Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

czy jak kupie ARCADE i tam jest kabel do podłączenia konsoli do tv to czy moge kupić jakąś przejsciówke zeby na euro wejscie działało? Czy to sa takie zwykłe czincze jak np. w ps2 i taka zwykła przejsciowka jak w ps2 dodawana wystarczy? jezeli inna to napiszcie prosze jaka :) Odpowie mi ktoś? a jakiej firmy jest zły napęd w konsoli a jaki najlepszy?

Odnośnik do komentarza
Czy regeneracja płyt dvd w specjalistycznym sklepie(urządzeniu) daje nadzieje ze gra będzie działać? Mam Ninja gaiden II całkiem zjechane dookoła i się tnie na filmikach(nie idzie dalej),mój kumpel zmieniał pozycje konsoli z pionowej na poziomą,gra była nówka zero rys a teraz lipa.

 

miałem taka sama sytuacje. wysłałem płytke do renegeracji teraz śmiga aż miło.

 

Potwierdzam, też wysłałem to regeneracji i działa bardzo dobrze.

Dzieki Panowie dajecie mi jakas nadzieje,stracic nowa gre to kwas a nie chce przyjaciela obciążać kosztami za nowa gre %-)

 

Fisiu mi chodzi o zjechana plytke dvd nie zadne cache.

Pzdr Poscok

 

Powinno pomóc, nie wiem jak masz bardzo zjechaną, ale mogę Ci pokazać jak ja miałem. Zajrzyj do tematu 'mój Xbox rysuje płyty' czy coś takiego. Tam dawałem fote.

 

Odnośnik do komentarza
czy jak kupie ARCADE i tam jest kabel do podłączenia konsoli do tv to czy moge kupić jakąś przejsciówke zeby na euro wejscie działało? Czy to sa takie zwykłe czincze jak np. w ps2 i taka zwykła przejsciowka jak w ps2 dodawana wystarczy? jezeli inna to napiszcie prosze jaka :) Odpowie mi ktoś? a jakiej firmy jest zły napęd w konsoli a jaki najlepszy?

W arcade masz czincze +przejściówka na euro działa na tych starych tv sam sie balem ale wszystko łokej.

Edytowane przez Poscok
Odnośnik do komentarza

A ja mam takie pytanie.

Mam dwa pady do Xa, jeden był z konsolą, jeden dokupiłem osobno, tyle że ten drugi był bez gwarancji.

Czy gdyby mi się zepsuł (chociaż to pewnie mało realne, bo z Xa1 mam już 4lata i nadal działa dobrze) to czy MS wymienił by mi na nowego, ale tego bez gwarancji?

 

Skąd by wiedzieli który był w zestawie?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
allegro ;). Swoją drogą mam do sprzedania Guitar Hero Aerosmith + gitara. Info na PW.

 

Już odpisałem, jeszcze nie mam Xboxa, ale dzięki za ofertę, dosyć tanio. :)

 

Albo w angielskich sklepach internetowych w przeliczeniu z funtow na zlotowki wychodzi to calkiem niezle.

 

No, ostatnio była promocja na amazonie za 45 funciaków. Teraz znów jest po 64.

Odnośnik do komentarza

To wychodzi cos kolo 270 zl, wiec i tak tanio. Sam na moj egzemplarz zaplacilem duzo wiecej. Jesli jeszcze nie masz Xboxa to moze poczekasz na GH:WT. Widzialem ostatnio Pack z gitara za 70 funtow, wiec nie tak zle, a i gitara bedzie miala ten caly dotykowy panel.

 

Ktos wczesniej pisal o wymienianiu padow, czy MS wymienia tez gitary?

Odnośnik do komentarza
To wychodzi cos kolo 270 zl, wiec i tak tanio. Sam na moj egzemplarz zaplacilem duzo wiecej. Jesli jeszcze nie masz Xboxa to moze poczekasz na GH:WT. Widzialem ostatnio Pack z gitara za 70 funtow, wiec nie tak zle, a i gitara bedzie miala ten caly dotykowy panel.

 

Czy ja wiem czy tak tanio... Jak dojdzie przesyłka to już 300 zł... A wtedy było po 180 zł... No ale po co miałem brać, skoro nie mam Xboxa. Szkoda, że WT wychodzi w grudniu.

Nawet nie wiem czy kupię, ale grałem u kolegi. Ta gra to miód ^_^

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...