Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz Juchy, ja na swoim kablu VGA za 30zł wyświetlić poprawnie nie mogę 1920-1080 (Monitor obsługuje 2560-1600 a i 1920-1080 z peceta odpalam bez problemów.). Więc Bestia chyba jednak ma rację.

nie ma racji

macie denna chinszczyzne o dennej jakosci, ale to wina tego kabla ze jest denny a nie tego ze tylko oryginal moze wyswietlac 1080p

na serwisie mam tez jakis szmelc ale firmowy (hama) nie ma zadnego problemu z 1920x1080 na monitorze... wiec to samo bedzie z bigben, snakebyte itp.

to kwestia jakosci kabla a nie firmy...

 

dwuwarstwowe

dwustronne tez

No ja nie mam Hamy. Mój kabelek to dzieło firmy Eaxus ;)

 

Gooralesko: napisz co mailes na mysli piszac ze nie da sie uzyskac poprawnego obrazu, jest w gole jakis, jak tak to jaki?

Jest tak rozciągnięty w poziomie, że z OSD monitora nie jestem wstanie go zwęzić by obraz nie był ucinany. W pionie uzyskuję odpowienią wysokość dla 16-9 ale nie w poziomie.

 

i stanie sie jasnosc czy problem jest ogolny czy tylko z CRT

Jak CRT odpala mi 2560-1600 przez obydwa wejścia VGA to znaczy, że to wina kabla VGA do Xklocka a nie monitora. Nie ma znaczenia czy LCD czy CRT ważne byś miał pewność, że minimum 1920-1200 (LCD) lub 1920-1440 (CRT) obsługują.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Najgorsze jest calakowanie.... Kupiłem SW:TFU odpakowałem, sprawdziłem, mam na grę cholerne ciśnienie, ale zacznę ją dopiero, dopóki nie skończę Merców 2. (pipi)e achivy, za czasów PS2 czy szaraczka nie miałem takich problemów...ale achivy wciągnęły mnie na maksa. Choć nie robi mnie wyciąganie punktów z crapów...czyli jeszcze do końca nie jest źle ze mną. ;)

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza
Słuchajcie moi mili, jak ściągnę Xboxa 360 z UK, jakie mogę mieć problemy? Gwarancja, blokada regionalna, obraz w TV, Xbox Live? Czy może będzie identycznie, jakbym kupił w Polsce :D?

Bedzie identycznie jakbys zakupil w Polsce ;) ( wersja z dyskiem 60GB, nie wiem jak z reszta)

 

Dobra Sharp przyszedl z serwisu, nic z nim nie jest. Ale dalej przy 1080i i 480p sa te zaklocenia, ktorych praktycznie na 720p nie ma. Wina konsoli, kabla? Juchy? ;] (polaczenie przez komponent)

Ja bym jednak obstawil TV, ale na odleglosc trudno cokolwiek powiedziec. Najlepiej podlaczyc konsole do LCD znajomego i samemu sie przekonac ;)

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...