Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1217

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1119

Ankieta na stronie Sky zawierała 6 graczy, wybranych przez kogoś tam w tej stacji kto o tym decyduje: Hazard, Eriksen, Alli, Firmino, Benteke i Grosicki. Nie, nie wiem czemu. Fani Hull też byli zdziwieni.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Wielkie kluby tak robią z każdym talentem, Real, United, itd. Nie wiem, czemu ludzie się tak uwzięli na Arsenal. No dobra, wiem, ale mądrzejsze się to nie robi.

 

 

Mniejsza z tym. Otóż Tottenham chyba podzielał moje zdanie, że mistrzostwo już przesądzone. I postanowił zakończyć długą passę zwycięstw przegrywając na Bole... na London Stadium. Lanzini tradycyjnie już wręcz, gra w lokalnych derbach często świetnie. Pochettino nie wystawił Dembele to ma. Zawsze mu mówię...

 

Gdyby zsumować punkty za ostatnie dwa sezony, Tottenham ma ogromną przewagę nad kolejnym miejscem. Ale tak się utarło, że trofea są za jeden rok, i podczas gdy Ranieri, Conte czy Kante są geniuszami, to Spurs tak jakby nic nie osiągnęli.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Totki straciły punkty w dzień świętej rocznicy Crystanbulu. Wspaniale. Jeszcze 6 punktów, niby mistrz może być już w kolejny piątek, ale znając życie Middlesbrough coś wyciągnie, bo walczą o życie. Tak czy inaczej, wspaniała gra Tottenhamu, gratuluję im dzisiejszego wyniku.

Odnośnik do komentarza

XD Faktycznie teraz zauważyłem że trzy posty pod rząd je.błem, na telefonie nawet nie patrzę

 

Ale nie moja wina że sobota z Premier League a nikt nie ogląda :dunno: Piłkarz Polak Grosicki przegrywa z Sunderlandem, w innych meczach też sporo goli. A zaraz jeszcze Everton - Słęzi :banderas:

Odnośnik do komentarza

Everton przegrał ze Swansea po golu Llorente, ale większą rozkminę miałem na temat Borjy Bastona, przecież on niezły byl w La Lidze, nie? A tutaj albo gra słabo, albo w ogóle nie gra. Jakoś tak sobie o nim przypomniałem, bo kosztował 16 baniek.

 

Już nie wspominając o innej gwieździe, tym razem Ligue 1, która miała podbić Premier League, czyli Sophianie Boufalu z Southampton. Ten to już chyba w ogóle się rozpłynął w powietrzu.

Odnośnik do komentarza

Sezon się trochę skończył, to co tu dużo mówić. Na początku sezonu mecz taki jak Arsenal-Man United wywoływałby emocje, ale teraz wydaje się niemal meczem o pietruszkę. Zwlaszcza od kiedy Mourinho przestał w ogóle udawać, że woli awansować do LM poprzez rozgrywki, w których wystarczy grać na remis, czyli Europa League. 

 

 

Oczywiście, sezon skończył się tylko na górze. Bo Swansea pokonując Everton zrobiła ładny zwrot akcji w sekcji utrzymania. W sumie przy kasie z praw TV, utrzymanie się w Premier League to chyba najbardziej znaczące trofeum w światowym futbolu. Arsenal bez LM tyle nie traci, co mniejszy klubik bez pierwszej ligi. 

 

No i tak, Hull przegrało. Z SUNDERLANDEM. Sunderland wygrał mecz. Jednak gorzkie przewidywania z momentu transferu Grosickiego zaczynają się sprawdzać. Jednak mimo dobrego początku Silvy... zespół właśnie przegrał u siebie z Sunderlandem. Fakt, że Pickford sporo wybronił. Ale mecz, zdaje się, wyglądał na raczej wyrównany i tak. Wyrównany mecz z Sunderlandem. U siebie. Tak się spada z ligi.

 

Oczywiście to nie koniec, bo przecież jeszcze 3 mecze, a rywale Swansea i Hull nie będą raczej się mordować na boisku! Za tydzień Swansea gra z Sunderlandem. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...