Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1217

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1119

Arsenal jest beznadziejny, wygrywali 2:0 i ostatecznie ojebali, to już nie pierwszy raz w tym sezonie. Pamiętam, że był przynajmniej jeszcze jeden taki mecz.

 

 

Edit: Chelsea znowu przegrywa, zobaczymy jak się cały mecz skończy.

 

Masnchester w swoim prowadzi, jeśli tak zostanie do końca, to wyrównają się punktami, ale Chelsea będzie mieć i tak lepszy bilans bramkowy, więc zostanie na 1.

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

hłe hłe hłe :D

 

Dobra kolejka. czelsi znowu daje dupy i przegrywa mi pieniądze, ale nie smuci mnie to, bo 0pkt wywieźli z Birmingham.

 

United dosyć nerwowo jak zwykle wygrywa 2-0. Gdyby nie gol Evry, to w drugiej połowie mogłoby się dziać wiele. Potem 2 czerwone pod rząd i po meczu. A Wigan tak sobie dobrze radziło... No cóż, płakał nie będę :)

 

Jeszcze tylko porażka liverpoolu i mogę iść spokojnie spać.

Odnośnik do komentarza

hłe hłe hłe :D

 

Dobra kolejka. czelsi znowu daje dupy i przegrywa mi pieniądze, ale nie smuci mnie to, bo 0pkt wywieźli z Birmingham.

 

United dosyć nerwowo jak zwykle wygrywa 2-0. Gdyby nie gol Evry, to w drugiej połowie mogłoby się dziać wiele. Potem 2 czerwone pod rząd i po meczu. A Wigan tak sobie dobrze radziło... No cóż, płakał nie będę :)

 

Jeszcze tylko porażka liverpoolu i mogę iść spokojnie spać.

 

 

Nie ma szans, chociaż będą grać bez Gerrarda.

Odnośnik do komentarza
Gość Vesper1992

chelsea-logo_31194.jpg

 

 

 

Jestem kibicem Chelsea, mecze z United mnie męczą. Jak prawdziwy kibic może patrzeć jak oni futbol kaleczą? Stamford naszym drugim domem, klimat nie do powtórzenia, może nie łączy nas krew, ale duma i wierzenia.

Zawodnicy The Blues na zawsze klubowi oddani: John Terry, Frank Lampard, do końca zostaną z nami. Jeden puls, jedno bicie, to recepta na sukces, ślepi jeśli nie widzicie. Oni klubowi, a my im oddani, za te wszystkie zasługi nigdy nie zostaną sami. Od 1905-tego gromimy ku.restwo,

dla nas remis to porażka, remis z nami to zwycięstwo. Wielkimi krokami, kolejne mistrzostwo blisko, kiedyś klub nie szanowany teraz ceniony za wszystko.

Choć herb naszego klubu był wielokrotnie zmieniany, nas to nie zmieniło, na zawsze tacy sami. Sukces Londyńczyków za pieniądze kupiony?

Każdy kiedyś zaczynał, ważne, że sen spełniony. Dzięki właścicielowi z pasją do futbolu w naturze, zarząd w najwyższej formie kieruje ku górze.

Gdy wychodzą na boisko, kibice pragną krwi rywala, The Blues nie zawodzą, kto ich widzi ten (pipi).

Nawet jeśli Chelsea nawala, trwa to niesłychanie krótko, nadrabia zaległosci z nawiązką, wspierana kibiców nutką.

Jeden puchar, którego wznieść nam nie dano, raz zwykły pech, innym razem gol którego niespraweiedliwie uznano.

Próćz Manchesteru, dwa kluby których nienawidzę, to Barcelona i Liverpool, których się brzydzę.

Że szydzę? Może i prawda taka, jednak ich pozycja na świecie na oszustwie zbita kraka.

Benitez? Dobrze, że nie ma już buraka, potwierdza umiejętnosci, z Interu robiąc średniaka.

Niepokonana paka, zawsze głodna zwycięstwa, kosztem smutku innych kibiców, prowadzi team do zwycięstwa.

Po co się nad rywalami znęcać, robią to sami z nami grając, kolejną nauczkę futbolu od mistrza dostajac.

Cztery mistrzostwa Anglii, z niczego się nie wzięły, zdobyte ciężką pracą, puchary w galerii stanęły.

Pierwszy tytuł mistrza pochodzi z 55-tego, wtedy Chelsea zaczęła drogę, ku wyrabianiu ego.

Były lata chude, trzeba pamiętać grubsze, porażką się uczyć, zwyciężać jeśli się uprze.

Ostatnie 10 lat to czasy pełne, by mieć do dumy powód. Zaczyna się era mistrza, tym razem na skalę globu.

Rok 2008-ósmy - pierwszy raz w finale, nie opuścił nas pech, o którym wcześniej wspominałem.

Jedna jedenastka zaważyła o przegranej, zamiast łzy radości - smutku. Koniec, amen.

Edytowane przez Vesper1992
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Vesper1992

No ok, fajnie, ze jestes sezonowcem, ktory kibicuje miernej druzynie od czasu, gdy wpompowano tam zyliony dolarow, ale nie zasmiecaj tematu wierszykami, ktorych nikt nie czyta.

Morda, bo Ci Milan skarcę. Ah, nie, przecież Milan jest zaje.bisty. Byłoby co o nich pisac, dziadek dziadka dziadkiem pogania. Sezonowcem... ciekawe dlaczego na świecie namnożyło się tyle kibiców Barcelony i Manchesteru. Manchesteru zapewne od 2003 roku, a Barcelony od kiedy grał w niej R.

I nie mów za innych, wierszyk jest za(pipi)isty. Daję głowę, że przeczytałeś go w całosci, więc nie pier.dol.

Edytowane przez Vesper1992
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

No ok, fajnie, ze jestes sezonowcem, ktory kibicuje miernej druzynie od czasu, gdy wpompowano tam zyliony dolarow, ale nie zasmiecaj tematu wierszykami, ktorych nikt nie czyta.

Morda, bo Ci Milan skarcę. Ah, nie, przecież Milan jest zaje.bisty. Byłoby co o nich pisac, dziadek dziadka dziadkiem pogania. Sezonowcem... ciekawe dlaczego na świecie namnożyło się tyle kibiców Barcelony i Manchesteru. Manchesteru zapewne od 2003 roku, a Barcelony od kiedy grał w niej R.

I nie mów za innych, wierszyk jest za(pipi)isty. Daję głowę, że przeczytałeś go w całosci, więc nie pier.dol.

 

Aha.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...