Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Konkretniej , jakie akumulatorki i w jakim przedziale czasowym? Jak wiadomo wszystkie aku się zużywają, a największa lipa to C&P .

GP, 2650 pojemnosci. I powiem cos takiego jeszcze. Na poczatku jak tak dlugo jeszcze wtedy chodzily, to jeszcze byly naklejki na niej. Teraz ja je pozrywalem bo strasznie ciezko bylo wyjac je z pada. Musialem jakimis sprzecikami probowac. I teraz jak sa bez naklejek to normalnie na luzie wchodza, ale zauwazyelm cos takiego jak wsadzalem akumulatorki do ladowania, ze tak sie chwieja tam. Wczesniej bardziej stabilnie sie trzymaly i do tego teraz sie nie swieci jedno swiatelko, czyli tak jakby sie nie ladowalo. : / A tak fajnie mialem, aku zasuwaly caly tyg dosyc dlugiego grania :<

Odnośnik do komentarza

No właśnie można robić swą listę odtwarzania, ale jak zapisać, by potem nie robić jej na nowo tylko wybrać plik i już, jest lista załadowana? Nie widzę nigdzie opcji "zapisz listę odtwarzania"...

 

Jeszcze jedno: jak zacząłem miesięczny trial i doładuję sobie zdrapkami już teraz, to z tych 29 dni zmieni mi sie na 31, 33 35 itd. dni tak?

Odnośnik do komentarza

A, jeszcze jedno. Doładowałem sobie Live na miesiąc i zaciekawiło mnie, że napisane jest od kiedy do kiedy tylko w miesiącach. Zalogowałem sie 11/2008, koniec mam 01/2009, tzn. mam do końca miesiąca czy tak naprawdę dokładnie do dnia zalogowania się?

Odnośnik do komentarza
Od kiedy ten Xtival ma byc dostepny ? Wlaczylem przed chwila konsole, ale moje konto wciaz jest Silver.

na xboxonline ludzie pisza : "Konto jest silver ale mozna grac na live, ja juz katuje od rana w CoD:WaW" ; "ok chyba nie będzie widać, że mamy GOLDa"

 

sprawdzałem na Call of Duty 4 i śmiga multi , także jak kto chętny niech korzysta. do niedzieli za free jakby ktoś przegapił info.

 

Odnośnik do komentarza

No teraz juz smiga, ale dopiero od 13 naszego czasu. Konto niestety jest Silver, bo nie moge grac w Halo 3 w trybach gdzie wymagany jest Heroic Map Pack.

 

Mam jeszcze jedno pytanie: Sa przewidziane premiery jakis dobrych gier na X360 w styczniu i lutym ? W lutym z tego co kojarze pojawi sie nowy Silent, w marcu Resident Evil V, a w styczniu bedzie cos ciekawego, czy znowu wszyscy sie wystrzelali przed swietami ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...