Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

Ramsey przegapi ok. 6 tygodni. Nawet bez czerwonej kartki byłoby widać, że Flamini to nie to samo. Niby Kanonierzy są 6-1-0 w ostatnich meczach, ale i tak mało kto wierzy w ich mistrzostwo (w sensie - ja nie wierzę, w sumie nie sprawdzałem, co inni myślą). Chelsea i City gonią. Dziś jedna z tych ekip zostanie w końcu liderem - City musi pokonać Spurs (może 5-0), inaczej pewnie Chelsea, która chyba nie powinna mieć problemów z ograniem wysoko West Hamu.

 

 

Pojawił się temat Złotej Piłki dla Hazarda. Mourinho stwierdził, że to możliwe, by Hazard wyprzedził kiedyś Ronaldo i Messiego. Jednakże od razu podkreślił, że jest typowym skrzydłowym i nigdy nie będzie królem strzelców ligi, co znacznie utrudnia mu zdobycie popularności. "Jest odpowiedzialny w każdym elemencie gry. Z United, miał fantastyczny odbiór w naszym polu karnym. Ze Stoke, próbował skończyć mecz, miał inicjatywę, dryblował, chciał sprawiać, żeby coś się zadziało". "Ale żeby wygrać Złotą Piłkę, musi zbudować sobie wsparcie. Bez wsparcia ludzi, bez popularności, nie dostanie Złotej Piłki. Ale to inna historia".

 

 

Mourinho uznał, że trzyma dziś kciuki za City. Kolejny raz stwierdził, że uważa ekipę jako dopiero kształtującą się i na ten sezon celem jest awans do LM. "W przyszłym, gdy drużyna dojrzeje i od początku wiemy, gdzie zmierzamy, będę mówił inaczej".

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1213

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1117

Skończyło się tak jak ostatnim razem, czyli mecz wyłączam bo się już skończył, a gole dalej padają. Spurs znowu nie byli aż tak słabi, ale wynik ja zawsze.

 

 

Chelsea jajecznie, dobre oblężonko i murowanko. Warto zauważyć, że zdecydowana większość tych 40 strzałów to nie były dobre okazje, tylko próby bezradności z dystansu, głównie Oscara i Lamparda, także Hazarda. Z pola karnego były tylko 3 celne strzały i 4 niecelne, a także kilka zablokowanych. Nawet Eto'o oddał tylko 2 strzały z pola karnego, i dwa spoza. Myślę, że ta statystyka dobrze podsumowuje mecz.

 

Jeszcze większe jaja by były, gdyby bodajże Jarvis trafił w piłkę przy tej kontrze z pięknie wyłożonym dośrodkowaniem i West Ham by to jeszcze wygrał.

Odnośnik do komentarza

sprawiedliwości dziejowej stałoby się zadość

 

edyta. Podobno Jose na konfrecji prasowej mówił coś o stawianiu autobusu i tego, że tak się nie gra w piłkę. Jak ja za nim tęsknie...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Skończyło się tak jak ostatnim razem, czyli mecz wyłączam bo się już skończył, a gole dalej padają. Spurs znowu nie byli aż tak słabi, ale wynik ja zawsze.

 

 

Chelsea jajecznie, dobre oblężonko i murowanko. Warto zauważyć, że zdecydowana większość tych 40 strzałów to nie były dobre okazje, tylko próby bezradności z dystansu, głównie Oscara i Lamparda, także Hazarda. Z pola karnego były tylko 3 celne strzały i 4 niecelne, a także kilka zablokowanych. Nawet Eto'o oddał tylko 2 strzały z pola karnego, i dwa spoza. Myślę, że ta statystyka dobrze podsumowuje mecz.

 

Jeszcze większe jaja by były, gdyby bodajże Jarvis trafił w piłkę przy tej kontrze z pięknie wyłożonym dośrodkowaniem i West Ham by to jeszcze wygrał.

 

Carroll Andy tak spartolił.

Lampard w ostatniej akcji meczu zresztą też. Ile takich bramek już strzelił w karierze, a teraz w sam środek (czyli bramkarza).

 

Ciekawa sprawa, że Negredo nie gra. Ma w czym wybierać Pellegrini.

Odnośnik do komentarza

rooney,van persie, welbeck, mata - w podstawowej jedenastce i praktycznie zero sytuacji bramkowych przez caly mecz, a kazdy sprawial wrazenie ze nie wie co robic na boisku - kolejna w pelni zasluzona porazka united i niech juz wlodarze kombinuja jak zgrac budzet na nowy sezon bo wg mnie w chwili obecnej top4 na koniec ligi jest nierealne

Odnośnik do komentarza

Podobno Kim Kallstrom może pauzować do trzech miesięcy z powodu kontuzji pleców... którą wykryto w ciągu pierwszych minut pierwszych zajęć w klubie... które miały na celu poradzenie sobie z już trwającą kontuzją pleców... o której Arsenal wiedział przed wypożyczeniem. Wow, dobrze że znaleźli na szybko jakieś zastępstwo dla Ramseya!

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Teoretycznie Moyes miał już dwa okienka żeby pozbyć się około 10 zawodników który w United nic nie dają ale ... moim zdaniem nie będzie to łatwe bo oni przecież mają świetne tygodniówki i w Manchesterze im dobrze . A żeby kogoś kupić to najpierw trzeba kogoś sprzedać . Wątpię że nagle latem właściciele rzucą 100 mln funtów jak w Chelsea czy MC . Na szczęście odejdą już dziadki Ferdinand i Giggs którzy kasują niemało :)

Odnośnik do komentarza

Z doniesień wynika, że United ma kasę (próbowało kupić naprawdę sporo zawodników tego stycznia). Z faktów też - jeśli rzucasz na jednego gracza 50 mln euro, dodatkowo oferując mu znacznie większą płacę niż zarabiał w cholernym Chelsea, to znaczy, że wydałeś naprawdę masę kasiory. To nie przypadek - Mata nie był "tym wybranym", bo starano się o wielu więcej. Myślę, że United ma problem w czym innym. Według wszystkich doniesień, absolutnie to nie jest kwestia kasy, żeby nie mogli kupić np. takich graczy, co Chelsea (Zouma - 15 mln euro, Salah - też, Matić - 25 mln, plus kolejni nastolatkowie na przyszłość Paszalić i Bertrand Traore). Kasa jest, ale co innego nie działa. Ogólnie śmiesznie się czyta o wszystkim związanym z transferami United, kolesie się do tego zabierają jak z filmu komediowego, choć takich przebojów jak transfery Coentrao i Herrery w sierpniu może nie było. Przede wszystkim jednak, wygląda na to, że piłkarze nie chcą iść do United. Nie chcę się domyślać, dlaczego, można o tym pisać długo, w każdym razie zapewniam, że to nie kwestia finansowa.

 

 

Tymczasem w Arsenalu na środku wystąpił... Oxlade-Chamberlain, który wypadł bardzo dobrze. Nie był to wielki mecz Kanonierów (Oezil znowu nic ciekawego), ale akurat Ox grał nieźle i dał zwycięstwo. Jutro hicior na szczycie - City miażdży wszystko na swojej drodze, ale Chelsea też w niesłabej formie, zwłaszcza jeśli chodzi o defensywę. Podejrzewam, że to będzie kolejny mecz typu "kosa na kamień", ale to nadal dwie najlepiej grające ekipy w Anglii, tak że mecz sezonu normalnie.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...