Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

CO !? Ze ja mam zly TV ?!? A w ryj ? :D

Nie no zartuje ale moim zdaniem gdy uzywalem VGA obraz wydawal sie czystszy na Componencie wydaje mi sie taki rozmazany :/, litery sa mniej czytelne niz na VGA. No ale nie mialem obu obrazow obok siebie ostatnio VGA widzialem w listopadzie zeszlego roku teraz z nowa konsola uzywam Componentu i mam zamiar zamowic VGA nawet z tego wzgledu ze bede mogl podlaczyc pod lapciaka i bede mogl grac w lozku :P

Odnośnik do komentarza
Robilem tak raptem 3 dni temu i dziala bez problemu, moze niech inny adres sprobuje - jakis komunikat dostaje po wpisaniu kodu na punkty ?

 

Założył jeszcze jedno konto na inny adres i już wszystko gra . Dzięki za pomoc.

 

Kolejne pytanko: jak jest z grami ze Stanów , wszystkie są region free , czy tylko wybrańce? jak to sprawdzić na pudełku? może jest jakaś lista takich gierek?

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie . Mialem kiedys Live , juz nie mam - ban . Po dlugim czasie wsadzilem do czytnika gre Forza 2 i jest problem , nie chce sie odpalic . Wyskakuje mi info zebym zrobil aktualizacje profilu " Plik z zapisanym profilem wymaga najnowszej aktualizacji.Zaloguj sie do xLive i po pobraniu aktu.uruchom gre ponownie" Niby jak mam to zrobic ? Aktu dasha zrobilem z pena , a to da rade jakos zrobic !? Czyzbym juz sobie nie pogral w Forze 2 ....

Odnośnik do komentarza
A miales jakies auta czy cos pobrane z neta? Bo wydaje mi sie ze cos jest na hdd i gra chce zupdejtowac sie by ta zawartosc byla dostepna w grze

 

 

No jak mialem live to robila gra update , i czaje baze o co chodzi , ale interesuje mnie sposob zeby to jakas ominac ( moge sie wylogowac , ale wtedy nie bede mial pkt za granie na swoim koncie ) nie wiem czy cos usunac czy cos wylaczyc ?!

Odnośnik do komentarza

Juz nie , bo mam bana :P

 

Pamiec - gry Forza i mam tak :

 

Duchy

grupy motywow graficznych

lokalne dane tablicy wynikow

luck85

zdjecia

 

Ktore usunac zeby mial savy , bo troche w to pogralem ;p Nie mam zamiaru od nowa jechac tylko dojechac od konca ...

 

EDIT

 

Chyba te luck85 musze usunac - tam sa zawarte dane o moim koncie itp Nie ma osobnego pliku na dane z netu czy aktualizacje . Ale czy jak to usune to bede mial 0 % i wszystko na zero ?!

Edytowane przez luck1985
Odnośnik do komentarza
No wiem, ale mi chodzi o to jakie tytuly obsluguja pelne hd ? Sa w ogole takie ? No i jak mam tv full hd, to lepiej grac na 720p czy 1080p

Moim zdaniem na 720p jest troche lepiej w takim np. GTA IV...

Co trochę lepiej? Że mniej klatkuje tak? Jeśli o to ci chodziło to się mylisz.

 

Są gry, które DZIAŁAJĄ (wszystkie tytuły OBSŁUGUJĄ 1080p) w pełnym HD tj. Virtua Tennis czy coś w tym stylu. Rozumiesz jakie gry są natywnie w 1080p? Wszystkie wypasy graficzne to góra 720p, a czasami poniżej (np. 640p). Jak ustawisz w konsoli 1080p to nie stracisz jakości grafiki ani płynności rozgrywki (płynność będzie taka sama jak po ustawieniu 720p) tylko sprzęt przeskaluje do 1080p.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...