Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1213

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1117

Guardiola <3

 

Ciekaw jestem jak sobie Di Matteo poradzi. W sumie jego decyzja o byciu asystentem AVB po dobrym okresie w West Brom nieco mnie zaskoczyła.

 

Edyta: dobrym okresie w West Brom w sensie, że fajnie grali bo wyniki były średnie. Żeby się zaraz jakiś zasadniczy nie przyczepił.

Edytowane przez Ore
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

fajna rywalizcja w Manchesterze, 2 pkt róznicy.

 

tymczasem Chelsea zwalnia szkoleniowca.

 

edit- a pisaliscie o powyzszym już .

 

 

enyway, czas najwyższy, katastrofalne wyniki w stosunku do oczekiwan

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

"Obecna forma" Arsenalu jest chyba całkiem niezła po zwycięstwach z Tottenhamem i Liverpoolem. Kto wie, może jednak powalczą o trzecie miejsce? Tylko cztery punkty straty. Z City przegrali 0-1, na swoim boisku mogą osiągnąć lepszy rezultat. O ile United zdobywa mniej więcej tyle samo punktów na wyjeździe i u siebie (2,31 i 2,38), tak w przypadku City jednak widać dużą różnicę wyników (1,85 i... no, 3, u siebie wygrali każdy mecz).

 

 

Przed sezonem sądziłem, że walka o czołowe miejsca będzie zacięta, bo jest tyle dobrych ekip. W tym momencie faktycznie walka jest zacięta... bo jest tyle słabych ekip. Tottenham znów nie zaprezentował nic specjalnego, no ale można to zwalić na brak czołowych wszakże graczy, czyli Parkera, Bale'a i Van der Vaarta. Adebayor to dla mnie taki troszeczkę Lewandowski - wystaw go na szpicy dobrej ekipy, to siłą rzeczy będzie zaliczał asysty i bramki, ale powtórki nie pokażą, jak często marnuje piłkę. Chociaż to chyba krzywdzące porównanie dla Lewandowskiego.

 

Chciałbym jeszcze zwrócić uwagę na kolejny bardzo dobry występ De Gei - bo czasem mam wrażenie, że nie są one zauważane.

 

 

Wywalenie AVB to próba ratowania sezonu. Nie powinno tak być, że starzy gracze nie lubią trenera i jego się za to wywala, ale co zrobić - to dużo łatwiejsze niż wymienienie połowy piłkarzy. Jeśli Chelsea nie awansuje do LM, to Abramowicz na pewno uzna za stracony nie tylko ten sezon, ale także następny. Dlatego decyzja jest zrozumiała. Czekam teraz, jak zaprezentują się narzekający w pierwszym meczu bez portugalskiego dyktatora, który miał ich tak tłamsić brakiem szacunku.

 

Chelsea wydała ok. 130 mln euro na AVB, Torresa, Luiza i Meirelesa. To się nazywa szastanie pieniędzmi...

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Mou zadeklarował chec powrotu do Chelsea gdy Abramovic zapłąci mi 12 mln za rok (spoko) oraz zakupi CR - z tym drugim gorzej.

 

 

W obecnej sytuacji kto wie, moze Romek rozwazy taką opcję. sprzedac szrot- jak Torres, sa pieniądze za Anelkę, chęc kupienia Stuurridge'a deklaruje City- moze kasa by się na Cr znalazła

 

a Chelsea z Mou to marzenie ....a byl a był , tylko ruska poniosła fantazja :/

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Mou zadeklarował chec powrotu do Chelsea gdy Abramovic zapłąci mi 12 mln za rok (spoko) oraz zakupi CR - z tym drugim gorzej.

 

 

W obecnej sytuacji kto wie, moze Romek rozwazy taką opcję. sprzedac szrot- jak Torres, sa pieniądze za Anelkę, chęc kupienia Stuurridge'a deklaruje City- moze kasa by się na Cr znalazła

 

a Chelsea z Mou to marzenie ....a byl a był , tylko ruska poniosła fantazja :confused:

 

Real nie sprzeda Crisa..., chyba, że sam zawodnik będzie napierał, no ale jakoś nigdy mi nie pasował CR7 w lidze angielskiej, mimo, że to z niej się wypromował.. nie wiem czemu w sumie mi nie pasuje ;)

Edytowane przez goldzor
Odnośnik do komentarza

Di Matteo ustawił dziś Chelsea tak defensywnie, że pomyśleć by można, iż na Stamford przyjechał Real Madryt, a nie Stoke. Teoretycznie była dwójka napastników - Drogba i Kalou, ale to w sumie tyle z graczy stricte ofensywnych. Po wymianie Meirelesa na Matę (tak, Meireles zaczął kosztem Maty) zaczęło to jakoś iść. Gol padł oczywiście z podania Hiszpana. Stoke dostało na początku meczu czerwoną kartkę i to też mogło pomóc. W każdym razie Chelsea dalej jest słaba.

 

 

Liverpool przegrał po raz trzeci z rzędu i chyba już najwierniejsi kibice odpuścili sobie kalkulowanie, czy są szanse awansu do LM. Nie ma. Spodziewałem się, że po tej porażce wyleci z pracy Kenny Dalglish, ale kto tam wie.

Odnośnik do komentarza

Oni naprawdę nie uczą ludzi strzelać karnych w Anglii. Hart jest już siódmym bramkarzem, który w tym sezonie obronił więcej niż jednego karnego. W tym sezonie w Premier League nie wykorzystano ponad 30% karnych!

 

 

A "wystarczy" strzelić pod poprzeczkę... Statystyki sprzed tygodnia dotyczące tego sezonu Premier League:

 

2012%2f3%2fPenalty-Placement.jpg

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...