Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1213

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1117

Ancelotti zwolniony :o

 

Dublet w pierwszym sezonie i drugie miejsce w lidze w trakcie drugiego sezonu. Jak widać dla takiego klubu jak Chelsea to za mało. Głupi ruch klubu z Londynu. Pewnie teraz Ancelotti wróci do Włoch, do Juve albo do Interu.

 

Dzisiaj o 20.30 na Old Trafford odbywa się pożegnalny mecz Gary'ego Nevilla. W składzie Diabłów oprócz obecnych piłkarzy (Rooney, Ferdinand i bodaj Valencia) zagrają jeszcze Giggs, Scholes i (uwaga,uwaga) Phill Neville i David Beckham ! Ma pojawić się również Butt ale to nie jest potwierdzone na 100 %

 

Juventus w aktualnym składzie plus MOŻE Zidane i Inzaghi (do których wysłano zaproszenie na wzięcie udziału).

Odnośnik do komentarza

Nam?

Nie wiem czy będzie miało łatwiej bez VdS, bronił rewelacyjnie, ciężko będzie znaleźć godnego następcę. Całkiem możliwe, że powtórzy się sytuacja po odejściu Schmeichela czyli kupowanie co chwilę jakiegoś goalkeepera i sadzanie na ławie po pierwszym babolu.

Jest kilku dobrych kandydatów na trenera, chociażby ten typek z Porto. Benitez i Grant też są bez pracy :D

Odnośnik do komentarza

Granta o ile sie nie myle juz chyba raz zwolniono ? Benitez w Chelsea szczerze watpie, Villas-Boas sam powiedzial ze nigdzie nie odchodzi bo chce zagrac w LM swietnie mu placa a suma jego odstepnego za przejscie do innego klubu w trakcie trwania tego kontraktu jest podobno tak wysrana jak Hulka ( w kwestii trenerow ) wiec tez malo prawdopodobne. A co do VdS to sie niestety musze zgodzic i cieszy mnie postawa klubu w tej sprawie, David de Gea moze byc godnym nastepca i podobno juz wszystko jest dograne

Odnośnik do komentarza

Villas-Boas, odnoszę wrażenie, na razie nie jest do wzięcia. Porto będzie w Lidze Mistrzów w pierwszym koszyku i sporo namiesza. Stawiam kasę, że zajdzie dalej niż Chelsea.

 

Co do bramki Manchesteru to podobno już są ugadani z Davidem de Geą. Czy się sprawdzi w Premier League, tego ofkoz nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Mądry ruch The Blues. Ten zespół w tym sezonie zupełnie się pogubił, grali bez polotu, pewność siebie z poprzedniego sezonu utrzymali tylko do października. Dobrze, że poleciał bo jeszcze by Pirlo sprowadził :turned:

co chcesz od Pirlo, dobry playmaker...

 

ja się ciesze z odejścia Carla, nie podoba mi sie jego koncepcja , przedtem broniły go wyniki ...

 

może Mou wróci do Londynu? koncepcja grania agresywnej obrony połączonej z szybkimi kontrami w 100 % pasuje do Chelsea

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Mądry ruch The Blues. Ten zespół w tym sezonie zupełnie się pogubił, grali bez polotu, pewność siebie z poprzedniego sezonu utrzymali tylko do października. Dobrze, że poleciał bo jeszcze by Pirlo sprowadził :turned:

 

Zgadza się, do tego Chelsea słabiutko grała w LM przez te 2 lata, a nie ma co ukrywać, że Abramowiczowi na tym bardzo zależy.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Akurat oba kluby bardzo lubię, więc trudno mi się wypowiedzieć, gdzie wolałbym go widzieć. Możliwe, że on sam się zastanawia, bo jeśli teraz zawali sezon (poprzez "zawali" rozumiem np. ćwierćfinał LM + 2. miejsce w lidze), to taka oferta pracy, jak Chelsea może się przez pewien czas nie powtórzyć. Z drugiej strony jest młody, ma jeszcze czas na karierę trenerską, a Porto pod jego wodzą gra wręcz znakomicie, uwielbiam oglądać ich mecze. Tak więc ja byłbym powiedzmy w 65% za tym, żeby został, w 35% za tym, żeby poszedł do Chelsea.

Odnośnik do komentarza

trudno powiedzieć ale może skalkulował, że Porto za słabe jednak na CL? (mam na myśli jakiś spektakularny sukces)

 

ale jak sobie pomyślę, ze zaszczepiłby Chelsea swą ofensywną koncepcję to byłoby coś wspaniałego

Odnośnik do komentarza

Na razie jedyne, co powiedział w tej sprawie sam Villas-Boas, to "jak wiecie, moja przyszłość jest związana z Porto, absolutnie". Nie takie plotki okazały się nieprawdą. Może po prostu poleciał do Londynu kupić nowy garnitur. Oczywiście nie wykluczam, że deklaracje długiej pracy w Porto mogą nic nie znaczyć, gdy Roman sypnie podwyżką o 400%, ale na razie jestem sceptyczny.

 

Gdyby Porto miało grać dzisiaj z Chelsea, nie stawiałbym na Chelsea. Ponadto jest to klub o niewielkim, jak na Anglię, szacunku dla trenera, a kluczowi gracze mają średnio 30 lat. No i te zasady FPP, które sprawią, że Chelsea już raczej nie będzie mogła tak szastać pieniędzmi. Nie jest to już wymarzone miejsce przenosin.

 

Z tego, co słyszałem w wywiadach z AVB, nie sądzę, by się przeniósł gdzieś tego lata. To nie jest globtrotter i achievement whore, jak Mourinho. Dla Jose Porto było tylko jakimś przystankiem między Setubal a europejskimi stolicami. AVB kocha swoje miasto, kocha swój klub i bardzo chce przywrócić mu znaczenie w Europie. Argument "jeśli teraz zawali, to taka oferta może się nie powtórzyć" moim zdaniem nie ma znaczenia, bo przecież w razie słabych wyników w Chelsea wywalą go raz-dwa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...