Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co będą musieli zrobić by odzyskać zaufanie graczy.

 

:lol:

 

nie chcę nic mówić, ale fani pokrzyczą, ponapinają się na forach a jak przyjdzie premiera to popie.rdolą w podskokach do sklepu z bananem na ustach i zapomną o tym cyrku.

 

Dokładnie tak będzie, ta marka ma mocną pozycję. Skoro dema schodzą w kilku milionach, to i pełna wersja skazana jest na sukces, a szkoda, bo za przekręty powinni mieć przejebane.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Nie wiem co im szkodzi powiedzieć wprost czy gra wyjdzie w tym roku czy w bliżej nieokreślonym okresie 2011.

 

No chyba, że boją się iż ludzie pobiegną do sklepu po X360 i Forza 3 Ultimate Collection ;)

 

PS. Wchodzę na PS bloga a tam w komentach tylko "GT5 release date ?????".

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Wreszcie koniec spekulacji... na allegro SUPER SPRZEDAWCA przy aukcji Kolekcjonerskiej Wersji GT5 umieścił że premiera to początek grudnia 2010 r. Chwała mu za to już nie trzeba włosów z klaty wyrywać z niepewności :potter:

taa a skąd on niby to wie :)

--

jak mozna cos kupować jak to jeszcze nie istnieje nie rozumie ludzi, wyjdzie to sie wtedy kupuje.

Edytowane przez peter
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Stronka anonimowa nie jest, ale nikt przy zdrowych zmysłach chyba na słowo w tym przypadku nie uwierzy.

 

Mi jeszcze do głowy przyszło, że to może być zwykły dow(pipi). Niby mu zrobili zdjęcie w momencie gdy mu do głowy przyszło by ręcznie pokazać jak się płyty tłoczy :P ?

 

Możliwe, ale ja poczekam na oficjalną informację.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...