Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Widać, że nie rozumiesz. Ja też mogę sobie strzelić ze 20 dat i może się okazać, że trafię to niby oznacza to, ze potwierdziłem datę :P

 

Datę potwierdzić może tylko Sony, reszta to spekulacja.

Odnośnik do komentarza

Aj tam aj tam

Gran Turismo 5 has been plagued by delays, and whether the game will launch this year still remains to be seen. But that hasn't stopped creator Kazunori Yamauchi revealing that work on the next instalment, Gran Turismo 6, has already begun.

 

"Yeah," Yamuchi told Autoweek - development is underway.

 

"It's not something that we can talk that lightly on," he added. "It took 2000 days to get all the ideas that went into GT5.

 

"It's just too early to be talking about GT6"

Odnośnik do komentarza

Opcje są 2...

1. Płyty rzeczywiście się już tłoczą więc gra na pewno ukaże się w tym roku (można powiedzieć, że na 100%).

2. To info z płytami w tłoczni to ściema więc nadal jesteśmy w ciemnej (pipi)e...

 

E: Potwierdzone:

DLC "Celebrity behind the wheel" :D

Wsparcie dla PS Move (możliwe, że koleś który to tłumaczył źle to zrozumiał i pomylił z head trackingiem)

Ciągłe aktualizacje listy samochodów (obstawiam upgrade'y aut standard do premium i co jakiś czas nowe samochody).

 

http://www.gtplanet.net:80/forum/showthread.php?t=95004&page=2246#post4095833

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

z movem to błąd w tłumaczeniu :) chodzi o move głowy czyli headtracing :P

 

 

Ciekawe na czym będzie te dlc polegało. Z informacji o dostarczaniu nowych aut na bieżąco też jestem zadowolony(pewnie podobnie jak w GT5P będzie to się odbywało). Wojciechowska w polskiej wersji to też świetna informacja - przede wszystkim kobieta zna się na motoryzacji więc kwiatków w tłumaczeniu raczej nie będzie,a Automaniaka mi się zawsze przyjemnie oglądało.

Odnośnik do komentarza

GT5 still on for pre-christmas release, says SCEA- Podadzą datę premiery 22 Grudnia , gra wyjdzie 23 grudnia i po sprawie :whistling:

 

A pomyśleć że byśmy już grali....

 

Pociesza mnie to kiedyś muszą tą date podać, ale z drugiej strony już raz zapewniali że to ostateczna data i co ?

Mimo tej całej farsy ludzie jak młode pelikanki polecą do sklepów i tak kupią swoją kopie.

 

Aha niech ktoś założy temat o GT6 na forumku, bo przecież Kaz już ogłosił że trwają nad nią prace :thumbsup:

Edytowane przez polaki899
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...