję wyjebistej fizyki prowadzenia auta i w miarę dobrych kolizji z innymi autami i bandami + miodny online. Na początku myślałem, że dołączę do tych życzeń grafikę, ale po ostatnich wieściach (modele "standard") już wiem, że tylko miejscami będzie ona genialna... :sleep:

Odnośnik do komentarza

Texz przypuszczam, że w GT6 na PS4 tylko 100 samochodów klasy uberpremium będzie generować ślady opom. :P

 

Myślę, że prawdziwe demko dostaniemy jeszcze przed premierą. Teraz już nie można powiedzieć, że GT5P przez cały czas było tym demem. Wystarczy sobie znów w to pograć, a różnice staną się widoczne gołym okiem. Samochody są lepiej wykonane, trasy znacznie lepiej, oświetlenie jest bardziej plastyczne, model jazdy mniej kartonowy, będą zniszczenia zarówno wizualne jak i mechaniczne, online z prawdziwego znaczenia... Tak naprawdę to już niewiele z tego prologa w GT5 zostało.

 

Zniszczenia nie będą powalać. Jest filmik na oficjalnej.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...