Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

Berbatow dzis chyba rozwial wszystkie watpliwosci co do tego dlaczego siedzi na lawie.

 

Rooney to nieslychanie inteligentny koles. Karnego wywalczyl w popisowy sposob. Karny zdecydowanie ewidentny i sie nalezal. Kto twierdzi inaczej to musi sobie sprawic okulary albo ochlonac...

 

Sedziowanie wk...wia mnie praktycznie w kazdej lidze. Kurna ten koles to taki typ ktorego strzelilbym odruchowo, za caloksztalt i zachowanie.

 

Jak ten koles nie zauwazyl karnego dla Arsenalu tego nie wiem naprawde. Co wiecej kto wie czy i czerwonej kartki nie powinno byc wtedy od razu...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1213

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1117

Karny był ewidentny, bez dwóch zdań. Co prawda ten Arszawina o wiele bardziej, ale cóż. W tym meczu zdecydowanie Arsenal przegrał, a nie Manchester wygrał. Sędzia był nieco po stronie gospodarzy, ale nie wypaczył wyniku. Cieszy mnie, że Rooney wykonuje karne, bo to zawsze kilka diamencików do korony króla strzelców. Ale widać ewidentnie jak odżył po wejściu Berbetova. Rudy po prostu lubi być w grze, kreować - to nie jest Inzaghi, żeby przełaził cały mecz i raz nogę dołożył. Zresztą za dużo ma staminy, żeby z niej nie korzystać.

 

Poza tym, The Reds wymęczyli 3 punkty - tak 3mać! :D

Odnośnik do komentarza

Podobno już coś wykombinowali, złożą odwołanie trochę później, co sprawi, że decyzja w tej sprawie nie zostanie wydana przed następnym oknem transferowym i mogą w takiej sytuacji złożyć wniosek o zawieszenie kary do czasu rozpatrzenia odwołania. Innymi słowy - prawdopodobnie podczas następnego okienka będą mogli kupować, to kupią na zapas, a później dopiero dostaną 2 okienka kary.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

GLORY GLORY MAN UNITED!!!!!!!!!!!!!

 

Co za Derby Manchesteru.Od lat nie było takich.Baa chyba jedne z najbardziej emocjonujących derbów w historii tego miasta.

 

4-3 dla United,pomimo tego,że w 90 minucie meczu po błędzie Ferdinanda City wyrównało.

 

Ojj dużo się w meczu działo,ojj dużo.Genialny mecz Giggsa i Fletchera.Kolejny kompromitujący występ Fostera(jego pierwsza puszczona bramka to czyste piłkarskie jaja).Tevez nie widoczny,na plus w City Given(gdyby nie on to w drugiej połowie byłoby już dawno po meczu) i Bellamy(bramka na 2-2 chyba jedna z jego najładniejszych w karierze)

 

Niesamowity mecz,kto by przypuszczał,że legenda Anfield Road kiedykolwiek zapewni w 95minucie United zwycięstwo w derbach miasta.

 

Sędzie dziś świetnie sędziował ale wał z przedłużeniem meczu o 6 minut(techniczny pokazal na tablicy 4minuty) odbije się wielkich echem w Anglii.

Odnośnik do komentarza

Tevez na poczatku tylko sie pokazal.W sumie bramke pierwsza mu mozna zaliczyc , a pozniej i slupek trafil.W drugiej czesci niewidoczny jak i cale City.Sedzia srednio gwizdal imo.Kartka dla Andersona za nic choćby i jeszcze kilka innych sytuacji ze o przedluzeniu meczu nie wspomne.

Tak czy owak wiecej takich meczy.

Odnośnik do komentarza

 

Niesamowity mecz,kto by przypuszczał,że legenda Anfield Road kiedykolwiek zapewni w 95minucie United zwycięstwo w derbach miasta.

 

 

 

Legendą Anfield Road to będzie Steven Gerrard, Owen mógł się nią stać, ale swoją szansę już pogrzebał, bo nie strzela się w plecy kibicom klubu, który Cię wyprodukował, a takim ciosem był transfer do MU.

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

Przejście Owena do MU strzałem w plecy? Liverpool nie zaoferował mu kontraktu,choć zapewne chętnie by wrócił,gdyby mógł wybierać pomiędzy tymi dwoma klubami.Na jego miejscu postapiłbym tak samo.Czy uważasz,że lepsze dla niego byłoby obijanie się po angielskich średniakch?

 

Chelsea w tym sezonie nikt nie zatrzyma w lidze, a w CL dojdzie do finału, jeśli go nie wygra.Piękny mecz z Tottenhamem i bramka Ashley'a Cole'a.Ancelotti jak do tej pory świetnie sobie radzi,choć sceptycznie podchodziłem do jego zatrudnienia.

 

Blue Is a Colour,football is a game... :)

Edytowane przez Pawlo_PL
Odnośnik do komentarza

Szczególnie, że gra w pierwszym składzie i jest pierwszą gwiazdą zespołu.

 

Po prostu nie mogę zrozumieć co jego, urodzonego Scoucera, rdzennego mieszkańca Liverpoolu i wychowanka tego klubu pcha do gry w drużynie największego wroga, nawet gdy jest to może ostatnia szansa na grę w dobrym klubie.

 

Oczywiście, że gdyby nie odszedł do MU byłby pamiętany jako cudowne dziecko klubu, 2 lata temu w plebiscycie na piłkarza wszechczasów był chyba 14, a już wtedy miał za sobą odejście do Realu i transfer do Srok. Teraz przepadł w pamięci kibiców na Anfield, przekonacie się o tym 25.10 na Anfield, choć pewnie Alex go wtedy nie wystawi do gry.

Odnośnik do komentarza

Szczególnie, że gra w pierwszym składzie i jest pierwszą gwiazdą zespołu.

 

Po prostu nie mogę zrozumieć co jego, urodzonego Scoucera, rdzennego mieszkańca Liverpoolu i wychowanka tego klubu pcha do gry w drużynie największego wroga, nawet gdy jest to może ostatnia szansa na grę w dobrym klubie.

 

Oczywiście, że gdyby nie odszedł do MU byłby pamiętany jako cudowne dziecko klubu, 2 lata temu w plebiscycie na piłkarza wszechczasów był chyba 14, a już wtedy miał za sobą odejście do Realu i transfer do Srok. Teraz przepadł w pamięci kibiców na Anfield, przekonacie się o tym 25.10 na Anfield, choć pewnie Alex go wtedy nie wystawi do gry.

OK, moze ci sie to nie podobac, ze teraz gra w United, ja tez pewnie bylbym wkurzony na Twoim miejscu, ale bez przesady, ze nie mozesz zrozumiec takiej decyzji Owena. To jest po prostu jego ostatnia szansa na zdobycie np. mistrzostwa kraju czy LM. Grajac w jakichs Newcastle czy nawet Aston Villi czy Evertonie, ktore tez sa przeciez dobrymi druzynami, nie mialby takiej szansy. Jestem przekonany, ze kazdy na jego miejscu postapilby tak samo. Kazdy pilkarz chce wygrywac jak najwiecej. Owen byl juz wybierany najlepszym zawodnikiem na swiecie kilka lat temu, a do tej pory nie ma 2 waznych trofeow, ktore wymienilem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...