Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

News na GTP mówiący o "psikusach" jakie może nam spłatać pogoda podczas wyścigów ;)

Przy okazji na obrazku w newsie jest też napisane o ponad 1000 samochdach i ponad 100 trasach (obrazek oficjalny z tej strony http://www.playstationexperiencetour.com )

http://www.gtplanet.net/gt5s-weather-will-play-tricks-on-you-during-endurance-races/

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

No jakby faktycznie dali jeszcze zmienną pogodę podczas "Endurance'ów" to byłbym w 7 niebie :thumbsup:

 

Co do tras to też mi się wydaje, że wspominiane keidyś w liczbie 20 jest zdecydowanie za mało - nie porzuciliby przecież tras takich jak Deep Forest albo Trial Mountain! Tras musi być więcej niż w GT4 i basta! :yucky: :wink:

 

P.S. Swoją drogą wyobrażacie sobie ile będzie rankingów w tej grze, skoro w prologu było ich dobrze ponad 800??

 

Oczywiście przy założeniu, że każde z 1000 aut będzie miało swój własny ranking - oj chyba jeżdżenia starczy nam przez kolejne 3-4 lata :wink:

Edytowane przez nightrunner
Odnośnik do komentarza

Ja jednej rzeczy nie rozumiem, być może to wynika z mojego małego doświadczenia z serii GT i może się to pytane wydać głupie. Jak zmiana pogody wpłynie na statystyki/mierzone czasy, skoro jeden gracz będzie miał mocną ulewę przez pół trasy, a drugi słońce i pod koniec zachmurzenie? Chyba, że do mierzenia czas warunki atmosferyczne są z góry ustalone i stałe...

Odnośnik do komentarza

zapewne GT 6 będzie jedynie czymś czym było GT2 dla GT1 albo GT4 dla GT3 - więcej, lepiej i "more badass" :tongue: więc może faktycznie tak długo im się z tym nie zejdzie.

 

Zastanawiam mnie tylko czy będzie miało sens wydawanie następnej części gry na PS3 skoro za 2-3 lata PS4 zapewne będzie już realnie wyglądać zza zakrętu ;P

Oczywiście chciałbym się mylić, a zresztą na razie to tylko takie moje gdybanie...

 

Fakt faktem, że GT5 zapowiada się na razie na prawdziwego molocha pod względem praktycznie każdego jej elementu :wink:

 

A tymczasem czekamy - zostało już tylko 1.5 miesiąca :yes:

 

Ja jednej rzeczy nie rozumiem, być może to wynika z mojego małego doświadczenia z serii GT i może się to pytane wydać głupie. Jak zmiana pogody wpłynie na statystyki/mierzone czasy, skoro jeden gracz będzie miał mocną ulewę przez pół trasy, a drugi słońce i pod koniec zachmurzenie? Chyba, że do mierzenia czas warunki atmosferyczne są z góry ustalone i stałe...

 

 

Idę o zakład, że jeśli będą zmienne warunki pogodowe to tylko w trakcie Endurance'ów, a nie zwykłych Time Triali. Jeśli już to będzie wzorem GT4, np. Tsukuba Wet na której będzie oddzielny ranking czasówek (fajnie jakby były wersje mokre wszytskich tras, ale na to nie ma co liczyć przecież).

Odnośnik do komentarza

No jakby faktycznie dali jeszcze zmienną pogodę podczas "Endurance'ów" to byłbym w 7 niebie :thumbsup:

 

Co do tras to też mi się wydaje, że wspominiane keidyś w liczbie 20 jest zdecydowanie za mało - nie porzuciliby przecież tras takich jak Deep Forest albo Trial Mountain! Tras musi być więcej niż w GT4 i basta! :yucky: :wink:

 

P.S. Swoją drogą wyobrażacie sobie ile będzie rankingów w tej grze, skoro w prologu było ich dobrze ponad 800??

 

Oczywiście przy założeniu, że każde z 1000 aut będzie miało swój własny ranking - oj chyba jeżdżenia starczy nam przez kolejne 3-4 lata :wink:

 

W prologu sa okolo 3552 rankingi :) (samochodow jest bodaj 74? czy 76?) (chyba, ze drift nie ma 2 rodzajow fizyki - nie wiem bo jakos nigdy przez te blisko 3 lata nie sprawdzilem :P)

A liczac tylko TT w PRO to faktycznie - 888 rankingow.

W GT5 moglo by byc okolo 1 600 000 rankingow :P jesli dali by do kazdego samochodu na kazdej trasie 2x fizyka, TT/drift, trasa mokra/sucha, dzien/noc ;) + rankingi na trasach stworzonych przez graczy ?... :P

Edytowane przez villain
Odnośnik do komentarza

coś jest na rzeczy....

 

1) na stronce francuskiej sony pojawia się wpis o GT5 że podczas wyścigów nie tylko musimy się liczyć z tym,że zapadnie ciemność ale również z psikusami pogody... po kilku godzinach wpis o GT5 zostaje zmieniony i już nie ma wzmianki o pogodzie...

 

tutaj dowód: http://www.gtplanet.net/gt5s-weather-will-play-tricks-on-you-during-endurance-races/

 

2) tajemniczy screen - dziwnie dużo chmur ,jakby mokry asfalt, jakby parę kropel na ekranie, w lusterku w asfalcie odbija się biały samochód...

 

50s6t1.jpg

 

TGS za dwa dni panowie...

Odnośnik do komentarza

podsumujmy:

- genialnie rozbudowane multi

- powtórki wrzucane na youtube

- zmienna pogoda

- zmienne pory dnia

- gokarty, nascar, wrc

- własna muza z dysku

- edytor tras

- zniszczenia mechaniczne i wizualne

- photo mode

- headtracking

- 3D

- 100 tras

- 1000 aut( szkoda jedynie tego podziału standard premium)

- tryb menagera własnego teamu - B-SPEC

- ślady opon :P :P

 

A to wszystko w genialnej grafice.

 

Chyba oficjalnie można potwierdzić to co kiedyś powiedział Kaz - GT5 jest tym dla obecnych gier wyścigowych czym kiedyś było GT1... new revolution is coming

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

mimo (pipi)owej jakosci stream'a deszcz wygladal przeza(pipi)iscie.

Gt5 poprzczke zawiesilo bardzo wysoko czekamy az ktos sie zblizy:D

acha cos tam ponoc mowili ze wyscigi f1 beda na zasadach f1 a nascar na zasadach nascaru :potter:

Odnośnik do komentarza

IMO do końca nie wiedzieli z czym się wyrobią do premiery stąd tyle czasu była cisza. I tak pomimo tylu lat pracy nie wyrobili się z wszystkimi autami premium oraz z warunkami pogodowymi na każdej trasie. Za wcześnie pokazali build z zniszczeniami i wielu było pewnych,że jedynie zniszczenia w GT będę się opierać na zasadzie otwierających się drzwi :P

 

Ta gra przecież będzie tak ogromna jak kilka gier wyścigowych razem wziętych. Na prawdę szykuje się nam gra na lata...

Odnośnik do komentarza

IMO do końca nie wiedzieli z czym się wyrobią do premiery stąd tyle czasu była cisza. I tak pomimo tylu lat pracy nie wyrobili się z wszystkimi autami premium oraz z warunkami pogodowymi na każdej trasie. Za wcześnie pokazali build z zniszczeniami i wielu było pewnych,że jedynie zniszczenia w GT będę się opierać na zasadzie otwierających się drzwi :P

 

Ta gra przecież będzie tak ogromna jak kilka gier wyścigowych razem wziętych. Na prawdę szykuje się nam gra na lata...

 

No też racja...zresztą ja już nic nie marudzę, niczym się nie przejmuje.

 

Pre order złożyłem od zalewu pozytywnych informacji bodajże z GC i resztę mam gdzieś ;p.

Zastanawiam się tylko nad kierownicą...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...