Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

Gość majsterrPL

A mecz Carling Cup a za dobrze pokazał dlaczego Romelu Lukaku nie został zgłoszony do Ligi Mistrzów. Nie wiem co ludzie w nim widzą...

to swiadczy tylko o twojej ignorancji

 

Może i jest wielkim talentem, ale jeszcze dużo wody upłynie nim coś z niego będzie, a jak widzę tych pieniaczy, którzy widzą go w składzie zamiast Torresa czy Drogby to mi się śmiać chce.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1213

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1117

ogqozo, nie bardzo rozumiem?

Ogólnie na obraz zwolnionego Wengera składają się nie tylko ostatnie wyniki, ale cało kształt. Absolutna posucha jeżeli chodzi o trofea, marne ruchy transferowe. No, ale oczywiście możesz mieć swoje zdanie.

 

Tyle że ruchy transferowe nie są marne, a posuchę trofeów to ten klub miałby z każdym innym trenerem. Ale oni nie byliby Wengerem, więc nie gadałoby się o ich zwolnieniu.

Odnośnik do komentarza

Kompletnie się nie zgodzę z twoim zdaniem, według mnie każdy inny trener już dawno by poleciał, a Wenger tylko trzyma się stołka bo jest Wengerem.

Nie chcę wchodzić w dyskusję na temat transferów bo dla mnie Arsenal wykonuje żenujące ruchy na rynku, a według Ciebie jest inaczej i niech tak zostanie.

Odnośnik do komentarza

United w kryzysie. Już prawie 30 minut meczu, a oni ciągle bez gola (chociaż mogli dostać karnego w pierwszej akcji). Kontuzjowany lekko jest Rooney, a gdzieś w 10. minucie doszedł też Hernandez. Na ataku więc Berbatow i Owen. Kto by pomyślał!

 

 

 

edit: Dobra nevermind, nie było tego posta.

Odnośnik do komentarza

Akurat w zeszłym sezonie też tak było, tyle że z United dwa razy przegrali po 1-2. Myślę jednak, że fakt nieobecności w składzie MU trzech pierwszych preferowanych napastników (taki Hernandez strzelił wtedy Stoke trzy gole) może nieco wyrównać efekt zaskoczenia w tym przypadku.

Odnośnik do komentarza

Berbatov, średni zawodnik, musi rywalizować z Rooneyem, który jest w świetnej formie, Chicharito, który strzela gole jak na zawołanie oraz z Welbeckiem, który nagle wbił się do składu i bardzo dużo wnosi do gry United. Póki co Berba z wyżej wymienionych zawodników jest najsłabszy, a trzeba przecież pamiętać, że jest jeszcze Owen, również strzelający ważne bramki. Nie wspominam o Diouf'ie, bo to żadna konkurencja (choć z drugiej strony... dla Berbatova każdy jest konkurentem). Domyślam się, że Ferguson, widząc jak Bułgar prezentuje się na treningach, woli wybrać po prostu lepszych piłkarzy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...