Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli było to sorry, ale na tym filmiku http://www.gtplanet....atest-gt5-demo/

prawdopodobnie widać efekt wiatru na trawie. Weźcie na 1:20 i zobaczcie jak trawa się ugina, gdy samochody przemykają po tarce. Widać tak jakby powiew wiatru. ja ciągle zbieram szczękę

 

Już w Prologu jak przejeżdżają samochody koło krzaków, te reagują na podmuch powietrza. Więc niczym nowym ten filmik nie zaskakuje.

Odnośnik do komentarza

Na tej trasie widać samochody premium i mam pytanie dlaczego nie widzę uszkodzeń ? Czy po prostu zostały one wyłączone ? http://www.youtube.com/watch?v=ibi9cLBlFy8&feature=player_embedded

 

Może ktoś polecić jakiś dobry filmik na którym widać uszkodzenia samochodów premium

Było juz wcześniej mówione, że zniszczenia były ustawione na najniższy poziom (poza całkowitym wyłączeniem) bo na niektórych filmikach widać obcierki i lekko poluzowane elementy nadwozia.

Odnośnik do komentarza

slady opon są jak dźwięki uderzeń w bijatykach (specjalnie nie napisalem rozbłyski przy ciosach bo bez tego bijatyka moze byc dobra)

ale jeśli sa marne dzwięki uderzeń to nie czuć ciosów, nie czuć ze weszły i że cos zrobiły

a bez sladow opon nie czuc ze samochody serio jadą po drodze i sie z nią stykają, tylko jakby lewitowały milimetr nad ziemią caly czas

Odnośnik do komentarza

slady opon są jak dźwięki uderzeń w bijatykach (specjalnie nie napisalem rozbłyski przy ciosach bo bez tego bijatyka moze byc dobra)

ale jeśli sa marne dzwięki uderzeń to nie czuć ciosów, nie czuć ze weszły i że cos zrobiły

a bez sladow opon nie czuc ze samochody serio jadą po drodze i sie z nią stykają, tylko jakby lewitowały milimetr nad ziemią caly czas

 

Normalnie mnie zatkało i nie wiem co Ci odpisać :P

Czyli wg. Ciebie auto powinno cały czas sunąć w poślizgu i zostawiać ślady na asfalcie, bo w przeciwnym razie nie czuć że jedzie ? :D

Odnośnik do komentarza

michał: nie cały czas oczywiscie, tak samo jak ciosy uderzeń są słyszalne podczas uderzen a nie cały czas, ale jednak przy ostrej jezdzie to na wiekszosci zakrętów pewnie powinno być widać cokolwiek zeby bylo widac ze koła trą o nawierzchnie

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Co Wy żeście się tak do tych śladów opon doczepili ? Czy to jest komukolwiek do czegoś potrzebne ?

potrzebne, tak samo jak 4 koła w samochodzie (ich tez nie widzisz w lusterku lol)

 

Heh... może są i tacy, co to jeżdżą na wbitym lusterku wstecznym i podziwiają ich powstawanie :D

heh a może są tacy co od "SYMULATORA" oczekują realizmu ? o tym chyba nie pomyslaleś, pomyśl naprawde warto

 

prawdziwy symulator nawet z kiepska grafika sie obroni, tylko trzeba trzymać sie pewnej hierarhii (pd ma w (pipi)e zasady - graczy w sumie też), najpierw robimy to co jest ważne w symulatorze a później zajmujemy sie pierdołami ktore uszczęsliwiaja fanatykow (zmienna pogoda i inne bzdety)

Edytowane przez Bumier
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Bumier - aleś pojechał. Co ma "symulacyjność" do powstawania śladów opon na asfalcie ?

To tak, jakby się czepiać tego, że nie widać jak z wydechu wydobywają się spaliny... lol

oj chlopie, napisze to samo co okolo 20 stron temu, te same debilne pyytanie tyle ze ktos inny je zadał

otóż;

GDYBY SZANOWNY TEAM PD POTRAFIL ZROBIC WYDOBYWAJACE SIE SPALINY to nie mam nic przeciwko, problem w tym ZE PODSTAWY SLADOW OPON NIE POTRAFIA TO CO WYMAGAC WIECEJ.

przemysl to sobie, przeczytaj co tworcy mowia o GT5, jak nazwyaja swoj produk, pozniej odnieś sie do mojej "symulacyjnośći".... powodzenia

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

oj chlopie, napisze to samo co okolo 20 stron temu, te same debilne pyytanie tyle ze ktos inny je zadał

otóż;

GDYBY SZANOWNY TEAM PD POTRAFIL ZROBIC WYDOBYWAJACE SIE SPALINY to nie mam nic przeciwko, problem w tym ZE PODSTAWY SLADOW OPON NIE POTRAFIA TO CO WYMAGAC WIECEJ.

przemysl to sobie, przeczytaj co tworcy mowia o GT5, jak nazwyaja swoj produk, pozniej odnieś sie do mojej "symulacyjnośći".... powodzenia

 

Widocznie zwracasz uwagę na zbyt wiele pierdół :)

Ja oczekuję po GT5 kopiącego zady modelu jazdy i równie dobrej obsługi kierownicy. I to jest dla mnie najważniejsze w kwestii SIM... a ślady opon to tylko dodatek, którego jak zabraknie, to płakał nie będę ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...