Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

Tottenham ewidentnie rozwaliły kontuzje i braki, z Wolves było ich sporo, teraz nadal brakuje Maddisona i Van der Vena i skuteczności. No zapas jest, bo Ange pokazał, że Tottenham MOŻE być zaje'bisty. Na razie ma z tej racji wielki kredyt zaufania. Przy Manchesterze jest takie pytanie, chyba każdy je ma: "okej, CO ten klub ma zrobić, żeby być znowu wielki?". Bo po odejściu Ferguson już i defensywnie i ofensywnie próbowali, trzymać piłkę i kontrować, młodość i doświadczenie, itd. 

 

Tak czy siak, Grek niczego nie musi w porównaniu do Man United mdr. Tottenham ma niemalże połowę budżetu MU. Nie jara mnie demonizowanie ich tak jak niektórych, ale też z drugiej strony, łaski bez że największy klub Anglii jest aż na szóstym miejscu i aż pięć ekip w lidze strzeliło mniej goli od nich mdr.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1213

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1117

No dobra, a ktoś mi wytłumaczy, o co tak naprawdę chodzi z Ramsdalem? To przez jakieś notoryczne krytyczne błędy? Nie wiem, wydawało mi się, że Raya przychodzi konkurować o miejsce w bramce, a nie z miejsca wygryźć Anglika i posadzić go na ławce. Jakieś racjonalne argumenty poza tym, że Raya jest Hiszpanem i Arteta jest Hiszpanem?

Odnośnik do komentarza
Just now, krzysiek923 said:

No dobra, a ktoś mi wytłumaczy, o co tak naprawdę chodzi z Ramsdalem? To przez jakieś notoryczne krytyczne błędy? Nie wiem, wydawało mi się, że Raya przychodzi konkurować o miejsce w bramce, a nie z miejsca wygryźć Anglika i posadzić go na ławce. Jakieś racjonalne argumenty poza tym, że Raya jest Hiszpanem i Arteta jest Hiszpanem?

 

Raya gra dobrze nogami, Ramsdale niekoniecznie. Takie czasy, że bramkarz może srednio bronić, ale musi dobrze podawać :dunno:

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Bartg napisał:

 

Raya gra dobrze nogami, Ramsdale niekoniecznie. Takie czasy, że bramkarz może srednio bronić, ale musi dobrze podawać :dunno:

Onana przyszedł, bo gra dobrze nogami, ale jak się okazało, że średnio mu idzie bronienie, to podobno United już wzięło na celownik Maignana, wbrew oficjalnej "wierze" ten Haga w niego, no nie ma reguły. :gayos:

 

Zresztą, Raya w kwestii bronienia też się ostatnio nie popisał, więc tak jakby wychodzi na zero bilans.

 

Ile goli Arsenal stracił po złych podaniach Ramsdale'a w poprzednim sezonie? No chyba, że chodzi o atut w ataku, wykop typu "laga na Robercika".

Edytowane przez krzysiek923
Odnośnik do komentarza

Onana wpuścił 18 goli, obronił 56 strzałów. Chyba najlepszy taki stosunek w lidze w tym sezonie. Wtopy w Lidze Mistrzów i ogólna beka z United mogą trochę wpływać na jego wizerunek. A z drugiej strony niejeden mecz Man United wygrało przy jego obronach 1-0 gdy rywal miał masę okazji, albo i 3-0 jak z Evertonem hehe.

Odnośnik do komentarza

Raya gra głównie ze względu na większe możliwości rozgrywania piłki od tyłu, a że nie jest w formie to i babole wali. 

 

Dyskusja w tym temacie jest cały czas gorąca, a dodatkowo media nakręcają temat, bo Rams jest angolem. 

 

Mnie osobiście wybór Hiszpana na jedynkę nadal nie przekonuje, ale ufam Artecie. 

 

Ogólnie to ostatnio mało się mówi o Havertzie, a to chyba dobrze :leo: Widać, że chłopak łapie coraz większy luz, pojawiła się większa pewność siebie i są też efekty liczbowe. Czuję że powoli odpala...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...