Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Ściągnąłem sobie wcześniej nowy dodatek do Burnout Paradise. Gdy włączyłem gre jakieś 2 h temu wszystko było ok, jednak musiałem gdzieś iść i wyłączyłem gre oraz konsole. Przed chwilą ją włączam, wkładam płytke BP, i w trakcie ładowanie pokazuje się komunikat: "The downloadable content appears to be damaged and cannot be used" :| Co niby mogło się zepsuć i w jaki sposób? Mam ściągać dodatki na nowo?:(

Odnośnik do komentarza

Niektóre serwisy robią w konia M$ i ponoć konsolę da się przerobić nie uszkadzając plomby, chyba chodzi o to, że odklejają delikatnie naklejkę a później ją z powrotem przyklejają i nic nie widać. Dla mnie jest to dziwne, bo poza naklejką powinna znajdować się na śrubie jakaś plastelina z wybitym znaczkiem (nie wiem jak fachowo się to nazywa), widziałem to m.in. na telewizorach i dziwię się bardzo, że nie ma tego na X0.

Odnośnik do komentarza
Czy nowy dash zmieni coś w temacie flashowania napędów i grania na piratach ?
Flashowanie napędów to rzecz osobna - nie do sflashowania jest napęd LiteOn. Rozumiem, że mówiąc "nowy dash" masz na myśli jesienny update? Jeżeli tak to prawdopodobnie konsole z sflashowanym napędem będą banowane na Live, co nie oznacza, że nie będziesz mógł sobie pograć na piratach w domu, jedynie zostaniesz pozbawiony możliwości korzystania z połaczenia internetowego na Xie, więc żegnaj patche, mp, arcade itd. Nie znam się dobrze na tych sprawach, więc jeśli coś się mylę to bardzo proszę mnie poprawić. ^^
Odnośnik do komentarza

Sprzedawałem PSP i DS'a, by kupić ich nowsze wersje, ale mając w ręku pieniądze na upragnioną konsolę nowej generacji... stwierdzam, ŻE CHCE GTA IV i inne za(pipi)iste hiciory, na które się ślinię to już :P.

 

PS3 nie chce, bo potencjał ma, ale nie ma w co grać i jest droższe. Może ma neta za darmo, ale raczej na 80 % biorę klocka.

I zadam podstawowe, jedno pytanie:

 

WARTO?

 

Przekonajcie mnie, czemu X a nie PS3, czemu akurat on. Jak to z awaryjnością, serwisem... I widziałem wydaje mi się ciekawą ofertę w sklepie PE X'a: Mianowicie Premium + GTA IV + headset + kable + 60 GB za 969 zł chyba. Dobra cena to? Jaki model brać itp. Jak się gra na SD? Mam co prawda HD, ale może się zdarzyć, że SD będzie dostepne jedynie. Da się podłączyć klocka do zwykłego monitora LCD (Philps 6-letni)? Jestem zielony i chce wiedzieć wszystko co się da, mam dość grafy rodem z PS2, CHCE NEXT GENA i GIER POKROJU BURNOUTA, ŚLICZNEJ NEXT GENOWEJ GRAFIKI :twisted::twisted::twisted:!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...