Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

No pewnie tak. Jak znam życie, to 1mb Neo ;)

Nie wiem gdzie dać to pytanie, ale... byłem u kumpla, namówiłem go na wpisanie kodu na golda dołączonego do GTA. Włączyliśmy multi, daliśmy TDM. Rozjechaliśmy pierwszego lepszego typa i wyskoczył nam aczik. Się trochę zdziwiliśmy, ale zapomnieliśmy sprawdzić jaki to. Pamiętam, że kończył się na 'Lie' i dawał 10GS. Jak się ten aczik nazywał i jakie miał wytyczne, nurtuje mnie to trochę...

Let Sleeping Rockstars Lie

Kill a Rockstar developer in a ranked multiplayer match.

 

koles zabil kolesia ktory zabil innego kolesia a ten innego ktory zabil kolesia z R*

Odnośnik do komentarza
No pewnie tak. Jak znam życie, to 1mb Neo ;)

Nie wiem gdzie dać to pytanie, ale... byłem u kumpla, namówiłem go na wpisanie kodu na golda dołączonego do GTA. Włączyliśmy multi, daliśmy TDM. Rozjechaliśmy pierwszego lepszego typa i wyskoczył nam aczik. Się trochę zdziwiliśmy, ale zapomnieliśmy sprawdzić jaki to. Pamiętam, że kończył się na 'Lie' i dawał 10GS. Jak się ten aczik nazywał i jakie miał wytyczne, nurtuje mnie to trochę...

Let Sleeping Rockstars Lie

Kill a Rockstar developer in a ranked multiplayer match.

 

koles zabil kolesia ktory zabil innego kolesia a ten innego ktory zabil kolesia z R*

 

:o Dzięki.

Odnośnik do komentarza

Przymierzam się do kupna X360 (po raz drugi - sprzedałem ponad rok temu :)) i w związku z tym mam prośbę - mógłby ktoś wytłumaczyć co sobie MS wykombinował z tymi blokadami regionalnymi? Z tego co dotychczas przeczytałem to tylko blokada regionalna na dema, a o tym i tak mało wiem... Są jeszcze jakieś poważne haczyki w tej "polityce" ?

Odnośnik do komentarza
ja kupilem play`n`charge i nie narzekam, gram bezprzewodowo, jak sie rozladuje przez kilka godzinek gram na kabelku i nie przejmuje sie ladowarka, bateriami itp

a sony faktycznie rozwiazalo to lepiej

 

Play'n'charge stanowczo odradzam .

Po roku intensywnego grania akumulator padł, tzn. działa tylko podłączony do USB (jak przewodowy)

Akumulator padał stopniowo , jak kupiłem to wszystko cacy , działał po dwa tygodnie , po pół roku już tylko tydzień , potem stopniowo z każdym miesiącem coraz mniej. Aż doszło do momentu gdzie musiałem ładować co drugi dzień (strasznie frustrujące) i wkońcu kaput.

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza
Nie można w taki sposób grać w multi.

Cross platform multiplayer jest supportowany przez niektóre gry takie jak na przykład Lost Planet Colonies, Shadowrun, Universe at War...

 

Nie spotkałem się z czymś takim , więc byłem przekonany , że nie można.

Poszperałem w necie i też znalazłem tylko te tytuły , więcej na dzień dzisiejszy więcej ich raczej nie ma.

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza
Current list of PC games with achievements (July 17, 2008)

Click on each game to see the achievement list.

The number in parentheses is the recommended "Windows Experience Index" to play, followed by the required WEI; click on that to see the recommended system requirements to play.

 

Current:

+Gears of War* (5.0 / 3.7)

+Halo 2 (5.0 / 3.0) [Vista only]

+Hour of Victory* (?.?)

+Juiced 2: Hot Import Nights* (?.?) [Warning: Ach's VERY glitchy]

+Kane & Lynch: Dead Men* (?.?)

+Lost Planet: Colonies(?.?)

+Shadowrun (5.0 / 4.0) [Vista only]

+The Club* (5.0 / 3.0)

+Universe at War: Earth Assault (5.0 / 3.0)

+Viva Pinata* (3.5 / 2.8)

 

Future:

Rise of the Argonauts (confirmed on 4-18-08, no release date)

Fallout 3 (10/07/2008)

+FlatOut: Ultimate Carnage (TBA 2008)

Warhammer 40,000: Dawn of War II (confirmed on 07-21)

Battlestations: Pacific (confirmed on 07-21)

 

 

http://www.xbox360achievements.org/forum/s...ead.php?t=31059

 

 

Lista jest uaktualniana, podobno Crysis Warhead ma miec osiagniecia ;)

 

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Games..._Windows_titles

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...