Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

miki77: Dla kogoś kto nie ma dysku i nie ma zamiaru kupować to jest sens, zresztą jak ta wersja wyszła dosłownie wszędzie to czemu nie u nas i tego nie rozumiem. Zobaczę, czy mi EA coś odpiszą, jak nie to najwyżej kupię podstawkę, L4D2 pewnie będzie miał już od początku ten tryb Survival.

 

EDIT: Kij im w oko, zamówiłem normalną wersję :-p

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Nie "czy" lecz "kiedy" pojawi się Xbox-handheld ?

 

W wywiadzie vice szef Microsoftu powiedział, że przenośny Xbox jest tylko kwestią czasu. Na razie M$ koncentruje się na Natalu i rozbudowie rozrywki stacjonarnej. Stwierdził, że pracują nad rozwiązaniami w usłudze LIVE, które rozpowszechnią się na innych platformach.

 

Więcej na: http://news.vgchartz.com/news.php?id=4390

 

Jak dla mnie bomba O_O. Handheld od Microsoftu, nie wiem czemu, kilka lat temu bym powiedział, że ble i przytulił PSP, ale teraz jestem za :D. Gigantyczna konkurencja w postaci przenośnego PlayStation oraz DS'a sprawiają, że aby to się czymś wybiło, musi być dobre. Na dodatek obecne maszynki mają już pięć lat, więc jakiś powiew świeżości by się przydał. Oby to było coś na kształt Xboxa 360 jeśli chodzi o rozwiązania w takim np. dashu czy sterowaniu. Liczę na współpracę tych sprzętów i cenę równie niską co ma maszynka Microsoftu ;].

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Ten sprzęt szybko światła dziennego nie ujrzy, do tego w tym podsumowaniu nie napisałem wszystkiego, vice szef M$ mówił, że to może być zarówno handheld na wzór takiego PSP, ale mogą także pójść w kierunku iPhone'a i zrobić własny telefon z funkcją gier. Więc prawdopodobnie jeszcze nawet nad sprzętem nie pracują tylko wiedzą, że kiedyś coś podobnego zrobią.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Ja nie mam Live'a. Jakoś pół roku temu, ten nowy dashboard (new xbox expirience, czy jakoś tak) pobrałem z neta na pendrive i go zainstalowałem, miałem wersję przedpremierową. Z początku myślałem, że trzeba miec przerobioną konsolę, ale poszło gładko. Nie miałem żadnych avatarów. Od dzisiaj posiadam Sacred 2. Po wsadzeniu płytki była aktualizacja. Po aktualizacji mam avatary i nawet nowe motywy :) Nie wiem czy to nowość, ale wydawało mi się, że kto nie ma live'a, nie będzie miał avatarów.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Ja sobie wgrałem na kartę NXE bo miałem sobie dysk kupić, ale zrezygnowałem i teraz mam 9Mb wolnego miejsca na save'y :-p

 

PS. Widziałem już te 4Gb karty pamięci na Allegro po 140zł (można tam jeszcze w slot wpakować kartę pamięci i rozbudować do 16Gb).

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

HeXa: Ja tylko piszę, że już są :-)

 

Juchy: Nie wiem czy się dobrze zrozumieliśmy, ta karta ma pojemność 4Gb i ona sama w sobie ma jeszcze z boku wejście na karty MSD i w obrębie tej jednej karty można mieć pojemność maksymalnie do 16Gb.

Odnośnik do komentarza
Po wczorajszym graniu z kumplem zauważyłem różowe odbarwienia na padzie (sam nie wiem jak one powstały, obaj mieliśmy łapy czyste) i mam pytanie - miał ktoś już kiedys taki problem i użył rozpuszczalnika? Bo spirytus i cif nie dają rady a różowe plamy są dla mnie estety nie do znieśienia :/.

 

Ha jakiś tydzień temu miałem dokładnie to samo. Trochę się zdziwiłem bo łapy miałem czyste a wyglądało to jak jakieś zabarwienie o kolorze czerwonym-różowym. Chusteczka z wodą i ostre szorowanko pomogły. Ale nie mam pojęcia skąd to się wzięło.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...