Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1217

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1119

Szkoda porażki, bo chyba każdy się zgodzi, że to City było lepszym, grającym ładniejsza piłkę zespołem (szczególnie w drugiej połowie). Nie potrafię zrozumieć, dlaczego Ballotelli grał od początku. Widać było też, że Nasri nie miał swojego dnia i powinien został być zmieniony. Dzeko wszedł o 10-20 min za późno, bo dawał rade. No nic, długa passa bez porażki na Etihad została przerwana i do zobaczenia 6 kwietnia po czerwonej stronie Manchesteru.

Odnośnik do komentarza

Szkoda porażki, bo chyba każdy się zgodzi, że to City było lepszym, grającym ładniejsza piłkę zespołem (szczególnie w drugiej połowie).

 

Tak, grali lepiej i dzięki sędziemu mieli gola na 2-1, zamiast 3-0. :good:

 

 

Ferdinand nieźle monetą oberwał.

 

>>>><<<<

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

Kontuzje rujnują mi fantasy :(.

 

Vertonghen strzela w poprzeczkę, Islandczyk po jego podaniu strzela w poprzeczkę, w ostatniej sekundzie meczu traci czyste konto, no pieprzę takie granie.

 

 

 

 

Kurde wszyscy wiedzą, że Tottenham jest dobry z Dembele i koszmarny bez Dembele. AVB więc co robi? Zdejmuje Dembele. Ma za swoje. Ja też, za wierzenie w rozsądek AVB.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Kontuzje rujnują mi fantasy :(.

 

Vertonghen strzela w poprzeczkę, Islandczyk po jego podaniu strzela w poprzeczkę, w ostatniej sekundzie meczu traci czyste konto, no pieprzę takie granie.

 

 

 

 

Kurde wszyscy wiedzą, że Tottenham jest dobry z Dembele i koszmarny bez Dembele. AVB więc co robi? Zdejmuje Dembele. Ma za swoje. Ja też, za wierzenie w rozsądek AVB.

 

Mi nikt nie powiedział że Sagna jednak zagra i go ukryłem głęboko w rezerwach . Do tego dałem też na ławę Rafaela a ten sobie dwie asysty pyknął . Oby Ba nie zagrał jutro to mi wskoczy do składu :)

 

Obejrzałem drugą połowę Evertonu . Dali czadu !!!

Edytowane przez malin1976
Odnośnik do komentarza

Zaiste, League Two to czwarta liga, uwielbiam nazewnictwo tego typu.

 

Mecz niezły. W drugiej połowie Arsenal miał nawet przewagę, no ale uroczo było zobaczyć, jak to bogata ekipa potężnej Premier League gra w zasadzie na tym samym poziomie co czwarta liga. W zasadzie żadna sytuacja nie była wystarczająco łatwa, żeby ją wykorzystać. Seria rzutów karnych z 50% skutecznością to trafne zakończenie całego meczu, równie ekscytujące i zabawne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...