Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1212

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1116

Ach ta Premier League, nawet chłopcy do podawania piłek symulują na potęgę. XD

 

 

Hazard głupi, widać jak to wygląda na pierwszy rzut oka, no ale może też bym się wkurzył jakby mi kurde chłopiec do podawania piłek leżał na piłce i cierpiał.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Precedens tej czerwonej kartki daje niezwykłe możliwości. Bo czyż nie opłaca się teraz robić dalej takie akcje? Chłopiec do piłek nie może za to dostać żadnej sensownej kary, na pewno nie straci jego drużyna - za to jeśli sprowokuje udanie (albo chociaż na tyle, by dało się zasymulować), może wysłać zawodnika rywali do szatni i przesądzić o wyniku meczu. Czy od następnego tygodnia chłopcy do piłek zaczną regularnie padać na ziemię? A może i staną się agresywniejsi, zaczną bić zawodników i pluć im w twarz?

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

ja bym syneczkowi dał paru letni zakaz wstępu na stadiony w Anglii. To by go nauczyło i wystrzaszyło ewentualnych naśladowców. Do tego kara dla klubu np finansowa, to klub decyduje przecież jakie dzieci stoją i pomagają obok boiska. Ogqozo dobrze pisze - z tego się może zrobić niebezpieczne plaga. Nawet nie tyle czerwona karta dla piłkarza...ale całe zamieszanie, przepychanki piłkarzy, udawanie chłopaczka jakby mu granat nogę urwał - to wszystko kradnie cenne minuty. Piłka już bez tego jest brudna i pełna chamskich wymuszeń i symulacji, nie potrzeba do tego jeszcze by chłopcy od piłek się dołączali.

Odnośnik do komentarza

Ja rozumiem ze mogł krasc czas np nie rzucajac piłki w kierunku bramkarza tylko normalnie ja zostawic aby sie bramkarz przeszedł. Mogl nic nie robic, ale nie , ten sie musiał wy(pipi)ac , przykryc piłke brzuchem i jeszcze aktorstwo trenowac. Hazard mu powinien bardziej do(pipi)ac to moze by sie oduczył

 

Powinni anulowac kartke Hazarda - to było ewidentne ,ze przytrzymuje piłke. Gówniaż miał z 13-14 lat , w ryj juz moze dostac

Edytowane przez Niewidoczny
Odnośnik do komentarza

Nagle wszyscy moralnie oburzeni, ale jak pilkarze symuluja kazdy upadek celebrujac to wyrazem twarzy zblizonyn do urwanej nogi, przez co wymuszaja faule, zyskanie czasu, a nawet wykluczenie rywala z meczu to nikt nigdy nie podnosi larma tłumacząc, że to element gry. Hazardowi dorzuciłbym 5 meczów zawieszenie za sam ruch nogi w strone małolata. Jakieś 10 lat temu, kiedy w extraklasie grał jeszcze Groclin jeden z piłkarzy Dyskobolii podczas meczu z Górnikiem nastraszył tylko piłką dzieciaka od podawania piłek bo też zwlekał z jej podaniem i dostał za to żółtą kartkę.

Odnośnik do komentarza

Nagle wszyscy moralnie oburzeni, ale jak pilkarze symuluja kazdy upadek celebrujac to wyrazem twarzy zblizonyn do urwanej nogi, przez co wymuszaja faule, zyskanie czasu, a nawet wykluczenie rywala z meczu to nikt nigdy nie podnosi larma tłumacząc, że to element gry. Hazardowi dorzuciłbym 5 meczów zawieszenie za sam ruch nogi w strone małolata. Jakieś 10 lat temu, kiedy w extraklasie grał jeszcze Groclin jeden z piłkarzy Dyskobolii podczas meczu z Górnikiem nastraszył tylko piłką dzieciaka od podawania piłek bo też zwlekał z jej podaniem i dostał za to żółtą kartkę.

Nikt nikogo nie wybiela. Chłopiec od podawania piłek , jest od podawania piłek, Nie wiecej , nie mniej. Uczestnicy gry a wiec Piłkarze i Sedziowie sa regulowani okreslonymi zadaniami. A chłopiec od podawania jest kuzwa od podawania

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, ze uciekal z pilką przed Hazardem po calym boisku? Nie, ociagal sie z przyniesieniem pilki a potem zostal popchniety i upadl. Dalej to juz mega przegiecie Belga i tyle. A takie sytuacje z podawaniem pilek zdarzaja sie wszedzie, zwlaszcza gdy graja "wrogowie" jak Gran Derbi czy kiedy kopciuszek ma szanse ograc kogos takiego jak Chelsea. Afera z chlopakiem jakby to bylo bez precedensowe zachowanie. Ok, niech nawet i przestanie podawac te pilki, ale jakim prawem zostal kopniety i to ma ujsc plazem Hazardowi? Jak ktos wczesniej napisal zeby mu anulowac kartke... mam badzieje, ze zostanie pociagniety do odpowiedzialnosci czynow. Ale widac, ze przemawialo juz przez niego rozgoryczenie i frustracja... slaba glowa

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Właśnie, w przypadku gdy trzeba podać piłkę drużynie "przeciwnej", jeszcze w sytuacji korzystnego wyniku to normalne, że trwa to dłużej niż podawanie swoim, Trudno żeby chłopak się zabijał o podanie piłki Hazardowi jak najszybciej, a ten zachował się jak burak i powinien karę dostać, jakby go te 10 sekund strasznie zbawiło. Jasne ambicja, adrenalina ale bez przesady...

 

http://www.weszlo.com/news/13531-Charlie_Morgan_czyli_co_mozna_osiagnac_na_boisku_w_wieku_17_lat

hmm a może jednak cała ta akcja to nie przypadek ? :potter:

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Dla mnie to ewidentnie wygląda tak, że chłopak upada bez niczyjej pomocy, a potem leży na tej piłce celowo i przesadza z bólem. Hazard mówi, że nie kopnął go, tylko piłkę pod nim i nie trafił go w ogóle, no i generalnie jakoś bardziej mu wierzę.

 

Wiarygodności chłopcowi nie dodaje jego konto Twitterowe, na którym pisał przed meczem coś w stylu "szykuję umiejętności opóźniania gry". To taki żart niby mógł być, no ale... ewidentnie aktorzył. Myślę, że to było odruchowe, po meczu zresztą przeprosił Hazarda, jak i on jego.

 

Tak jak ktoś pisał, jest to syn prezesa, a nie regularny chłopiec do piłek. Nie robił tego nigdy, przyszedł to zrobić po przysłudze. Może dlatego zachował się tak dziwnie, wyuoczne z oglądania piłkarzy Premier League wzorce w tym momencie wzięły górę.

 

Swansea nie dostanie kary i moim zdaniem nie powinna - myślę, że zachowanie jednego członka organizacji, wbrew jej ustalonym zasadom, nie powinno być karane na szczeblu całej organizacji. No ale właśnie, ciekawy z tego wniosek - jak w prawie mamy pojęcie przestępstwa bez ofiar, tak tutaj mamy ofiarę bez przestępcy, bo trudno wymyślić sensowną karę dla jednorazowego chłopca do podawania piłek.

 

Kartka dla Hazarda też mnie nie dziwi. Debilne zachowanie, przyznajmy to. Pięć sekund by go nie zbawiło. Powinien po prostu popatrzeć z politowaniem, jak co rozsądniejsi robią też w stosunku do symulujących piłkarzy.

 

 

Sama sytuacja wyszła moim zdaniem zabawna, takie nieporozumienie, ale stworzony precedens - jak pisałem, może doprowadzić sędziów do kuriozalnych wniosków.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...