Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też miałem podobną sytuacje. Odłączyłem wszystkie przewody i xboxa w celu przeczyszczenia. Wyczyściłem wszystko sprężonym powietrzem. Podłączyłem wszystko odpalam i tu RROD. Przestraszyłem się wyłączyłem jak najprędzej po czym docisnąłem zasilacz i było już wszystko gites. Dodam ,że mam falcona z kwietnia tego roku.

Odnośnik do komentarza

Może to głupie, ale nie wiem. Otóż minęło już jakieś 25-30h grania na bateryjkach dodanych xboxa (chodzi o pada). Moje pierwsze pytanie to jak sprawdzić poziom naładowania, czy konsola to jakoś oznajmia, że czas na wymianę? I czy to normalne, że w czasie gry świrują mi swiatełka (w kółko) wokół guide buttona i na konsoli zmienia się położenie pada, raz lewy górny, raz prawy górny, co nie zmienia nic w grze. Dodam, że wszystkie lampki świecą się na zielono i w instrukcji, dział pad besprzewodowy nic o tym nie ma.

Odnośnik do komentarza
Czy w Media Markt, albo Tesco czy tym podobnych sklepach można dostać zasilacz do Xbox'a 360 ?

nie mozna

zasilacz do Xboxa nie jest towarem wystepujacym osobno a w MM czy w tesco nikt nie bedzie rozbieral konsol na czynniki pierwsze i sprzedawal odzielne poszczegolnych

takie cuda to tylko w malych skepikach

 

inne wyjscie to zakup podrobek chinskich ale to sprowadzja juz tylko typowe sklepy konsolowe lubujace sie w sprowadzaniu chinszczyzny...

Odnośnik do komentarza
Czy w Media Markt, albo Tesco czy tym podobnych sklepach można dostać zasilacz do Xbox'a 360 ?

nie mozna

zasilacz do Xboxa nie jest towarem wystepujacym osobno a w MM czy w tesco nikt nie bedzie rozbieral konsol na czynniki pierwsze i sprzedawal odzielne poszczegolnych

takie cuda to tylko w malych skepikach

 

inne wyjscie to zakup podrobek chinskich ale to sprowadzja juz tylko typowe sklepy konsolowe lubujace sie w sprowadzaniu chinszczyzny...

 

Dzięki za odpowiedz, akurat po serwisowaniu mojej konsoli, za długo nie pograłem i okazało się, że to zasilacz, za pierwszym razem nie dołączyłem zasilacza ... no i muszę kupić nówkę, a z tego co oglądałem na Allegro to ceny od 85 zł wzwyż, czy ten zasilacz będzie dobry - http://www.allegro.pl/item438678747_orygin...let_okazja.html czy to jest jakaś podróbka ? u Ciebie w sklepie widzę cenę 150 zł

Edytowane przez Jared
Odnośnik do komentarza

Jared: ciezko cokolwiek stwierdzic co to w gole za zasilacz bo opis jest zagmatwany, ale sama cena wskazuje ze podrobka chinska

po pierwsze pisze ze w idelanym stanie, po co to pisze, czyzby ktos tego uzywal? czyli uzywka

gwarnacja 30dni tez podejrzana, przeciez powinno byc minimum rok

drugie, pisze ze delta pozniej ze oryginal a na koncu microsoft i model

model na tabliczce znamionowej oryginalnego microsoftu jest inny, zaczyna sie od HP-AW...

i nie ma zadnych napisow ze to jest detla, jest po prostu MICROSOFT

 

jak chce sie tanio to lepiej poszukac uzywki od kogos kto sprzedaje z konsoli oryginalny, bedzie pewniej...

Odnośnik do komentarza

http://www.sklep.psxextreme.pl/product_inf...roducts_id=3981

 

Bardzo się ślinię na tą ofertę. Powiedzcie mi, czy to jest najnowsza technologia, zasilacz i napęd? Nie chciałbym kupić starej wersji co mi się za miesiąc rozwali. Po prostu - czy warto?

Odnośnik do komentarza
Ta konsola jest poj/ebana, przez 2 dni odpalalem po 10 razy pod rzad i caly czas byl rod a dzis rano wlaczylem, gralem ponad 5h i caly czas sprawnie chodzila

I teraz nie wiem czy mam kupowac nowa...

 

Jak przerabiałeś to pozostaje Ci grać do momentu jak już konsola na stałe pokaże wiadomo co, a później to już serwis :P a tak to przecież masz 3 lata gwarancji.

 

Dzięki Juchy za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
model na tabliczce znamionowej oryginalnego microsoftu jest inny, zaczyna sie od HP-AW...

 

Kurcze, teraz sprawdzam te zasilacze i na żadnym nie ma tego skrótu o którym piszesz HP-AW, np. tutaj gościu oryginał sprzedaje i jakoś tego nie widzę - http://www.allegro.pl/item445834113_orygin...x_360_203w.html to samo tutaj http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...5f9279b753.html

 

Troszkę boje się kupić taki używany zasilacz, bo wiadomo, jak ktoś sprzedaje to pewnie ze względu na to, że jego konsola zaliczyła rrod'a i już w ogole jej nie chce naprawiać, a może też nie padła sama konsola, ale także zasilacz ... Ja właśnie tak miałem, konsola rrod, a później jak dołączyłem za drugim razem swój zasilacz to się okazało, że to zasilacz, gościu w serwisie pisał mi, że mój zasilacz niedomagał, jak podłączył swój, konsola działała, ale oczywiście rrod już był naprawiony. Dowiem się czy to prawda, jak będę miał sprawny zasilacz, a teraz nie mogę sobie pozwolić na kupno oryginała za 150zł.

Odnośnik do komentarza
Jeśli masz przerobioną to jesteś w czarnej pupie, jeśli nie to odeślij do serwisu.

 

Miałem znajomych co im konsola padła, mieli przerobioną, oddawali na gwarancję i nie było żadnych problemów z naprawą. Już mówiłem, konsola może być przerobiona, nowa (czyli nie posiadająca bana i nie odnotowana do bana) z nie naruszoną plombą i serwisy gwarancyjne nie robią problemu.

Odnośnik do komentarza
Kurcze, teraz sprawdzam te zasilacze i na żadnym nie ma tego skrótu o którym piszesz HP-AW...

 

rzeczywiscie, sprawdzilem swoj stary zasilacz z konsoli premierowej, model dpsn...

z tego wynika ze stare zasilacze to dpsn

a nowe to HP-AW...

wiec dpsn tez mozesz wciagac, tylko miec na uwadze ze to uzywki zapewne beda i najlepiej jakby to byly uzywki bo bez podejrzen ze to podrobka...

 

PS.

przy zakupie sprawdzaj jak chodzi zasilacz, tzn wiatrak w nim bo jak nazbieralo sie kurzu to potrafi niezle halasowac...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...