Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj zarejestrowałem moją nową konsolę x360 na stronie xbox.com i się zdziwiłem w gwarancji pisze iż jest ważna do 12/14/2009 czyli 14 grudnia konsola jest produkcji 18 wrzesnia 2008r. we wcześniejszym xboxie pokazywało mi normalnie 2 lata a teraz 1 rok napisałem oczywiście email, ale mam do was pytanie czy czas gwarancji uległ zmianie przez ostatni czas na 1 rok??

Odnośnik do komentarza

Tak mnie naszło - achievmenty powinny być podzielone na online i offline. Każda gra 1000 GS offline i dajmy na to 250 online, 1000 GS online dla tytułów olny online. No bo kurde, jak ktoś nie ma Live ma mniej punktów i tym samym nie może często calaków wykombinować :/.

Odnośnik do komentarza

Poprawilm kabel, i juz jest wszystko ok ;)

Kathleen - Ja to dopiero mialem z nimi Kongo. W październiku zepsuła mi sie konsola. A mialem do listopada niby gware. I dzwonie, gadam ze RoD itp. Wszystko ladnie, ale okazuje sie ze ich komputer nie widzi ze mam jeszcze gware. Kazali mi wyslać maila ze zdjeciem paragonu. Wyslalem chyba z 3 maile. Dzwonie, pytam, okazauje sie ze system padl, i ze nic jeszcze nie doszlo. No strasznie. Ponad miecha walczylem o moją gwarę. Wkoncu dostali maila, i przyjeli zgłoszenie. Ale bylo naprawde cięzko;/ Nie żebym straszył, ale trzba być upartym, i dążyc do swoich praw !

Edytowane przez Gryzli
Odnośnik do komentarza
Zajcik, tak przy drugiej wymianie Microsoft może go tylko wymienić. Nie dają się aż tak "ruchać" na darmowe pady. :)

 

A przy pierwszej :D ?

Słyszałem że kiedyś dzwonili i dostawali pady za darmo. Teraz nie dawno usłyszałem że podobno dalej się da.

Dzwonisz i musisz ich okłamać że pad padł to za pierwszym razem wysyłają i myślałem że tylko raz tak wyjdzie a tu niespodzianka kumplowi zasilacz padł i wysłali drugi raz.

Odnośnik do komentarza

Załozyłem konto na US zeby sciagnac demo skate 2, przy okazji chciałem posciagac inne dema których nie dało sie na EU. No ale jak póbuje sciagnac jakas gre z ratingiem M wyskakuje komunikat ze bieżące ustawienia nie pozwalają mi na pobranie gier z taką oceną, mimo ze w opcjach rodzicilelskich mam wszystko na "dozwolone" co jest?

Odnośnik do komentarza
Załozyłem konto na US zeby sciagnac demo skate 2, przy okazji chciałem posciagac inne dema których nie dało sie na EU. No ale jak póbuje sciagnac jakas gre z ratingiem M wyskakuje komunikat ze bieżące ustawienia nie pozwalają mi na pobranie gier z taką oceną, mimo ze w opcjach rodzicilelskich mam wszystko na "dozwolone" co jest?

 

Masz polskie IP. Na niektóre gry niestety i takie zabezpieczenie jest.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...