Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Kaz się przeliczył - na sile chciał jak najwięcej upchnąć w grę i wyszło jedno wielkie gu....

Prawda jest taka ze nie potrafią tego wszystkiego jakoś uporządkować w jedna całość częstując nas co rusz to nowymi demami. W jednym są zniszczenia w innym nie ma ale za to są zmienne warunki pogodowe itd. Domyślam się ze w całości gra jest tak zbugowana ze nie nadaje się do wydania i cały czas nad tym dłubią. a ze jest to temat szeroki nie mogą się określić z data premiery. Mam nadzieje ze w tym roku zagramy ale już nic mnie nie zdziwi.

Stawiam na styczeń/luty.

Odnośnik do komentarza

Na razie jest NFS. To GT5 staje się dla mnie coraz mniej atrakcyjne, to oczekiwanie zaczyna się przejadać. :turned:

 

Mi też się przejada, ale niestety NFS nie jest żadną alternatywą dla GT5, bo to zupełnie inny gatunek wyścigów. Serii GT przydała by się jakaś porządna konkurencja to wtedy nie bawili by się tak z nami w kotka i myszkę.

Odnośnik do komentarza

Data premiery miała zostać podana pod koniec października i co? Znów gracze zostali zrobieni w bambuko? Rozumiem - PD mówi jasno co i jak i opóźnia datę na określony czas. Ale za takie ściemnianie życzę Kazowi by GT5 zebrało jak najniższe noty. Należy się mu solidny kopniak w szczękę za takie coś.

 

Czerwiec 2009 - "Premiera Gran Turismo 5 mogłaby mieć miejsce już dzisiaj" :lol:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...