Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, musze przyznać że nieco zawiodłem się na konsoli MS, owszem jest mnóstwo niby fajnych gier, producenci nadal produkują mnóstwo gier na tą konsole ale brakuje mi czegoś, grałem już w kilka tytułów i żaden mnie za bardzo nie wciągnał, owszem akcje w co poniektórych grach są fantastyczne, same gry wyglądają przepięknie ale czegoś mi brakuje, sam nie wiem, każda gra jest dla mnie bezpłciowa, tj nie za bardzo chce mi się do nich wracać, i jakoś nie czuje potrzeby pogrania sobie jak to miało miejsce w przypadku ps one, gra są pozbawione dla mnie klimatu (jak np fallout 3 czy obilvion) i przyciągają, jako że nie mam x podlaczonego do neta a kompa mam słabego poważnie zastanawiam się nad sprzedażą Xa 360 i kupieniem jego starszego brata który oferującego takie szpile jak Jade emipre, halo 1 i 2, riddicka, ktory itd. Nie macie podobnych odczuć że gry na x360 to nie to samo co kiedyś?

Odnośnik do komentarza

Temat stary jak świat. Od jakiegoś czasu jestem zarobiony jak byk w zagrodzie z byczycami i na granie czasu za dużo nie mam. No nie jest to samo bo kiedyś miałem w du.pie czy są pieniądze, czy zapłacone rachunki. Grało się i będąc szczylem wykorzystywałem ten czas jak trzeba. Bo wiedziałem, że nadejdzie taki dzień w którym są sprawy ważne i ważniejsze. Niestety.

Odnośnik do komentarza

a co ma konsola do gier

zawiodles sie na grach jakie wychodza a nie na konkretnej konsoli

akurat tak to o wszsytkim mozna napisac bo na zadna konsole nie wychodza gry przez ktora i tylko dla ktorej moznaby kupic konkretna konsole

chociaz znam maniakow ktorzy dla jednej gry np GT5P kupili PS3, dla innych GT5P mzoe byc nudny do szpiku kosci

 

PS.

riddicka przeciez masz na X0, wyszedl wlasnie i na PC i na X0 (to samo co na X1 + dodatkowy scenariusz)

Odnośnik do komentarza

Witam mam pytanie mam stary dysk od xboxa 20GB a teraz mam zamiar zakupic sobie xboxa wraz z dyskiem np 60GB i mam pytanie czy moge jakos zrzucic dane z tamtego dysku na komputer a potem wrzucic je na nowy dyski i cieszyc sie cala jego zawartoscia. Jesli tak to jak to mozna zrobic. Slyszalem ze po przezuceniu danych na komputer i wrzuceniu na dysk zawartos dodatkowa w miom przypadku Gta Lost and Damned musial bym zaczac jeszcze raz to sciagac zeby konsola uaktywnila i pokazala ze ten plik jest na dysku. Czy to prawda to niewiem i stad moje pytanie...

Odnośnik do komentarza

z tym przerzucaniem danych to raczej nie ma problemu, bo dane sa przypsiane do profilu, wiec jak to beda dane do tego samego profilu co na starym dysku to nie widze problemu czemu ma nie chodzic na tej samej konsoli

 

przerzucanie danych najbepzieczniejsze jest przez to co daje MS do dyskow 120GB i tu PCt do niczego nie potrzebny

przerzucanie danych przez pieca ma niestety pewne ryzyko, np. moze sie zdazyc ze po wgraniu cos na dysk od X0 przez pieca po wlozeniu dysk w konsoli jest nierozpoznawalny mimo iz w PC widzimy go i wszsytkie dane xboxowe jakie byly, przywracanie calych partycji tego dysku nawet nie pomagaja by on zaczal byc widoczny dla konsoli i takie dyski po prostu juz sie nie da uaktywnic w konsoli...

ale mimo tego jak sie zdecydujesz to po prostu musisz podlaczyc dysk do pieca, albo przez przejsciowke usb do takiego dysku albo rozkrecajac go i przez sata

same programy sa na do tego...

Odnośnik do komentarza

Ja dostalem pada 'gratis' od MS, ale dosc dawno i nie pamietam dokladnie jak byl zapakowany, ale napewno nie w sklepowe opakowanie :P Chyba poprostu dobrze zapakowany - jakies babelki czy cos + w ta taka zielona folie MSu.

 

Jakby kogos interesowalo, to dostalem pada, nie dlatego ze 'stary sie zepsul' tylko dlatego ze przyslali mi konsole, ktora po 5 min znow wyswietlila RROD'a, wiec albo wogole nie naprawili albo jednak cos im nie wyszlo. Najzabawniejsze ze jeszcze daja taka karteczke, by opisac serwis i info ze testowali moja konsole 5 godzin czy cos takiego :D

 

A dodatkowo to bylo w czasie ograniczonej czasowo bety h3, a kupilem specialnie po to by pograc w bete crackdowna >_< (choc crack tez fajny :) )

Odnośnik do komentarza

Hahaha co to za akcja, wchodzę dziś na MarketPlace. Patrzę demko FNR4 chcę pobrać i wyskakuje info że, mam za mało punktów MS hahaha. Cena demka to 99999 M$ points, nie wiem czy to jakieś jaja czy jakiś błąd tak czy siak beka.

 

Edit: Już jest dobrze teraz pokazuje bezpłatne, ale rano nieźle się uśmiałem 99999...

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Kiedys sie orientowalem, jak to dziala i co kupic, ale potem sprzedalem X'a i przestalem sie interesowac. Oto sprawa:

 

Mam bezprzewodowy router w chacie, bede chcial sie polaczyc z X'em. Jak wiadomo sam z siebie nie odbierze neta, a nie bede kupowal antenki za (pipi)e 150zl czy ile tam. I bylo cos takiego jak - podlaczam urzadzenie odbierajace neta pod gniazdko, kolo X'a i kabelkiem do X'a neta czy cos takiego. Jak to sie zwalo i najlepiej z przykladami na Allegro.

Odnośnik do komentarza

Kolega ma pytanie, ale nie ma tu konta:

 

Witam, zostałem zbanowany na xlive jakiś czas temu. Kupiłem nową konsole odzyskałem stare konto, jednak ze starymi osiągnięciami. Podłączyłem dysk ze strago xboxa i znowu zaktualizowałem profil. Po aktualizacji powróciło mi do starego stanu gamerscore, a profil z większym gamerscorem zniknął. Da rade powrócić do starego "stanu konta" ?
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...