Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

"W Chelsea zawodnicy traktowali treningi profejsonalnie, zawsze byli punktualnie i nigdy się nie spóźniali.

W Manchesterze United zdarzało się to praktycznie codziennie.

Wśród zawodników, którzy regularnie przyjeżdżali na zajęcia spóźnieni byli Paul Pogba, Jadon Sancho i jeszcze kilku zawodników" - powiedział Matić w rozmowie z YU Planet. 

"Reszta z nas, która była punktualna, była zła z tego powodu i postanowiliśmy zadbać o dyscyplinę,

powołując specjalną radę, której ja przewodziłem.

Sporządziłem listę spóźniających się zawodników i wywiesiłem ją na ścianie w szatni.

Podczas jednego sezonu potrafiliśmy zebrać 75 tys. funtów z samych kar za spóźnianie się.

Planowaliśmy wydać te pieniądze na imprezę drużynową w Londynie, ale nie udało się ze względu na pandemię"

Edytowane przez krzysiek923
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1213

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1117

PO CICHU w zimny wtorkowy wieczór w Luton kolejny absurdalny mecz, co ci miszczowie Anglii odwalają ostatnio w tej rywalizacji, no emocje.

 

Ramsdale może jednak zostanie hehe. Kiwior na rzut oka cienko chyba.

 

 

No a dzisiaj Man City kontynuuje tour po kandydatach, bo gra na Aston Villi. Też łatwo nie jest. Te wyniki i poziom ekipy, w której jednym z najlepszych piłkarzy jest Matty Cash, też mnie ciągle zadziwia.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
10 minutes ago, ogqozo said:

. Te wyniki i poziom ekipy, w której jednym z najlepszych piłkarzy jest Matty Cash, też mnie ciągle zadziwia.

 

 

Matty Cash od miesiąca jest jednym z najgorszych zawodników Villi akurat. W obronie fatalnie, w ataku niewiele, w meczu z Tottenhamem powinien dziękować sędziemu, że nie dostał 2 żółtych przed 35 minutą. Zresztą trener widzi co jest grane, bo gra coraz mniej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Bartg napisał:

Nadal podziwiam ich pozycję w tabeli, co tydzień jakiś nowy randomowy stat wychodzi, że coś tam źle przegrali nie wygrali najwięcej od 30 lat xD

No bo są regularni w ogrywaniu dolnej części tabeli w pasjonujących wymęczonych nudnych meczach na farcie lub przebłysku kogoś z tych przepłaconych grajków 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Zwyrodnialec napisał:

Po Chelsea spodziewałem się znacznie więcej w tym sezonie. Nowy trener, nowe pomysły, krótszy terminarz bez europejskich pucharów, a  grają słabo. Także nie traktuje ich jako zagrożenia na dzisiaj.

No ale właśnie nie można jednoznacznie powiedzieć, że grają słabo, bo są mecze albo dłuższe momenty w meczach, gdzie grają bardzo dobrze, tylko później z niewiadomych powodów jakieś wylewy i regres, zmiana o 180, w kolejnym meczu lub połowie. No i kreują sytuacje, które później w znacznej części marnują, z nieszczęsnym Jacksonem na szpicy. Szkoda, że jeszcze tym meczu nie zagra Nkunku, chociaż w sumie w pierwszym meczu po powrocie też bym się cudów nie spodziewał. Oby grał Colwill a nie Kukureja. No i nie będzie Gallaghera, to może mecz skończy się 11 vs 11.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...