Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Jedynym sposobem jest zrobienie filmu z twardymi napisami.

 

Jak ktoś wie, jak to się robi, niech mi da znać, jak będę mógł House'a na Xboxie oglądać to komp tylko do konwertowania mi będzie potrzebny.

Odnośnik do komentarza

Takie pytanko.

Jest już możliwość zakupu Golda poprzez X360? Chcę zapłacić za miesiąc, podaję dane karty, później adres zamieszkania i wyskakuje mi, że podałem zły kod pocztowy. Chyba, że nadal trzeba podawać zmyślony adres? Ale wtedy zaakceptuje naszą kartę?

 

Pewnie banalne pytanie, ale dziś odpaliłem X360 po niemal 2 latach. Zmusił mnie do tego ten news

http://www.neogo.pl/newsy/16012

Sprawdziłem, ale nie można grać (oczywiście jestem online, konto silver)

 

z góry dzięki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Jedynym sposobem jest zrobienie filmu z twardymi napisami.

 

Jak ktoś wie, jak to się robi, niech mi da znać, jak będę mógł House'a na Xboxie oglądać to komp tylko do konwertowania mi będzie potrzebny.

Ja przerabiam WinAvi + ffdshow wszystko śmiga elegancko.

Ja używałem programu AviRecomp, darmowy, paczka zawierała w sobie wszystko.

Przerabianie zależy od mocy procesora.

na 1.6GHZ 40 minutowy odcinek przerabiał mi troche ponad godzine.

na 2X1.6GHZ 40 minutowy odcinek około 40minut.

Generalnie długo lepiej podłączyć PC/Laptopa pod LCD ;p

Odnośnik do komentarza
ile przerabiasz 1 film?

Zależy Axxo, R5, seriale HDTV przerabia około 20-30 minut. Gorzej z dvdscreenerami około 40 minut. Przy czym najlepiej mi pasuje winavi bo po przerobieniu film nie traci nic na jakości dźwięku. A z innymi programami bywało u mnie różnie. Wiadomo że, szybkość przerabiania zależy głównie od procka, więc jak masz dobrego kompa to pewno jeszcze szybciej.

Odnośnik do komentarza

a czytales dokladnie opis tego?

 

pisze ze w idelanym stanie technicznym i wizualnym jak ze sklepu, czyli wynika z tego ze to nie sa nowe a uzywane w idealnym stanie lub jakies wystawowe, kij wie po tym opisie, opis zamieszany zapewne tak by ktos kto doszuka sie sladow uzywania nie mial pretensji...

po za tym na pewno sa to jakies starsze wersje bo z 20GB dyskiem to nie sa produkowane od roku, po za tym 800zl to nie jest zadna okazja, osobiscie uwazam ze to nawet za duza ta cena, za ponad 900 masz z 60GB dyskiem fabrycznie nowe, i pewne ze z 60GB dyskiem to najnowsza wersja, i mozliwe ze juz jasper...

 

zwykłych dvdripów mi się nie opłaca przerabiać, bo szybciej je zgram na pierwszego Xboxa, ale HDTV kusi

będę próbował, dzięki

 

tak tylko aviki to zazwyczaj nie jest rozdzialka hd

a w hd to xbox odtwarza najlepiej wmv, i tu jest problem bo nie widze zadnych progsow by w latwy sposob dodac napsiy do wmv...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Dało radę coś znaleźć (moją zabawkę ze świata zabawek) :D

 

http://www.swiat-zabawek.pl/index.php?p547...-premium-2-gry=

 

Sprzedam gry to wyjdzie że da radę samą konsolę za 850zł kupić.Mam nadzieję że to wersja 60gb.

 

 

Edit

 

Znalazłem jeszcze taką ofertę

 

http://www.allegro.pl/item607014916_xbox_3...owa_okazja.html

 

Tylko teraz nie wiem co lepiej wybrać.

 

 

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...