Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie. Co to za różnica jak wyglądają standardy na tle innych gier. W porównaniu z premiumami wyglądają tragicznie :/

 

no zwlaszcza jak premium wyglada np. tak

nrburgringnordschleife1.jpg

 

Ale z drugiej strony.. i tak bede jezdzil z kamery na zderzaku, jak zawsze i bede mial radoche z przejechania sie 800 'po(pipi)kami' :)

 

A zdjecia bede robil premiumom :)

Odnośnik do komentarza

Mnie martwi że na jednym filmiku z poprzednich postów jadą SAME Standardy i nie ma 16 samochodów na torze :diablo:

Co oni odpierdalają za przeproszeniem?. Kopiuj - Wklej standardy :confused:

 

Mam nadzieje że jakaś gazeta zdoła w ciągu 9 dni napisać jakąś konkretną recenzje żeby uchronić ludzi przed stratą kasy wydając na tego gniota.

Odnośnik do komentarza

ja pierdziele, a myślicie, że wszytskie wyścigi będą na 16 aut i kropka?? Przecież wiadomym jest, że choćby taki sunday cup będzie pewnie na 6 albo 8 aut a wyścig 24h już na 16... Przestańcie lamentować i bić pianę skoro nie wiemy czegoś na pewno - będziemy mieli grę u siebie to wtedy się zobaczy czy się wywiązali z zapowiadanych ficzerów.

Odnośnik do komentarza

Przeciez ten nissan jest podpisany Gran Turismo 4...

 

http://i53.tinypic.com/23jsbj7.jpg

 

Niektorym ludziom przydalaby sie zmiana pory roku na wiosne, zeby mozg im odswiezylo.

 

Sledze ten temat przez ostatnich kilka dni i powiem szczerze ze od tego waszego zalosnego biadolenia, marudzenia, smecenia, narzekania, wszystkiego sie odechciewa. Najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to ze tak na dobra sprawe zaden z was nie gral w to u siebie a swoje opinie opiera na tym co 'ktos, gdzies, kiedys, skadtams' uslyszal/napisal.

 

O ile osobiscie mam w czterech literach samo GT5, to bylem ciekawy tego co zmontowali po tylu latach, ale ten temat bardzo skutecznie zniecheca do interesowania sie ta gra. I bynajmniej jest to z powody gry.

 

Zalosc, straszliwa zalosc.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

MnH0n.jpg

 

MrnBR.jpg

 

hjeuG.jpg

 

 

Teraz wcale się nie dziwię, że nawet Kaz nie jest do końca zadowolony ze swojego dzieła.

Gdybym pod koniec 2010 roku wypuścił na rynek takie potworki, to też zadowolony bym nie był :teehee:.

Ogólnie w ruchu podczas wyścigu aż tak straszyć to nie powinno, ale replay'ów ze szczęką na podłodze oglądać nie będziemy :confused: ... a wystarczyło dać opcję całkowitego wyłączenia tych straszydeł z gry i byłoby wszystko cacy. 200 fur w zupełności mi wystarczy. W GT3 samochodów też wiele nie było, a jakoś zupełnie mi to nie przeszkadzało.

 

Aha, i jeśli ktoś pisze, że fury z FM3 są gorzej wykonane od standardów z GT5, to... no dobra, powstrzymam się jednak od komentarza.

 

PS. spójrzcie na zaczep linki holowniczej w tym Nissanie :nea:

Żartowałem :P Dla gt5 kupuję PS3 więc mam nadzieje że ta gra zarządzi.

Odnośnik do komentarza

Oczy bola od tego Photoshopa.

 

E: Mam nadzieje, ze pozostawia opcje zgrywania zdjec bezposrednio na pena (tak jak w GT4), bez koniecznosci wysylania na jakies posrane serwery jak to ma miejsce w Forzie.

Mowili ze robi sie zdjecia ktora sa w trzymane w GT ale mozna je eksportowac do folderu zdjecia na ps3 i wtedy kopiowac na pena ;)

Odnośnik do komentarza

niektórzy w tym temacie zaczęli narzekać na to, że jest za dużo samochodów. brawo, powoli robi się ten temat żałosny....

 

Wiesz, są tacy, dla których bardziej liczy się jakość, a nie ilość. Ja zdecydowanie bym wolał dostać powiedzmy 300 pięknie wykonanych i dobrze dobranych samochodów premium (żeby nie było w śród nich 50 klonów jednego modelu ;)), niż 1000 fur z czego wybiorę może ze 130 dla siebie.

 

Dla mnie samochody standard były, są i będą porażką. Jest to moje zdanie i masz prawo się z nim nie zgadzać.

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Ja należę również do osób która stawia GT3 ponad GT4 być może dlatego że była to pierwsza odsłona na nowej konsoli i różnica pomiędzy GT2 była duża, ilościowo napakowane GT4 już mnie jakoś nie porwało. Fury standard to nieporozumienie(po co komu te wszystkie Nissany?, gdzie Audi A5?) zamiast tego 1000 wolałbym 200 zrobionych na tip top i było by OK

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...