Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

dostalem maila

 

Welcome to the Xbox LIVE Preview on Connect!

 

Congratulations! You’ve been accepted to the 2009 Xbox LIVE Update Preview.

Welcome, and we are glad that you are on board!

 

sie gra sie ma...

 

bedzie Owłosiony Tyłek z testów :ninjadance:

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

Wczoraj odzyskalem konto na stany na ktorym kiedys kupowalem ms pointsy i sciagalem rozne dodatki.

Wszedlem w historie pobran, zassalem ponownie kilka paczek z obrazkami gracza, przelogowalem sie na moje normalne konto na europe i nie moge tych obrazkow uzyc. Jak sprawdzam w ustawieniach pamieci to widze na obu kontach to.

Dodam, ze wczesniej sciagalem to na inna konsole i dysk.

Dlaczego nie moge tego uzyc?

Odnośnik do komentarza

Prawy trigger wydaje z siebie dosc glosny dzwiek sprezynki ocierajacej sie o plastik, chyba ze jest bardziej przesuniety w strone wewnetrzna swego wyciecia. No irytuje mnie to, mozna to jakas naprawic. Pad ma tak od nowosci. Mialem kilka eSek do pierwszego iksa i tam czesci byly spasowane idealnie :(

Odnośnik do komentarza

Pianocraft nie ma wejścia optycznego. A tylko takim możesz wprowadzić dźwięk ze źródła (czyli Xboxa). Aby wprowadzić dźwięk do Yamahy należy odłączyć z tej przejściówki Euroscart dwa kable - biały i czerwony. Zostanie tylko żółty i to nim będzie przesyłany obraz do TV (masz opis na samej przejściówce). Biały i czerwony kabel wtykasz w jedno z wejść DVD/ MDTape / AUX i takie wejście ustawiasz jako aktywne.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

ale majac kabel rgb tego nie podlacze..

Specjalnie kupilem ten kabel z mysla o dzwieku, ja(pipi)e..

 

W takim razie do czego mi kabel optyczny w tej wiezy?

moge go do czegos uzyc?

Edytowane przez Tommo
Odnośnik do komentarza

Optyk z tej wieży wyprowadza dźwięk z DVD a to oznacza, że możesz podpiąc po niego słuchaweczki z wejściem optycznym lub podpiąc dźwięk z DVD do głośniczków w TV (jeżeli twój TV ma optical in).

 

A jeśli chodzi o Euroscarta to masz rację. MIcrosoft nie pomyślał o tych co chcieli by mieć niezły obraz na SDTV oraz niezły dźwięk na jakiejś fajnej wieży, ampli czy ze zmachola. Obraz dużo traci jakośći gdy podłączysz go oryginalnym kablem chich? Miałbyś wtedy dwie czincze od dźwięku wolne dla Jamaszki.

 

Ej jest jeszcze jedno wyjście - kup sobie HDTV, podłącz do niego oryginalnego componenta z któego będziesz mógł rownież podłączyć do Yamahy wspomniane czincze od dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Prawy trigger wydaje z siebie dosc glosny dzwiek sprezynki ocierajacej sie o plastik, chyba ze jest bardziej przesuniety w strone wewnetrzna swego wyciecia. No irytuje mnie to, mozna to jakas naprawic. Pad ma tak od nowosci. Mialem kilka eSek do pierwszego iksa i tam czesci byly spasowane idealnie :(

ja mialem problem taki, ze jeden tiger nawet czasami nie reagowal, no i analogi w dwoch padach mialem zrabane o,O ale jakos z dwoch zrobilem jeden pad i jest git, moze Ci ten filmik cos pomoze (jak go rozkreci itd):

 

 

ale nie polecalbym to robic, tymbardziej jesli jeszcze nie bawiles sie w takie 'rzeczy', mozesz wtedy pogorszyc sytuacje ;]

Edytowane przez Dark AlexX
Odnośnik do komentarza
Wczoraj odzyskalem konto na stany na ktorym kiedys kupowalem ms pointsy i sciagalem rozne dodatki.

Wszedlem w historie pobran, zassalem ponownie kilka paczek z obrazkami gracza, przelogowalem sie na moje normalne konto na europe i nie moge tych obrazkow uzyc. Jak sprawdzam w ustawieniach pamieci to widze na obu kontach to.

Dodam, ze wczesniej sciagalem to na inna konsole i dysk.

Dlaczego nie moge tego uzyc?

Dodatki są przypisane do konsoli na której je ściągałeś , i tylko na tej konsoli będą działały ze wszystkimi kontami.

Natomiast na innych konsolach te dodatki bedą działały tylko z kontem pierwotnym , tzn. tym na którym je zassałeś, ale jest haczyk.

Raz na rok możesz te dodatki przypisać do innej konsoli i wtedy będą działały ze wszystkimi kontami na tej konsoli do której je przypisałeś, jak to zrobić?

Musisz przypomnieć sobie adres e-mail oraz hasło do konta bazowego , a dalej to zgodnie z instrukcjami: http://www.xbox.com/en-US/support/systemus...ion/?WT.svl=nav

Dodam , iż wyjątki potwierdzają regułę i zdarzają się takie , których nie trzeba przypisywać, ale to rzadkość.

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza

Minimalny czas zdrapki to aktualnie 3 miesiące, więc jedynym wyjściem jest odkupienie ich od graczy, którzy dostali je razem z grami.

 

Gdzie(dokładnie) w Forzy 2 można zatrudnić kierowcę? Nidzie tego nie widzę o.O

 

 

Bojan - dzięki, już wiem czemu nie widziałem :D

Edytowane przez KopEr
Odnośnik do komentarza
Prawy trigger wydaje z siebie dosc glosny dzwiek sprezynki ocierajacej sie o plastik, chyba ze jest bardziej przesuniety w strone wewnetrzna swego wyciecia. No irytuje mnie to, mozna to jakas naprawic. Pad ma tak od nowosci. Mialem kilka eSek do pierwszego iksa i tam czesci byly spasowane idealnie :(

 

Proponuje reklamować pada, ja reklamowałem piszczące analogi i wymienili, dodam, że miałem tak z dwoma nowymi padami - wersja kolorystyczna biała, teraz mam zielony z limitowanej edycji i mi lewy trigger piszczy, ale nie ciągle, więc raczej się wyrobi, ogólnie to porażka z tymi nowymi padami, ciekawe czy coś się zmieniło.

Odnośnik do komentarza

Nie chce mi sie go wysylac, bo mam jednego, poza tym po prawie roku uzytkowania konsoli nauczylem sie go wciskac tak zeby nie wydawal zadnego dzwieku. No chyba, ze zadzwonie na infolinie i bez wysylki starego wysla mi nowego, mozliwe to jest?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...