Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1217

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1119

No i jak tu się dziwić tempie zwalniania Abramowicza, skoro ludzie już po dwóch meczach oceniają pracę Beniteza?

 

 

Nie zrozumcie mnie źle, ja też uważam, że kiepsko to wygląda, ale to nie tak, że poprzednie wyniki były rewelacyjne. Od czasu meczu z United, który wiemy jaki był, było tylko zwycięstwo z Szachtarem, bardzo szczęśliwe. Poza tym remisy ze Swansea i Liverpoolem, porażki z WBA i Juve.

 

 

Fakt, że na razie nie widać pomysłu Beniteza poza jeszcze większym asekurantyzmem. Ale inni tak wygrywają w Premier League, więc może to jakoś wyjdzie. Natomiast Mata jako joker z ławki to dla mnie dziwne do zrozumienia. Myślałem przed tym sezonem, że może i za wcześnie było na pozbycie się Drogby, zostawiając klub z jednym napastnikiem (Sturridge'em), ale przynajmniej jest jakiś trzon na wiele lat, czyli Hazard i Mata. Jednak Mata nie gra kosztem Bertranda i generalnie skrzydła jakby bardziej defensywnie ustawione, co jeszcze bardziej przesuwa ciężar strzelania na Torresa. No, na Torresa. Innymi słowy, ta jedna rzecz, za którą każdy od lat obśmiewa Chelsea, jest przez kolejnego trenera na dobry początek jeszcze wzmocniona.

 

Tak że wygląda to trochę kiepsko, ale bardzo absurdalnie. Ale przecież Benitez, zatrudniony oficjalnie jako "interim coach", na pewno słyszy te gwizdy i wie, że właściciele oraz kibice oczekują zmian. Do styczniowego okienka i kolejnej inwazji na Falcao/Cavaniego/inne sprawdzone gwiazdy jeszcze trochę meczów mu zostało, chyba zdaje sobie sprawę, że nie może po prostu przeczekać.

Odnośnik do komentarza

W zasadzie dzisiaj dobry mecz Torresa. W sumie wszyscy Hiszpanie w Chelsea dzisiaj grali nieźle. Szkoda, że Chelsea jako drużyna nie stoi na poziomie West Hamu. Bardzo kiepski pokaz dzisiaj i pytanie, czy to, co wydawało się nieuniknione - że Chelsea z taką kasą na pewno wejdzie na stałe do czołówki Europy - nie jest w stanie cofania, zamiast postępu.

 

Benitez ma dość kwaśną minę - wygląda na to, że nie tylko kibice, ale i piłkarze w niego nie wierzą. Przetrwa do 2013 roku czy nie?

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...