Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

eeełłłeee tam to teraz na offline mam 1600 i założe konto online i nie będe tego miał to dupa

mylisz sie

 

jesli masz konto offline - takie które nigdy nie było w xboxlive (nieistotne które) mozesz zarejestrowac na xboxlive , wtedy bedzie to konto online i dodatkowo na tym koncie bedzie 1 miesiąc livegold (ten 1 miesiąc dodatkowo tylko przy trzech pierwszych kontach rejestrowanych na live). punkty które uzbierałeś offline (tylko na tym koncie) nie znikają tylko są dalej (oczywiscie na tym koncie)

 

ale jak zakładasz nowe konto z nowym nickiem to zdobywasz GS od nowa (bo to niby nowa osoba)

prosta zasada - GS jest przypisany do konkretnego nicka(GT) a nie do konkretnej konsoli

 

 

jasniej już chyba nie można

Edytowane przez ash77
Odnośnik do komentarza
ale jak zakładasz nowe konto z nowym nickiem to zdobywasz GS od nowa (bo to niby nowa osoba)

prosta zasada - GS jest przypisany do konkretnego nicka(GT) a nie do konkretnej konsoli

 

jasniej już chyba nie można

 

małe ale. Gdy zmieniasz konto z offline'owego na Live'owe możesz wyedytować nicka założonego na offie. Także za drobną opłatą (800MP chyba) możesz zmienić nicka. Czyli GS przypisane jest do konta a nie do Gamer Taga. Takie małe sprostowanie.

Odnośnik do komentarza

a pomęcze was jeszcze troche. jak podłączyć się do xbox live?? bo nie mogłem konkretnie na googlach znależc. podłanczam kabel od neta do konsoli a droga czesc kabla do routera a router jest podłaczony do kompa i co dalej? bo ja wszedłem do ustawien w xboxie i tam sprawdzenie połaczenia i mi wyskoczyło ze chce pobrac Nxe a ja juz mam i nic wiecej sie nie dzieje. i nie wiem co zrobc mam;/ sorry za takie meczenie ale kurde nie umiem tego zrobic

Odnośnik do komentarza

Udostępnianie połączenia przez pc jest jak nie mamy routera/switcha.

Tak przy okazji to gratuluję. Tak niekumatej osoby jak ty, dawno nie widziałem.

 

EDIT:

ja też Ci gratuluje bo tak dawno ślepej osoby nie widziałem bo nie musze nic udostępniać przez PC bo mam router i o tym napisałem.

No co ty?

Pozwolisz że zacytuję samego siebie:

Udostępnianie połączenia przez pc jest jak nie mamy routera/switcha.

A jako że pisałeś że masz router i miałeś pewne wątpliwości:

sprawdzałem ale nie wiedziałem ze trzeba połaczenie z PC robic bo myślałem że jak podłacze do routera to wystarczy

Wyjaśniłem ci kiedy udostępnianie połączenie z PC jest potrzebne. Niestety ty sobie ubzdurałeś że ja ci nakazuję bawić się w udostępnianie połączenia przez PC. Widzę że czytanie ze zrozumieniem poważnie szwankuje. Jakby pojawiło się to plus trochę logicznego myślenia to byś zrozumiał.

Edytowane przez Thomas_PL
Odnośnik do komentarza

Ja mam internet rozdzielony tak samo jak ty pele15.

I nic nigdy nie musiałem ustawiać/itp. (W routerze lub PC)

Wszystko na zasadzie Plug&Play.

Wcześniej pisałeś że wyskoczyło Ci, że chcę pobrać NXE, czyli 360 jest Online!

Jak porobisz te domyślne instalacje NXE i innych aktualizacji to załóż tylko NOWE KONTO na XBL!

P.S. Jeszcze pisałeś, że już NXE masz, (ściągałeś z XBL czy wgrywałeś z Pendrivea?)

Odnośnik do komentarza

No to ja mam bardziej zlozone pytanie, zbieram sie z kupnem xboxa 360 i wiem na pewno ze:

 

-konsola ma byc nowa, nieuzywana

-procek ma byc w technologii 65nm

-nowe chlodzenie

-ieXteme 1.5 ;)

 

Teraz pytania do Was:

 

-Konsole z jaka data produkcji zakupic najlepiej (mniej wiecej)

-Czy przerobienie konsoli nie ma zadnych innych skutkow ubocznych wplywajacych np. na zywotnosc napedu, z tego co wiem to jest tylko wymiana softu w pamieci flash, wiec raczej nie powinno byc, ale...

-Polecane sklepy lub osoby od ktorych mozna kupic konsole

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...