Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Premiera jest dokładnie 2 listopada? Bo nie wiem czy Sony przypadkiem nie chce popełnić epic fail'a wydając w tym samym dniu God Of War na PSP.

 

Dwie zupełnie różne gry na dwie zupełnie różne platformy - gdzie tu fail ?

 

Może i na dwie różne platformy, ale jedna może od drugiej odciągnąć, nie każdy kupi obie. Zresztą w tym starciu zwycięsko na pewno wyjdzie GT5, bo hype jest ogromny od dawna.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Premiera jest dokładnie 2 listopada? Bo nie wiem czy Sony przypadkiem nie chce popełnić epic fail'a wydając w tym samym dniu God Of War na PSP.

 

Dwie zupełnie różne gry na dwie zupełnie różne platformy - gdzie tu fail ?

 

Może i na dwie różne platformy, ale jedna może od drugiej odciągnąć, nie każdy kupi obie. Zresztą w tym starciu zwycięsko na pewno wyjdzie GT5, bo hype jest ogromny od dawna.

 

Nie no bez jaj. Jaki odsetek posiadaczy PS3/PSP posiada tę drugą konsolę i jaki odsetek z tych którzy mają obie faktycznie czeka na obie gry ?

 

Jakby myśleć takimi kategoriami to by można przeciągać premiery gier bez końca. Jak ktoś chce to kupi obie jak nie od razu to trochę później.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Dajmy sobie spokój z tymi zniszczeniami bo można się kłócić bez końca. Prawda jest taka że zniszczenia wizualne powinny być jak i mechaniczne jeśli się aspiruję do realistycznego symulatora bo to wszystko jest powiązane.

 

Mnie bardziej interesuję zachowanie samochodu na różnych nawierzchniach bo to co widzieliśmy przy wjeździe na trawnik w GT Academy to była żenada. Ale nie krytykuję za bardzo do puki nie dostaniemy pełnowartościowego dema

Odnośnik do komentarza

"The Signature Edition competition will be open to residents of the following countries;

 

UK, Ireland, Germany, Austria, France, Switzerland, Portugal, Spain, Italy, Sweden, Finland, Denmark, Norway, Greece, Czech Republic, Russia, Poland, Australia, New Zealand, South Africa, UAE and Saudi Arabia."

 

Ktoś chętny na SLS'a? ;]

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jest jeszcze wersja za 79.99 ojro.

 

no a w niej:

- ozdobną nakładkę na pudełko z numerem 5

- książkę Apex 200 str. jak w edycji SE

- 5 kolekcjonerskich kart z renderami samochodów

- zestaw aut ChromeLine (jak w SE)

- temat dynamiczny (jak w SE).

 

Za 350zł? Po to żeby mieć książkę, 5 kart i ozdobną nakładkę na pudełko (coś na wzór metal gear solid 4)?

Jak by był w niej brelok to prawdopodobnie bym się skusił ale w takim wypadku niestety odpadają obie limitki.

Jedna za droga, druga zbyt uboga.

Odnośnik do komentarza

Jak juz wspomniano - nareszcie, nie pomineli Polski.

 

Czy ktos ze znanych mi,czytajacych to forum, szybkich scigantow planuje zakup S_Edition ? coby powalczyc o SLSa ?

Nick_t ? Piotr_B?

Emet ?;P

 

Co do fizyki - mam nadzieje, ze bedzie jak w GTAcademy, a co do zniszczen -

bieda - zdecydowanie za mala intensywnosc (oby byla mozliwosc jej modyfikacji), niestety zapewne tak pozostanie, ale - kto sie pisze na czolowki na Daytonie ?:)

 

PS To byly wylacznie moje opinie a nie odpowiedzi w jakichkolwiek sporach.

Edytowane przez villain
Odnośnik do komentarza

Materiały z PlayStation Beta:

 

http://konsolowisko....laystation-beta

 

Boże dopiero teraz widziałem materiał GT5 z WRC

 

Czy oni kiedyś oglądali WRC, a ta fizyka Boże naprawdę ten tytuł zasługuję na miano "symulatora" :D

Lepiej było nie pokazywać tych materiałów, mam nadzieję że są to materiały z paru lat wstecz bo jeśli tak wygląda fizyka na tym etapie teraz to współczuję.

Odnośnik do komentarza

Wygląda na to że w Japonii WRC odbywa się na zamkniętym torze i jeżdżą w kółko skoro takie rzeczy zamieszczają w grze. Do tego modne jest machanie drzwiami (może ta Cytryna chciała pofrunąć jak niegdyś Escudo?:D) i odbijanie się od niewidzialnych band.

 

Nie chcę źle prorokować ale im więcej tych filmików oglądam tym bardziej uświadamiam się w przekonaniu że Japończycy w pisaniu gier przeżywają wyraźny kryzys i że ta gra spóźni się o jakieś 1,5 roku...obym nie miał racji.

 

Nie zapominajmy też o iskrach niczym z Burnout'a :|

Edytowane przez rydziu87
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...