Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zamówiłem sobie w poniedziałek x360 60 GB w sklepie PSX Extreme. Przelew wysłałem natomiast we wtorek rano. Na stronie sklepu pisze: Dostępność: w magazynie - wysyłka 24 godz, jednak w historii zamówień pisze tylko: 01/09/2008 Zamówienie przyjęte, ale o wysyłce nie pisze nic. Czyli sprzęt nie został jeszcze nawet wysłany?!:| Zamawiał ktoś z was konsole w sklepie PE? I jeśli tak to jak długo czekaliście na przesyłke? Chciałem mieć konsole już na ten weekend, ale chyba nic z tego nie wyjdzie...

 

Wczoraj zamowilem telefonicznie w sklepie pe X360 60 gb i ich nie maja, wszystkie egzemplarze sprzedane. Na poczatku nastepnego tygodnia wysylka (poniedzialek, wtorek), wiec masz jeszcze z 6-7 dni czekania.

 

Dowiedziałem się że mają x360 60 Gb (tylko że zarezerwowane), a nie wysłali mi go dlatego że widocznie pominęli przelew:| Miała być wysyłka w 24 h, a będzie to "tylko" tydzień. Zdecydowałem się zamówić konsole w sklepie PE, gdyż chciałem szybko dostać towar, i do tego w dobrej cenie, ale niestety się rozczarowałem. Gdybym zamówił konsole np. na allegro to zapewne była by on już u mnie. Może napisze im żeby mi dali jakiś prezent w ramach przeprosin za tak długie czekanie?:D

Edytowane przez PawciosS
Odnośnik do komentarza
Nie (pewny nie jestem ,zeby nie bylo),laczysz sie z tymi ,ktorzy graja :P Jedyne, gdzie takie cos masz to AoT gdzie masz podzial na EU itp

 

 

i w mercenaries 2

Ogólnie to we wszystkich grach w których achievementy z wersji w innym regionie naliczane są jako osobna gra tak jest :)

Odnośnik do komentarza
proste pytanie-czy kabel AV z X360 bedzie pasowal do Xa i vice versa(chodzi mi o to gniazdo obslugujace ten kabel jest w obydwu konsolach takie samo i czy jest np mozliwe uzycie kabla component z X360 w pierwszym Xie). Nie mam 360,wiec pytam. Dzieki za odp.

 

nie

 

kolega wyzej mie ubiegł z odpowiedzia wiec prosze skasowac mojego posta

Edytowane przez <RILES>
Odnośnik do komentarza
Ta , w ramach przeprosin to możesz co najwyżej dostać prezent w postaci drugiego tygodnia czekania :E

 

Hehe i tu się mylisz:D "Konsola wraz z paroma gratisami zostanie wysłana jutro" :)

 

Aha. Jakby co to ja im nic nie pisałem o żadnych gratisach w ramach przeprosin, sami o tym pomyśleli:P Pokazuje to tylko profesjonalizm sklepu:)

Edytowane przez PawciosS
Odnośnik do komentarza
Ta , w ramach przeprosin to możesz co najwyżej dostać prezent w postaci drugiego tygodnia czekania :E

 

Hehe i tu się mylisz:D "Konsola wraz z paroma gratisami zostanie wysłana jutro" :)

 

Aha. Jakby co to ja im nic nie pisałem o żadnych gratisach w ramach przeprosin, sami o tym pomyśleli:P Pokazuje to tylko profesjonalizm sklepu:)

Jak konsolka dojdzie, to napisz co Ci za gratisy dodali :D

Odnośnik do komentarza

Jazda na maksa jest w pazdzierniku i listopadzie... gry must have IMO

 

Fracture

Fallout 3

Tom Clancy's Endwar

Dead Space

Fable II

Guitar Hero World Tour

Far Cry 2

Gears of War 2

Call of Duty World at War

Mirror's Edge

Prince of Persia

Tomb Raider Underworld

Banjo Kazooie: Nuts and Bolts

 

ok $900

 

da sie to jeszcze przelknac... ale jak znalezc czas (!sic) a takiego GoW 2 nie da sie odpuscic, tak samo Fallouta, Fable II, Mirrors Edge, EndWar, PoP

 

jeszcze brak reszty daloby sie jakos strawic... idzie sie poplakac ;)

Odnośnik do komentarza

Ha dokładnie, męczy mnie już to od paru tygodni, SKĄD PIENIĄDZE I CZAS NA TE WSZYSTKIE HITY. Plus jeszcze do tej listy dorzuciłbym parę gier. W sumie wrzesień już powoli się rozkręca Mercenaries 2, SW:TFU, Pure, ale październik i listopad :wacko: . Robię listy, staram się nakreślić, najważniejsze gry, w które chcę zagrać w premierę, mniej ważne na później, ale i tak nic mi z tego nie wychodzi. Bo nie wyobrażam sobie pograć, zagrać w tydzien w takie gry jak GoW 2, Fallout 3, Fable 2, PoP czy Pes 2009, dodatki do GTA IV..... Zobaczymy co to będzie, a jeszcze w planach mam w końcu zakup PS3 z MGS4...........

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

No z ciekawszych gierek to będzie jeszcze:

 

Brothers in Arms: HH

Silent Hill Homecoming

PES2009 , FIFA2009

Midnight Club: Los Angeles

Sacred 2: Fallen Angel

PURE

 

+ te co podał Zeratul

daje nieziemski wybór .

 

Jedno jest pewne , każdy znajdzie coś dla siebie , a producenci będą długo liczyli zielone und ojro.

Mam nadzieje , że przy tak dużej konkurencji ceny będą szybko spadać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...