Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1213

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1117

Dzisiaj jeden z ważniejszych meczów. City - Chelsea jeszcze za czasów AVB można było spokojnie założyć, że Manchester nie będzie mieć problemów z wygraną, ale teraz to co innego. Chelsea za Di Matteo wygrała do tej pory wszystkie mecze. Dodatkową motywacją jest ciągła walka o 4 miejsce, bo Tottenham/Arsenal są spokojnie w ich zasięgu.

Odnośnik do komentarza

Arsenal, któremu znawcy futbolu wieszczyli walkę o utrzymanie, już na trzecim miejscu. Siedem zwycięstw z rzędu, w tym pięć z zespołami z górnej połowy tabeli. Do końca sezonu (9 spotkań) mają już tylko dwa mecze z takimi ekipami, City i Chelsea u siebie. Coś mi mówi, że jedenastoletnia tradycja grania w LM zostanie podtrzymana.

 

No, albo spadną, słyszałem też takie typy.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Oglądałem wczoraj ten mecz Chelsea z City i trudno powiedzieć o grze Londyńczyków coś dobrego. City pokazało fajną, kombinacyjną piłkę i zwłaszcza po karnym piłkarze Manciniego robili z Lamparda i spółki wiatraki. Chelsea miała przypadkową bramkę i to w zasadzie tyle, w pierwszej połowie grali takie klopsy w obronie, że przed przerwą mogło być już 0:2. Zaskoczyło mnie w sumie, że City tak przyżarło w końcówce, zaskoczyła mnie zwłaszcza postawa Teveza, który asystował przy golu Nasriego. Teraz to punkty mogą już zgubić chyba tylko z Arsenalem, może Newcastle. Sprawa mistrzostwa rozstrzygnie się w takim razie pewnie na Etihad, 30 kwietnia i niestety po blamażu 1:6 na OT nie wróżę tam United sukcesu.

 

Z innej beczki, Liverpool mimo prowadzenia 2:0 przegrał u siebie 2:3 z QPR i całkiem możliwe, że w lidze zostanie wyprzedzony przez Swansea.

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza

No niestety Loserpool gra katastrofę, trzeba wyjebać jak najszybciej drewno (Carroll, Adam, Downing, Henderson itd) i kupić kogoś lepszego. Dalglish też powinien dostać kopa w dupę. Ile można gadać, że grają dobrze, ale mają pecha i to przeciwnik strzela gole. Cały sezon to samo. Może dobrym pomysłem byłby powrót Torresa. Gdyby odzyskał formę, z Suarezem byłby mocny atak. W Chelsea gra beznadziejnie, jak paralityk. Nie potrafi piłki opanować, biegać mu się nie chce, do tego nie trafia 100% sytuacji, tam jest już skończony. Wczoraj schodził obrażony, bo go ktoś raczył zdjąć z boiska.

 

Chelsea wczoraj słabiutko grała, a wystawienie Torresa w pierwszym składzie to dodatkowe osłabianie własnej drużyny. Myślałem, że będzie ich stać na coś więcej, a tutaj ciągła obrona i sporo błędów. Mieli szczęście, że tylko 2-1, bo Balotelli (1 na 1 z brakarzem) i Nasri zepsuli bardzo dobre okazje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...